Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

#1 05-06-11 18:55:25

 Pinacolada

Stary Wyjadacz

Skąd: Sandomierz//Lublin
Zarejestrowany: 11-04-11
Posty: 296
Wiek: 19
WWW

Hot chili paper interview :3

Wszyscy członkowie MBLAQ mają grupę krwi A, jednak charaktery tych 5 osób są zdecydowanie różne. Lider Seungho powiedział :”Nasze cele są oczywiste, ale nie chcemy  rywalizować ze  sobą i szanujemy siebie nawzajem, dzięki temu nasza współpraca jest doskonała”.
-Najpierw Seungho. Pełniłeś  obowiązki  przedstawiciela klasy i byłeś  głową szkolnej rady, grasz na pianinie, jesteś świetny w magicznych sztuczkach i tańczyłeś B-Boy dance. Taki chłopak jak ty musiał być uwielbiany przez dziewczyny!

Seungho: hahaha ( śmieje się). Mam prostą osobowość,dlatego nie jestem zbyt dobry w kontaktach z kobietami. Myślę że niewątpliwie skrzywdziłem tym  (byciem bezpośrednim ) wiele z nich. Dlatego nie jestem pewien czy w tym sensie byłem popularny. To nie żadne przechwalanie się, ja po prostu ciężko studiowałem. Nie jest tajemnicą ,że podpisałem kontrakt z własnym rodzicami. To jest taki „contract system life”  (śmiech) .Jeżeli chce poprosić o coś, muszę czekać na odpowiedź strony przeciwnej. Kiedy jesteś  przedstawicielem klasy, to dostajesz  rzecz, którą zechcesz. Chciałem dostawać wiele różnych rzeczy, dlatego uczyłem się ciężko i stałem się przedstawicielem klasy. Żyłem w taki sposób dość długo i dlatego wyrosłem na takiego faceta (śmiech).

-Seungho nie jesteś zbyt dobry w pokazywaniu swojego aegyo wszystkim, prawda?

Seungho: Tak. To dlatego ,że byłem wychowywany w rodzinie w której nie było kobiet, z wyjątkiem mojej mamy. Nawet kiedy moi krewni się spotykają, to są tam tylko mężczyźni.

-Rzeczą którą mężczyzna nie musi robić jest...?

Seungho: Noszenie za dziewczyną torebki. To nie do przyjęcia. Odkąd byłem mały, żeby być prawdziwym facetem, uczono mnie że nie powinno się tego robić. Jeżeli moja rodzina zobaczyłaby ,że nosze za dziewczyną jej torebkę, wolałbym nie przychodzić tego dnia do domu (śmiech). To byłby problem. Pewnie wygnaliby mnie  z domu!

-Jesteś jedyny wśród członków zespołu, mającym własny samochód. Na wiosnę miejscem godnym polecenie jest..?

Seungho: Jezioro Cheongpyeong . To nie daleko od Seulu, powietrze jest świeże, są tam też niewielkie góry, nie ma tam zbyt wiele ludzi. Tam uspokajam serce i poprawiam sobie nastrój.

-Teraz może przejdę do G.O. Jesteś nazywany przez członków zespołu panem miłości. Wydaje się ,że znasz wiele sposobów na ładne dziewczyny? Proszę naucz nas „złotych zasad” miłości.

G.O- Pierwszą z najważniejszych rzeczy jest to żeby nie kierować się żadnymi regułami. Nie szczędź swoich uczuć,po prostu powiedz,że ją kochasz jeśli chcesz z nią być. Trzymanie kobiety na dystans, potem bycie z nią i znowu utrzymywanie dystansu, taka taktyka nie sprawdza się w miłości. Myślę ,że tylko przez wyrażenie swojego bezwarunkowego uczucia możesz sprawić przyjemność drugiej stronie. Kolejna sprawa – żadnych kłamstw. Każde z nich i tak kiedyś wyjdzie na jaw. Nie  ważne  czy jesteś ze swoją dziewczyną czy wychodzisz gdzieś z przyjaciółmi, powinieneś zawsze prezentować podobną postawę, dzięki temu zdobędziesz u niej zaufanie. Ostatnia sprawa, najważniesza ( śmiech) . Musisz hojnie obdarowywać ją prezentami. Jestem typem facetem ,który podarowuje dziewczynie praktyczne prezenty np. portfele albo torebki, które wpadną jej w oko, akcesoria, i tak dalej. Szczególnie kiedy się kłócimy, daje jej po 3 lub 4 prezenty (śmiech). Dzięki temu tak długo się na mnie nie gniewa.

-Ile kosztowała najdroższa rzecz jaką kupiłeś?

