Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » 130322 [INT] Wywiad w japońskim Haru Hana - podsumowanie

#1 04-05-13 21:41:37

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

130322 [INT] Wywiad w japońskim Haru Hana - podsumowanie

Seung Ho

Chcę się spotkać z rzeczami z którymi nie jestem w stanie sobie poradzić i podjąć wyzwanie

Q. Co myślisz o staniu na scenie jako główny bohater Kang Hyun Woo w musicalu “Gwanghwamun Sonata”?

Na początku bałem się że reakcje będą zwolnione, ponieważ japońskie suby idą obok sceny, ale gdy ludzie z rożnych grup wiekowych sympatyzowali z nami i nawet ronili łzy, byłem przepełniony emocjami. Ponad 150 występów pojawiłem się 17 razy a G.O 20, ponieważ dla obu był to pierwszy raz, ćwiczyliśmy razem i stało się to częścią naszego życia. Pracowaliśmy tak ciężko jak to możliwe by odrzucić nasz codzienny wizerunek i połączyć się z rzeczywistością musicalu.

Q. Czy w przyszłości chciałbyś ponownie spróbować w musicalu ?

Tak. Nawet jeśli miała by to byc rola złego faceta. Chcę się spotkać z rzeczami z którymi nie jestem w stanie sobie poradzić i podjąć wyzwanie.

Q. Podczas imprezy w lutym członkowie powiedzieli, że Seungho był inny niż zazwyczaj...

Nie chcę okłamywać fanów, nie chce robić takich rzeczy jak bycie hipokrytą czy na silę fajnym. Być może do tej pory wydawałem się cichy, ale ponieważ są fani którzy zawsze wspierają nas i mamy komfortowe relacje teraz myślę swobodnie .. (śmiech). Myślę, że już stale będę pokazywał prawdziwego siebie przed fanami.

G.O
Miałem możliwość odkrycia nowego siebie w musicalu

Q. Co myślisz o staniu na scenie jako główny bohater Kang Hyun Woo w musicalu “Gwanghwamun Sonata”?

Starałem się tak bardzo jak tylko potrafiłem, czułem przyjemność wyjścia na scenę, mogłem odkryć innego siebie. Chciałbym zagrać kiedyś Judasza w “Jesus Christ Superstar”. Wszystkie postacie w tym dziele maja wąsy. Wąsy są dobre. Mam obecnie manię wąsów. ... (śmiech) zatem definitywnie chce rolę przepełnioną taka charyzmą.

Q. Entuzjastycznie grałeś rolę agenta w zespole ds. cyberprzestepstw w “Phantom”.
Co myślisz o grze w tej dramie?

Senior Kwak Do Won który grał Kwon Hyuk Joo'a obserwował moją grę bardzo uważnie. To był mój początek jako aktora, ale on był moją siłą, i dzięki seniorom opadł mi ciężar z ramion i mogłem poradzić sobie z aktorstwem.

Q. Co myślisz o unicie “Dramatic Blue” z Yang Yoseobem z BEAST, Jokwonem z 2AM, Woohyunem z INFINITE i Nielem z TEEN TOP na SBS Gayo Daejun? Połączyliśmy główne wokale z różnych grup, więc było bardzo ciekawie i to było dla mnie nowe doświadczenie. Gdy 5 członków ubrało błękitne garnitury wyglądaliśmy jak Smerfy z anime Hahaha (śmiech).

Lee Joon

Aktor i wokalista, mam dwa zawody

Q. Jesteś głównym bohaterem w filmie “Actor Is An Actor,” co trudnego jest w aktorstwie ?

Codziennie było nowe wyzwanie podczas kręcenia, ale seniorzy którzy grali w filmie traktowali mnie z miłością i nie miałem żadnych trudności.

