Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » [110224] MBLAQ dla Crea Star Magazine (JAP.) [4/4]

#1 25-04-11 14:08:53

 pannaKa

A+

Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 12-04-11
Posty: 100
Wiek: 15
WWW

[110224] MBLAQ dla Crea Star Magazine (JAP.) [4/4]

G.O.:

- Czy są w albumie jakieś części, których żałujesz?

Nie, każdy jest odpowiedzialny za staranne wykonanie swojej części. Do tego albumu każdy z nas przyczynił się osobiście. Na przykład, dawniej zdarzały się godne pożałowania partie takie jak miksowanie, mastering i inne, ale w tym razem po ciągłym sprawdzaniu poszliśmy na przód i nie mamy czego żałować. Każdy, bez wyjątku, włożył w ten album wiele serca i wysiłku.

[ MBLAQ Style jest albumem, który powstał na odpowiedzialność każdego z członków, aż wszyscy są zadowoleni  wyniku ]

- Co byś zrobił, gdyby ten album był na szczycie w muzycznych programach?

Myślę, że zaczął bym wrzeszczeć z radości. Jestem pewny, że popłakałbym się. Ciężko pracowaliśmy i jesteśmy z tym projektem emocjonalnie związani. Chcieliśmy także podziękować całej załodze, za to co dla nas zrobili. Nie byliśmy jeszcze w stanie wyrazić naszego uznania, więc chcemy pokazać jak bardzo jesteśmy wdzięczni.

- Jeśli mógłbyś się zamienić duszami jak w dramie 'Tajemniczy Ogród', z kim chciałbyś się zamienić?

Z Justinem Timberlakiem, mógłbym być nim przez dzień. Chce poznać jego jeden dzień z życia... jesteśmy tak samo zajęci. Jestem zainteresowany tym, jak tworzy muzykę i jego stylem życia.

SeungHo:

- Jak się żyje w internacie?

Ostatnio zawiesiliśmy i ozdobiliśmy ochronkę przed wiatrem, kupioną w sklepie budowniczym przed naszym mieszkaniem. Dostaliśmy od fanów z Japonii lampkę na kształt księżyca, ale potrzebuje 110 voltów (w Korei 220), wiec musieliśmy kupić zasilacz w sklepie elektrycznym, ponieważ nie mieliśmy tego w domu. Ta lampka tworzy uroczy, ciepły klimat.

- Kiedy czujesz się najlepszy?

W momencie, kiedy się budzę. Nie wiem czemu, ale zawsze czuję się zmęczony. Muszę wtedy wyglądać najfajniej! *śmiech*

[W internacie panuje ciepła atmosfera!]

- Powiedz nam, kto jest bliskim przyjacielem MBLAQ w girlsbandach i innych boysbandach?

Jestem blisko z Gyuri z Kara, jest moją młodszą znajomą (hoobae) ze szkoły, jak z Fei z Miss A i jestem naprawdę blisko z Seulong z 2AM.

- Jak poznałeś Seulong z 2PM?

Seulong i ja jesteśmy w tym samym wieku. Mieliśmy przed sobą wspólny występ za morzem. Mieszkaliśmy w jednym pokoju i zaczęliśmy ze sobą rozmawiać. Szybko staliśmy się bliżsi, ponieważ jesteśmy bratnimi duszami. Jesteśmy tak zżyci, ze nie mamy przed sobą tajemnic.

- Jak spędzasz wolny czas?

Uczę się, spotykam z rodziną, idę do kina, jem z innymi członkami lub spotykam się ze znajomymi sprzed debiutu.

Mir:

- Jaki okres swojego  życia uważasz za najlepszy?

Myślę, że to było podczas drugiego roku w średniej szkole, byłem naprawdę fajny! *śmiech* Wtedy byłem dość ufny. Myślę, że  to było zanim zadebiutowaliśmy.... szczerze mówiąc, wszyscy w show biznesie są fajni, ja byłem zwykły.

- Który z członków nie ma siły fizycznej?

