Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » 130322 [INT] Wywiad w japońskim Haru Hana - typowanie partnera

#1 01-04-13 22:58:01

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

130322 [INT] Wywiad w japońskim Haru Hana - typowanie partnera

W kolejności, zaczynając od osoby która przegrała w kamień, nożyce, papier = Cheondung, sesja na dwa strzały, gdzie typują partnera z którym chcą ujęcie. Usłyszymy także co powiedzą o partnerze, którego wytypowali.

Cheondung wskazał Mir'a

Q. Jaki jest powód, że wskazałeś Mir'a ?

Ponieważ Mir pojawił się naprzeciwko podczas kamień, nożyce, papier (śmiech). Był najbliżej mnie, więc został złapany po drodze.
Cheondung x Mir

Q1. Sekret pomiędzy wami ?

Nie ma sekretów, ale jest coś o czym nie każdy wie. Nieoczekiwanie Mir jest osoba która stara się jak tylko może. Naprawdę pracuje tak ciężko, że może zrobić wszystko. To nieoczekiwane, prawda ? (śmiech)

Q2. Co jest mocną stroną Mir'a ?

Myślę, że postawa Mir’a znajdywania zabawy we wszystkim co robi i jego poczucie humoru jest niesamowite. Ponieważ Mir jest mi najbliższy wiekiem pomiędzy członkami, można powiedzieć, że wielokrotnie rozumiemy się bez słów. 

Mir wskazał Lee Joon'a

Q. Jaki jest powód, że wskazałeś Lee Joon'a ?

Wydaje się, że wszyscy myślą, że Lee Joon i ja nie jesteśmy tak blisko, ale faktycznie jesteśmy bliskimi przyjaciółmi ! Wybrałem go by to udowodnić.

Mir x Lee Joon

Q1. Sekret pomiędzy wami ?

Eh~! Joon hyung dnie ma wielu tajemnic ~ Ja także.Myślę, że wiemy wszystko o sobie nawzajem. Zamiast tajemnic, jakkolwiek jest to zaskakująca strona Joon'a hyung'a, właściwie to on jest bardzo wrażliwy i zazwyczaj cichy. To jest zupełnie co innego niż jego wizerunek w telewizji, prawda?

Q2. Co jest mocną stroną Lee Joon'a ?

Bardzo się troszczy o ludzi. Jest taki tez dla jego dongsaengów… Jest oszczędnym człowiekiem, więc choć miewa wizerunek skąpca, myślę, że jest osobą bardzo współczującą i ma mocne poczucie obowiązku.

Lee Joon wskazał Seungho

Q. Jaki jest powód, że wskazałeś Seungho?

Huh, powód ? Nie myślałem o niczym szczególnie. Hahahaha! Co robić ! Co to mogło być … Jakoś tak go wskazałem (śmiech).

Lee Joon x Seungho

Q1. Sekret pomiędzy wami ?

Być może ja też mam tę samą odpowiedź, jak wszyscy pozostali członkowie, ale my naprawdę nie mamy żadnych tajemnic (śmiech)! Mieszkamy w dormie razem już długo … Z wyjątkiem zajęć indywidualnych, czy to praca czy dorm jestem zawsze z członkami, więc nie mamy sekretów. MBLAQ to tego rodzaju relacja.

Q2. Co jest mocną stroną Seungho ?

Mocna stroną !? Seungho hyung’a mocna strona ~?Rzeczywiście, jest liderem i ma poczucie odpowiedzialności. Jestem wdzięczny, że zawsze dobrze prowadzi zespół.

Seungho wskazał G.O

Q. Jaki jest powód, że wskazałeś G.O?

Co mi przyszło momentalnie do głowy, to G.O. Jesteśmy przyjaciółmi w tym samym wieku, i najstarszymi hyungami w grupie, zastanawiam się, może mamy jakieś niewidzialne połączenie ?.

Seungho x G.O

Q1. Sekret pomiędzy wami ?

Zamiast sekretów, G.O jest bardziej delikatny, niż jest to postrzegane przez innych, i bardzo wrażliwy. Jego wrażliwość muzyczna jest najwybitniejsza. I naprawdę kocha gry (śmiech).

Q2. Co jest mocną stroną G.O?

A jak można oczekiwać, jako “hyung” prowadzi zespół, nawet wśród nas, członków, i rozumie moje uczucia jak nikt inny. Oczywiście pozostała trójka także jest moją siłą, ale ponieważ jesteśmy w tym samym wieku, wydaje się to być nieco inne emocjonalnie.

Ostatni są G.O & Cheondung

Q. Jaki jest powód, że wskazałeś Cheondung'a ?

Eliminacja (śmiech). Na koniec tylko Cheondung, którego pokonałem pozostał, więc przyszedłem automatycznie nagrywać z nim.

G.O x Cheondung

Q1. Sekret pomiędzy wami ?

Nie ma tajemnic w MBLAQ~ Tak długo jesteśmy razem, że nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Hahaha (śmiech). Więc myślę, że jesteśmy blisko. Czuję, że jesteśmy jak rodzina.

Q2. Co jest mocną stroną Cheondung’a ?

Mocna strona Cheondung’a !? U~m… (chwilowy kłopot…) Teraz, kiedy mnie pytasz … (nieśmiało) Zgodnie z oczekiwaniami Myślę, że jest wysoki (śmiech)?




SOURCE/CREDITS: Haru Hana via kyamaniki_87 @ twitter
TRANSLATED ENG: mocha @AbsoluteMBLAQ.net
TRANSLATED PL/REUPLOADED: rightbesidejoon


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » 130322 [INT] Wywiad w japońskim Haru Hana - typowanie partnera
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Montaż szamb betonowych na terenie miasta