G.O- Około 200,000 won. Ale cena nie gra roli. Zawsze kupuje prezent z myślą „hmm....to pasuje do mojej dziewczyny” i kiedy widzę jej uśmiechniętą twarz to też jestem szczęśliwy, mimo że dużo mnie to czasami kosztuje.

-Następny jest Joon. Wśród członków MBLAQ tylko jedna osoba,właściwie tylko Joon nie ma twittera.„ Przestałem bo nie wiem jak z niego korzystać”, może po prostu nie jesteś dobry w obsługiwaniu urządzeń?

Joon: Nie wiem jak go używać, i nie znam się na obsłudze urządzeń i internetu. Niedawno nauczyłem się jak wysyłać emaile (śmiech).

-Nie sądzisz ,że lepiej jest czatować przez twittera?

Joon: Mam swoją małą stronę i tam mogę swobodnie rozmawiać ze wszystkimi moimi fanami, dlatego nie czuje konieczności korzystania z twitta. Czy to w sumie nie jest to samo?

-Nie masz też telefonu, prawda? <ocho chyba wiem już o co chodziło z tym ostatnim supportem dla joona, w którym dziewczyny podarowały mu telefon hehe>

Joon: Chce skupić się na mojej działalności, dlatego anulowałem wszystkie moje umowy. Czuje ,że jestem niedbały jak mam go przy sobie.

-A nie myślałeś czasem tak: „To bardzo kłopotliwe,że nie mam telefonu”?

Joon: Raz na jakiś czas mam takie wrażenie, że to bardzo niewygodne, ale bez niego  czuje się ok. Kiedy coś robię to chce w pełni się na tym skoncentrować, a kiedy robię sobie przerwę to chcę się skoncentrować na przerwie (śmiech).

-Teraz przejdźmy do Cheondunga. Członek zespołu ,który wstaje najwcześniej to..?

Cheondung: Hyung Seungho wstaje najpóźniej, G.O hyung najwcześniej. Mimo że obydwaj są hyung'ami zdecydowanie się różnią (śmiech).

-Dlaczego G.O wstaje tak wcześnie?

Cheondung: G.O zawsze długo siedzi pod prysznicem, trwa to około 30 min, chociaż ostatnio jest tam 20 min, dla nas to strasznie długo, ponieważ nam zajmuje to od 5-10 minut. Mamy dla siebie tylko jeden prysznic w naszym akademiku, ponieważ drugi jest uszkodzony. Kiedy wracam bardzo późno i muszę wcześnie wstać następnego ranka, to chce szybko wziąć prysznic i iść do łóżka, jednak zasypiam zanim G.O wyjdzie z łazienki.

-A Joon i Mir, proszę powiedz o nich kilka słów?

Cheondung: Hyung Joon co wieczór ćwiczy, podnosi wtedy dwie 10 kg hantle, za każdym razem słychać tylko  takie „don don”. Wydaje się być bardzo ostrożny, ale czasami rzuca nimi,to jest okropne. Konstrukcja naszego akademika nie jest zbyt mocna,dlatego jak coś spadnie to  mam wrażenie jakby wszystko się ruszało. Jeżeli chodzi o Mira to mam nadzieję ,że szybko nie spoważnieję. Kiedy ja żartuje on dotrzymuje mi towarzystwa, ale są chwile w których staje się bardzo poważny. Nawet zbyt dużo się nie śmieje. Czuje się wtedy strasznie zakłopotany (śmiech).

-Ostatni jest Mir, przepraszam że musiałeś tyle czekać. 10 marca były twoje urodziny, jak świętowałeś je z członkami zespołu?
Mir: Moja kondycja w tym czasie nie była zbyt dobra. Odpoczywałem wtedy w domu i nie było mnie w akademiku. Członkowie zespołu zaprosili mnie w tym dniu na wspólny posiłek. Przygotowali mi wspaniałe potrawy, był nawet tort.

-Mir jaki jest nawiększy psikus jaki wykręcasz członkom zespołu?

Mir: Wysyłałem im niezliczoną ilość emaili w ciągu jednego dnia (śmiech).

-Według ciebie kim jest „bad guy”?

Mir: Szerze, ja nim jestem. W moim mieście to ja  jestem trochę takim  „bad guy'em”!

-Jakich piosenek lubisz słuchać gdy jesteś zakochany, gdy masz złamane serce i kiedy chcesz zdopingować swojego przyjaciela, który jest zakochany?

Mir:Hmm~, kiedy jestem w radosnym nastroju słucham Girl Friends’ “Daddy-Long-Legs.” Kiedy czuje się smutny słucham “Heartbreaker” G-dragona. Swojemu przyjacielowi poleciłbym „Y”.