Myślę, że ja i SeungHo hyung. G.O. hyung jest niespodziewanie jednym z silniejszych *śmiech*

[Podczas mojego drugiego roku w szkole średniej byłem najlepszy!

- Jeśli mógłbyś sie zamienić duszami jak w dramie 'Tajemniczy Ogród', z kim chciałbyś się zamienić?

Chciałbym zamienić się duszą z Jihoonem hyung (RAIN). Zawsze chciałem tańczyć tak jak on. Zastanawiam się jak to jest możliwe, żeby tańczyć tak dobrze. Dlatego właśnie chciałbym spróbować być nim.

- Mir, masz wielu dobrych przyjaciół, nieprawdaż?

Tak, mam ich wielu. Wiele z nich pojawia się w programach muzycznych w Korei. W Miss A jestem zaprzyjaźniony z wszystkimi, oprócz Suzy. Blisko jestem także z Boram noona z T-ara, Nicole z Kara, Naną z After Love, Taeyeon noona z SNSD. Mam też wielu przyjaciół w boysbandach. Na przykład Jin Woon z 2AM, Kibum z U-kiss, Dong Woon z BEAST, Jae Jin z FT Island i Jung Shin z CN Blue. Mam jeszcze przyjaciół w innych grupach.

Joon:

- Kiedy czujesz, bądź czułeś się najlepszy ?

Kiedy byłem w szkole średniej moja szczęka była długa i wąska, wtedy mój przyjaciel powiedział mi, że mam fajną linię szczęki. Wtedy pomyślałem sobie, że muszę zrobić to fajnego i celowo zjadłem wysuszoną mątwę (wszyscy członkowie nieźle się śmiali!). Ponieważ to stało się zwyczajem, kiedy dotknie się mojej szczęki jest nieco niewyrównana. Ponadto, kiedy byłam na planie 'Ninja Assassin', zostałem trafiony w nos z miecza, na skutek czego mój nos jest "krótszy" niż wcześniej. Dlatego teraz mój nos i moja szczęka są lepsze niż kiedykolwiek *śmiech*

- Jeśli mógłbyś sie zamienić duszami jak w dramie 'Tajemniczy Ogród', z kim chciałbyś się zamienić?

Chciałbym zamienić się duszą z Yoon Doo Joon z BEAST, ponieważ jest świetny *śmiech*. Jest takim człowiekiem i mówi w taki sposób, że jest bardzo czarujący.

[Wszyscy dali z siebie wszystko w tworzeniu tego albumu, to jest prawdziwa współpraca miedzy wszystkimi]

- Jesteś także maniakiem ćwiczeń, prawda? Nadal ćwiczysz?

Nie ćwiczyłem ostatnio. Od kiedy przestałem czuję, że moje ciało nie jest w stanie tego znieść. Był czas kiedy bardzo ćwiczyłem i stan moich mięśni pogarszał sie. Mam także pośrednie rany i, ponieważ nie mogłem nic więcej zrobić, poddałem się. W zamian zmieniłem swój styl życia. Teraz robię co chce, kiedy chce i jem to, na co mam ochotę.

- Jak spędzasz swój wolny czas?

Ostatnio nie ma dni, bez szczególnie ustawionego harmonogramu. Ale gdy jestem wolny od pracy to zazwyczaj spotykam się z przyjaciółmi, ale ostatnio ze względu na brak kondycji, spędzam czas jedząc i śpiąc. Zasypiam zaraz po tym jak coś zjem.

Thunder:

- Który z członków najrzadziej używa telefonu?

Myślę, że ja. Jeśli jest w pełni naładowane, to używam go około 4-5 dni. Sprawdzam tylko godzinę. Nawet jeśli bateria szybko sie wyczerpuje jak w iPhonie, nawet jeśli słucham tylko muzyki, to wytrzymuje mi 4-5 dni.

[Najlepszy okres, kiedy wyglądam najlepiej jest właśnie teraz, złoty dwudziesty drugi wiek *śmiech*

-  Jeśli mógłbyś sie zamienić duszami jak w dramie 'Tajemniczy Ogród', z kim chciałbyś się zamienić?