Q. Jakie jest granie w dramie “IRIS2″ w której grasz teraz ?

Jestem tak naprawdę nieśmiały w stosunku do obcych, i martwiłem się o właściwy sposób w jaki idol ma się dogadać z aktorami, ale gdy poszedłem na plan zdjęciowy, okazało się, że to tylko moja nadwrażliwość i było całkiem w porządku. Na planie jestem zawsze z Doojoonem z BEAST. Chodzimy tez razem do łazienki, rozmawiamy o różnych rzeczach, dzielimy się uwagami o grze .. Och, to dziwne chodzić do łazienki z kolega, prawda ... ?, Nie, spójrz, na planie nie ma atmosfery, gdzie możesz pogadać, zatem chodzimy do niezależnego miejsca jak łazienka, my jesteśmy zazwyczaj cisi i nie mamy szans pogadać (śmiech)

Q. Jaka jest różnica między byciem artystą a aktorem ?

Nie ma. W moim przypadku, aktor i piosenkarz, traktuje oba jako moje profesje. Może dlatego na scenie mogę wykorzystać to czego nauczyłem się poprzez grę, w takim znaczeniu mam mocny punkt, mając umiejętność wyrażenia dwóch moich umiejętności równocześnie.

Cheondung

Po raz pierwszy próbuję dramy, chce się nauczyć rożnych rzeczy

Q. Grasz główna rolę w dramie “Nail Shop PARIS,” jaki jest twój obecny stan umysłu ?

Na początku czułem presję. Jakkolwiek było 4 głównych bohaterów włączając mnie. Atmosfera na planie była dobra i było zabawnie ! Czułem się jakbym umierał gdy ubierałem wiosenne ciuchy na planie w środku zimy, (śmiech). To był mój pierwszy raz, więc pracowałem tak ciężko jak mogłem z nastawieniem nauczenia się nowych rzeczy.

Q. Jak spędzaliście przerwy w nagraniu z aktorka z planu Gyuri z KARY ?

Dzieliliśmy się cukierkami (miech). Zawsze dzielimy się jedzeniem. Tez często rozmawiamy o przemyśle muzycznym, ona sie o mnie troszczy i pyta "czy coś ci sprawia trudność" ? jest bardzo miłym seniorem .

Q. Jak zareagowali bliscy, gdy oznajmiłeś że zagrasz w dramie ?

Moja starsza siostra Dara, była bardzo szczęśliwa. Wydaje się że także marzy o graniu, i gratulowała mi , że jej młodszy brat podejmie takie wyzwanie. nie mieszkam z członkami, więc nie mogliśmy razem tego obejrzeć … szczerze jesteśmy tak zajęci, że nie mamy czasu oglądać telewizji, sprawdzamy programy jeden drugiego gdy mamy czas.

Mir

Chciałbym spróbować śpiewu, co było niemożliwe przez długi czas.

Q. Co było najtrudniejsze w “Law of the Jungle in Amazon”?

To miejsce, w którym trzeba być świadomym, że jesteś narażony na niebezpieczeństwo cały czas, więc byłem psychicznie zmęczony. Nie mogliśmy jeść, gdy padało podczas snu, nie mogliśmy spać przez uderzenie deszczu, dzień był jak rok ... jakkolwiek, to było naprawdę dobre doświadczenie. Jestem wdzięczny, że woda leje się z kranu, i że jest jedzenie, nauczyłem się wiele rzeczy.

Q. Hodujesz węża i jaszczurkę, w czym tkwi urok ?

Lubię gady od dzieciństwa. Z początku były przerażające, ale gdy się przyzwyczaiłem stały się słodkie i się zakochałem. Gady to ekstremalnie czyste zwierzęta. Czyz nie są interesujące, cudowne i urocze !Wychowałem węża prążkowanego i boa dusiciela. A także 3 jaszczurki, ale zdechły ... Teraz mam w sumie dwójkę zwierząt węza, i aligatora, który należy do G.O.

Q. Czego chcesz spróbować w przyszłości ?

Śpiewu. Nie śpiewałem od 5 - 6 lat. Rapowanie jest zabawne i myślałem dotychczas tylko o tym , ale ostatnio myślę, że chciałbym spróbować śpiewu.






SOURCE/CREDITS: Haru Hana via kyamaniki_87 @ twitter
TRANSLATED ENG: mocha @AbsoluteMBLAQ.net
TRANSLATED PL/REUPLOADED: rightbesidejoon


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » 130322 [INT] Wywiad w japońskim Haru Hana - podsumowanie
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
vhs makijaż permanentny Gdynia