-Rozumiem. Teraz mam pytanie dla was wszystkich. Jeżeli moglibyście zamienić się miejscami z którymś  członkiem zespołu na jeden dzień, oprócz siebie oczywiście,to kto by to był i co byście zrobili w tym czasie?
Joon: Jak dla mnie G.O. Zazdroszczę mu głosu.
G.O: Zamieniłbym się z Cheondungiem bo chciałbym zjeść wiele pysznego jedzenia po północy.
Cheondung: Nie potrafię wybrać konkretnej osoby, ale gdybym się zamienił z kimś  to chciałbym spróbować rzeczy w których dobra jest dana osoba
Mir:Jak dla mnie to nikt z MBLAQ. Chciałbym stać się członkiem girl's bandu i zwiększyć ilość męskich fanów (śmiech).

-Tak przy okazji, jakie było wasze marzenie kiedy byliście dziećmi? Jeżeli nie zostalibyście idolami, czym teraz byście się zajmowali?
G.O: Kiedy byłem dzieckiem, chciałem zostać policjantem. Jeżeli teraz nie byłbym idolem, myślę że zostałbym programistą.
Seungho: Ja również chciałem być programistą.
Mir: Gdybym nie był idolem to pewnie pracowałbym na roli.
Joon:Chciałem być aktorem, tak więc moje marzenie się spełniło.
Cheondung :Od dawna moim marzeniem było zostanie piosenkarzem.

To chyba pierwszy wywiad jaki przetłumaczyłam,bo strasznie mi się nudziło. Proszę wiec o wyrozumiałość .

Ostatnio edytowany przez Pinacolada (15-09-11 17:15:08)


http://media.tumblr.com/tumblr_lo6gwrRzjs1qi2vst.gif

Offline

 

#2 05-06-11 19:12:09

 kasieek

Stary Wyjadacz

33584196
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 10-04-11
Posty: 295
Wiek: 14

Re: Hot chili paper interview :3

Wywiad świetny ^.^ Proście, ale ładnie przetłumaczony ;D No i schludnie zamieszczony.
Ja na miejscu Joon'a długo bym bez telefonu nie wytrzymała. xD
A Mirek gdyby pracował na roli to by nam sie nieźle opalił. hahah ;D
Dobrze, że są z nami ;D


http://29.media.tumblr.com/tumblr_ltwm13aFXF1qgp00xo1_400.gif

Offline

 

#3 05-06-11 19:19:30

 Pinacolada

Stary Wyjadacz

Skąd: Sandomierz//Lublin
Zarejestrowany: 11-04-11
Posty: 296
Wiek: 19
WWW

Re: Hot chili paper interview :3

To dobrze bo zamierzam was pokatować jeszcze kilkoma xD haha
Swoją drogą też za bardzo nie mogę sobię wyobrazić jak Joon wytrzymuje bez telefonu, może ma jakąś sekretarkę, która za nim łazi? xP


http://media.tumblr.com/tumblr_lo6gwrRzjs1qi2vst.gif

Offline

 

#4 05-06-11 20:58:58

naTu

A+

8566156
Zarejestrowany: 10-04-11
Posty: 114

Re: Hot chili paper interview :3

Dobrze przetłumaczony, przejrzysty wywiad. I o to chodzi ;D
Mir w ogrodniczkach *-* widły w dłoń i jedziemy! xd
G.O to straszny babiarz, ale chciałabym mieć takiego chłopaka. Takie ciągłe dostawanie prezentów fajne musi być..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff490/naTu252/tumblr_ldu3a9CE1W1qanahpo1_250.gif?t=1306076886http://i1238.photobucket.com/albums/ff490/naTu252/14a9z6bjpg.gif

Offline

 

#5 08-06-11 07:11:21

 Zakrzew

Fan Mblaq

32101767
Skąd: Andromeda ....
Zarejestrowany: 10-04-11
Posty: 50

Re: Hot chili paper interview :3

Jaja se robisz z tym "pierwszy wywiad"?! xD
Super. Chłopcy genialni. I to żarcie Thunder'a po północy...
Kurde, a weź bez telefonu wytrzymaj... Mi się ładuje, a ja ledwo żyje .. ;P


"...Dziwny jest ten świat..."

Offline

 

#6 08-06-11 11:59:13

 Wiolja

Fan Mblaq

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 11-04-11
Posty: 65

Re: Hot chili paper interview :3

Wywiad świetny, ale nie mogę nadal zczaić tego jak Joon może żyć bez telefon.

Offline

 
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kopiowanie starych kaset https://aptekapapaya.pl/