Zamieniłbym się z Bill Gatesem. Chcę mieć tyle pieniędzy ile on ma. Raz chciałbym doświadczyć tego, co sprawiło u niego ten sukces.

- Jak spędzasz wolny czas?

Jeśli nie mam nic do zrobienia to zostaje w domu i oglądam 'Crayon Shin-chan'. Najprawdopodobniej tylko ja oglądam kanały z anime.

- Jest jakaś osoba, z którą chcesz być blisko?

Dla mnie mogłaby być Sohee z Wonder Girl. Jestem jej fanem odkąd debiutowała. Wcześniej, została zorganizowana nam sesja zdjęciowa tego samego dnia co Wonder Girl. Niestety, nie mieliśmy okazji ze sobą pogadać przed skończeniem ujęć. Mamy nawet niektóre koncerty w jednym programie, w tym samym czasie nie mamy okazji ze sobą pogadać. Muszę poprawić swoją osobowość.

_____________________________________________________________________________________________________________

- Co najbardziej lubicie w waszym akademiku?

SeungHo: Często spędzamy swój wolny czas oglądając filmy. Ale nie mamy dobrego telewizora. Coś jak ścienny telewizor... ale nie jest on taki fajny. Tak naprawdę nie stoi on w takim miejscu gdzie telewizor powinien stać, tak samo głośniki. Nasz menadżer postawił telewizor na głośnikach. Nawet sofę, którą mamy, jest po poprzednich właścicielach domu. *śmiech*
Joon: Osobiście wole akademik niż mój rodzinny dom. W domu mam dużo sprzętu elektronicznego z czasów, kiedy byłem jeszcze w przedszkolu, ale nadal ich używamy.

- Wiec wasi rodzice używają sprzętu typu 'używać przez długi czas'?

Joon: Też nie jestem typem, który zmienia coś często. My sami nie zmieniamy zbyt wiele... to daje nam poczucie domu z przeszłości. Telewizor w internacie nie jest naprawdę duży, ale to jest mieszkanie. Telewizor w moim rodzinnym domie, jest na prawdę duży, to telewizor odbijający światło. Moim rodzinom w ogóle nie przeszkadzają takie rzeczy. Mają zupełnie inne podejście do urządzeń. Telewizja jest używana od 18 lat i wciąż będzie się z niej korzystać. To nawet nie jest DVD, to tylko video.
SeungHo: Skoro o tym wspomniałeś... Kiedyś, kiedy byłem jeszcze praktykantem, zostałem wysłany do domu Joona jako usługi do komputera, ponieważ wtedy jego matka zawsze do mnie dzwoniła *śmiech*

- SeungHo, jesteś maniakem elektroniki?
SeungHo: Wystarczy, ze spojrzysz do mojej torby - powinnaś zrozumieć, że nie. To nie gra roli, jeśli jesteś w drodze. Nie jest co coś, co każdy może odebrać z łatwością za pomocą elektroniki.  To są takie rzeczy jak karta pamieci, porty USB i inne.

- Mieszkacie razem. Jestem pewna, ze niejedna ściana legła w gruzach z powodu kłótni. Jak sobie z tym radzicie?

SeungHo: Nie jestem pewnie, ale zapewne wiele rzeczy jeszcze się z nas kumuluje, ale kiedy wychodzą nie kończy się to bez rozwiązania. Nawet w nocy jesteśmy w stanie znaleźć wyjście z sytuacji. Jeśli jest to niemożliwe, nie mówimy o tym. To jak ''To są rzeczy, który młodsi nie powinni znać'' i ''to  są rzeczy dla starszych", wiec jeśli jest coś, co tolerujemy,wysiłek zostaje podjęty od początku, aby nie dyskutować bez sensu. Jeśli jest to coś, czego nie są w stanie zaakceptować, to zostaje to omówione i rozwiązane między nami.

_____________________________________________________________________________________________________________

- Czy jest wśród Was osoba, która ma dziwne poczucie osobowości względem swojego ideału?

G.O.: To mógłbym być ja! *śmiech*. Chciałbym się narazić ! *śmiech* Lubię kobiety mające grupę krwi B.  Jeśli chodzi o powód dlaczego, nie jestem w stanie powiedzieć. Wszystkie kobiety, z którymi się spotykałem miały grupę krwi B. Chociaż nie mogę osądzać innych i ich krew, ale kiedy tylko pomyślę 'Ta osoba jest sympatyczna', okazuje się, że jest to grupa krwi B. Ponadto, Joon ma różny sposób patrzenia na pozostałych członków. Poza Joon'en, wszyscy mówią 'Miło', a ten odpowiada 'co jest?' i na odwrót. W przypadku Joon'a jego typ to pierwszy urok. Były czasy, w których reszta zespołu nie umiała zrozumieć. - Czy jest coś, coś sie w nas zmieniło od czasu debiutu?
Mir: Porównywanie czasu, w który zadebiutowaliśmy a teraźniejszości, moim zdaniem różni się wewnętrzną siłą, pewnością siebie. Dla przykładu, nasz obecny harmonogram niezbyt różni się od tego dawnego, a wtedy było na prawdę ciężko, poziom stresu był wysoki. Nasz harmonogram poszerzył się. Musimy umieć obronić nasze pozycje.
G.O.: Przedtem, kiedy śpiewaliśmy czułem się jak w pracy. Tak jak powiedział Mir, to był ciężki okres, ale teraz czuję sie zadowolony i traktuje to jak zabawę. Spędziliśmy 8 miesięcy przygotowując nasz album i naprawdę tęsknie za sceną. To dlatego śpiewając za każdym razem piosenki śpiewamy je szczerze.

- Komentowaliście kiedyś artykuły pisane na stronach o MBLAQ?

Mir: Jest wiele artykułów o działalności MBLAQ, śledzę je. Był jeden popularny wśród fanów, wiec poprzeglądałem komentarze. Nagle Zauważam kogoś o nazwie JUNG BYUNG HEE "To nie może być G.O. hyung, prawda?'' Myślałem śmiejąc się, było śmiesznie. Chodziło mi głównie o nazwę, JUNG  Byung Hee jest dość rzadkie. Wtedy podszedł do mnie właśnie G.O. ''Hyung! Ktoś podpisał sie Twoim imieniem!" powiedziełem mu to, a ten śmiejąc się odpowiedział 'Bo to ja!' *śmiech*
G.O.: Sądze, że to w pewnym sensie zawstydzające. Widze wiele artykułów i filmików z nami, ale nigdy nie napisałem wcześniej komentarza. To było przez powrotem, wiec byłem cholernie szczęśliwy i jakoś mi się napisało. Nie zdawałem sobie sprawy, że moje imie się wyświetli *śmiech*

- 9 stycznia mieliście pierwsze spotkanie z fanami w Korei, jak było?

G.O.: Te spotkanie z fanami było podczas naszego pierwszego, samodzielnego występu na żywo. Wszędzie gdzie poszliśmy, wisiały rzeczy z nami, scenę budowano tylko dla nas, personel był tylko dla nas! To był nasz wielki pierwszy raz. Myślę, że to skłoniło nas do refleksji nad poprzednimi wystąpieniami, to był dzień, w którym mogliśmy podziękować wszystkim za wsparcie. Dlatego to, co tam się działo ma dla nas mocne znaczenie emocjonalne. Rodziny członków zespołu także przybyły, nasze serca były przepełnione szczęściem. Chociaż zawsze mówimy, ze kochamy naszych fanów, czujemy, ze nie dajemy wystarczająco, zatem przed to spotkanie z fanami, moglismy pokazać naszą wdzięczność.

- Podczas spotkania z fanami, Mir i CheonDoong ubrali stroje Teletubisie zaczynając tańczyć i śpiewać 'Deszczową piosenkę" (pokazywaną na pożegnanie). Kogo to był pomysł?

CheonDoong: To ja powiedziałem: "Przebierzmy się za Teletubisie!". Właściwie to nigdy wcześniej nie robiliśmy niczego słodkiego. Dlatego właśnie chcemy pokazać Wam nasze inne uroki, a my maknae połączymy nasze uroki.
Aż do dziś, czy odebrałaś jakikolwiek prezent, który wywarł na Tobie głębokie wrażenie?­
Mir: Ja dostałem taki prezent od kuzyna. I co więcej - to były mangi! Lubię mangi odkąd byłem jeszcze młody. Moje hobby w szkole średniej to było ich kolekcjonowanie. Mangi, które otrzymuję od fanów są starannie przechowane. Nie ważne ile razy kupię nowy dom, zawsze będę organizował miejsce dla nich w moim pokoju.
G.O.: Dla mnie ramka zapełniona zdjęciami. W domu jest to dekoracja, z której cała rodzina jest zadowolona.
CheonDoong: Jak dla mnie to keyboard, który dostałem na urodziny. Od tamtego czasu używam go do układania, zrobiłem już z nim trzy piosenki.
Joon: Dla mnie, to była klatka do przytulania ( wzmocnienie tkanin z bambusa), którą dostałem na Dzień Peppero (11 listopad, Dzień Pocky). To jest coś, do czego można się przytulać przed zaśnięciem, wbrew dużym rozmiarom jest urocze, wygodne do spania. To ma ludzkie kształty, jest jak puszysta i delikatna poduszka ułatwiająca zasypianie.

- Kiedy jesteście najbardziej wdzięczni fanom?

Mir: Przed naszym spotkaniem z fanami, spędziliśmy osiem miesięczną przerwę. Podczas tych ośmiu miesiecy nie pojawialiśmy się w programach muzycznych; czuliśmy, że świat biegnie dalej zostawiając nas. Mieliśmy takie myśli, że jesteśmy zapomniani. Wiele naszych fanów byli dla nas niedostępni i to było naprawdę bolesne dla nas. Każdy członek MBLAQ był podłamany...  ale po naszym spotkaniu z fanami, zobaczyliśmy jak wiele z nich po cichu czekało. Chcę podziękować wszystkim, którzy czekali na nasz powrót.
G.O.: Od naszego debiutu mamy własne życzenia, jedno z nich to 'Yehppeugeh Bwajuseh Yo' (Proszę, patrzcie na nas czule / Proszę, czuwajcie nad nami). Fani zaczęli pozdrawiać  nas tym powiedzonkiem, a kiedy pod naszymi video czy artykułami o nas są złe komentarze, oni odpisują 'Starają się cały czas, prosimy, obserwujcie ich'. Niektórzy fani czuja się z tym źle, więc mówią bez walki tylko 'Przepraszam, obserwujcie ich'. to zmienia postać rzeczy. To jest coś, za co chcemy podziękować wracając na scenę.
Mir: Kiedy przytrafiają się złe rzeczy, staramy się, aby nie wydarzyły się ponownie. W miejscach, gdzie jesteśmy monitorowani, wiedzą, że coś robimy, więc starają się nie robić rzeczy, które nam przeszkadzają. Są to fajni, który bardzo sie o nas troszczą.

_____________________________________________________________________________________________________________

- Jak bardzo był zaangażowany wasz nauczyciel, Rain, w ostatnim albumie?

G.O.: Jihoon-san jest naszym tatą, naszym seniorem, kimś, kto będzie dla nas wzorem, kimś, kto wiele nam pomógł. Zawsze się o nas martwi, pomimo swojego napiętego harmonogramu jest kimś, kto naprawdę o nas myśli.

- Tym razem przewodnia piosenka nie jest  napisana przez Rain'a, prawda?

G.O.: To prawda. Powiedział nam "aby tworzyć różne rodzaje muzyki, konieczne jest abyście odbiegali od mojego stylu'', to właśnie od nas chce hyung. Właściwie to nadal był zaangażowany w tworzenie tej głównej piosenki, obserwowaniu nas i w podejrzeniu projektu, zanim nakręcimy teledysk. Przyczynił się na naszego rozwoju, pokazując nam nasze słabe punkty i zakresy, w których nie jesteśmy zbyt dobrzy.

- Były jakieś słowa od Raina, zanim wznowiliście swoją działalność?

Seungho: Podczas tego długiego okresu bezczynności, kiedy wpadliśmy w kryzys, on dał nam siłę i wyciągnąć z trudnej sytuacji. Tym razem nie powiedział też zbyt dużo, ale za każdym razem, kiedy się spotykamy mówi nam "Teraz można dużo zrobić'', jak pojęcie, które zapewnił, od tamtego czasu zaczęliśmy zdobywać zaufanie krok po kroku.

_____________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________

Uff... W końcu to skończyłam Tzn. miałam już dwie części i połowę trzeciej gotowe w czwartek, ale złapał mnie świąteczny leń i dziś to skończyłam. Mam nadzieje, że sprostałam zadaniu i tłumaczenie się nadaje ^ ^; Był to mój pierwszy raz z tak dużym tekstem (6 kartek A4 w Wordzie). Jakieś sugestie? Komentarze? Jeśli mam coś poprawić - piszcie. A skany z magazynu wkleje za niedługo ^o^

Ostatnio edytowany przez pannaKa (25-04-11 14:10:55)

Offline

 

#2 25-04-11 19:46:54

naTu

A+

8566156
Zarejestrowany: 10-04-11
Posty: 114

Re: [110224] MBLAQ dla Crea Star Magazine (JAP.) [4/4]

Ciekawe jaki komentarz napisał G.O? xD
Właśnie sobie uświadomiłam, że jesteśmy z Thunderem bardzo do siebie podobni. A za Shin-chana zacznę go wielbić ;p
Seungho jak zawsze cichy, prawie nic nie powiedział.
Dziękuję, że to przetłumaczyłaś. Odwaliłaś kawał roboty ;*


http://i1238.photobucket.com/albums/ff490/naTu252/tumblr_ldu3a9CE1W1qanahpo1_250.gif?t=1306076886http://i1238.photobucket.com/albums/ff490/naTu252/14a9z6bjpg.gif

Offline

 

#3 26-04-11 13:03:32

 Agnieszka

Administrator

9018234
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 31-03-11
Posty: 695
Wiek: 22

Re: [110224] MBLAQ dla Crea Star Magazine (JAP.) [4/4]

No, dość duży ten wywiad był
Jasne, że sobie poradziłaś
Na przyszłość spróbuje znaleźć coś mniejszego^^
Mir chciałby być Rainem... a Joon DooJoonem lol zawsze mnie bawi jak Joon wspomina swoją przyjaźń z DooJoonem, ogólnie zawsze wychodzi na to, że to Joon go lubi a DooJoon nie mam na to wpływu


http://img827.imageshack.us/img827/5315/1311234634schedule03.jpg

Offline

 

#4 04-06-11 14:43:34

 Pinacolada

Stary Wyjadacz

Skąd: Sandomierz//Lublin
Zarejestrowany: 11-04-11
Posty: 296
Wiek: 19
WWW

Re: [110224] MBLAQ dla Crea Star Magazine (JAP.) [4/4]

Ha,ha też mnie to ciekawi? Co ten szalony GO mógł tam napisać? xP
Nie wiem czemu ,ale ja mam wrażenie ,że Rain bardziej zajmuje się swoją karierą niż własnym zespołem. Po prostu te relacje między nimi wydają mi się trochę dziwne...
Joon ma wspaniałe ciało, szczególnie brzuszek . Musi chyba naprawdę dużo czasu poświęcać ćwiczeniom ^_^


http://media.tumblr.com/tumblr_lo6gwrRzjs1qi2vst.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » [110224] MBLAQ dla Crea Star Magazine (JAP.) [4/4]
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Serwis telefonów Kraków Cennik