Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

#1 20-02-13 16:19:02

pakulinka

Początkujący fan

Zarejestrowany: 11-02-13
Posty: 14
Wiek: 20+
Bias: G.O

witam drogie A+

Hej jestem Paulina, własciwie to niespecjalnie moge nazwac sie A+, bo od niedawna zaczelam sie nimi interesowac i jeszcze wiele mam braków.Mblaq zaczlam sie interesowac okolo 3 mies temu choc slyszalam o nich juz dawno temu ale tak jakos nigdy mnie niekusilo by dowiedziec sie czegos wiecej.Ulubionym kawalkiem jest ,, Y,, lubilam ten kawalek zanim jeszcze polubilam Mblaq, druga piosenka ktora polubiam bylo This is war i to onazaczecila mnie do zapoznania z tym zespolem, odrozniala sie od wczesniejszych utworow jakie widezialam. Ale najwieksza sympatie zyskalam do nich po hellobabby, gdy mialam okazje choc troche poznac ich osobowosci. Moim ulubiencem jest chyba G.O jego usmiech mnie urzekł, tak niewinny i szczery nie podobny do usmiechow w stylu ,,hollywodzkim,, ktore widac ze sa na pokaz u niego wyglada jak usmiech szczesliwego 5latka. Nie wiem co wiecej napisac, jak ktos ciekawy pisac to napisze jeszcze.

Offline

 

#2 20-02-13 18:20:48

 Lizz~

Fan Mblaq

7748771
Skąd: Zielona Góra~
Zarejestrowany: 15-08-12
Posty: 81
Wiek: 16
Bias: G.O
WWW

Re: witam drogie A+

Witaj :3
Masz jakieś ulubione zespoły k-popowe? Ulubione piosenki?
Z mojej strony póki co to tyle, witaj na forum i baw się tutaj dobrze ^^

Offline

 

#3 20-02-13 21:10:53

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Re: witam drogie A+

Och , witaj . Oprócz tego, że świetny awatar - bardzo mi się podoba to co powiedziałaś o uśmiechu G.O. To prawda jego uśmiech dokładnie taki jest *_*. Baw się dobrze <3


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 

#4 20-02-13 23:24:42

pakulinka

Początkujący fan

Zarejestrowany: 11-02-13
Posty: 14
Wiek: 20+
Bias: G.O

Re: witam drogie A+

Pierwszym ulubionym zespolem jest Bigbang, moja pierwsza kpopowa miłosc choc zaczelo sie od Gdragona to TOP został moim biasem. Oprócz tego lubie B2st i JYJ. Nie mam najulubienszego zespolu fazuje na kazdego potrochu z nasileniem kiedy maja swoj comeback. Ulubione piosemki? Niech pomysle z B2st ,,Lightless,, ,,Thank you,, , z JY-owej tworczosci to Empty, Be the one, ,,you're beaytiful,, Junsu. No jesli chodzi o BB to najwiecej piosenek znam bo poprostu najdluzej, tyle tego est ze teraz nieumiem wybrac jednej obecnie fazuje Crayon Gdragona, zdecydowanie u nich wole te szybsze kawalki ale sa wyjatki jak lovesong czy hatuharu.

Offline

 

#5 21-02-13 22:42:53

Pogodynka

Początkujący fan

Zarejestrowany: 17-02-13
Posty: 25

Re: witam drogie A+

Miło mi poznać widzę że się dogadamy G.O <3 To może zapytam z innej baczki Ulubiona drama? zainteresowanie? ^^

Offline

 

#6 01-03-13 18:22:58

pakulinka

Początkujący fan

Zarejestrowany: 11-02-13
Posty: 14
Wiek: 20+
Bias: G.O

Re: witam drogie A+

interesuje sie azja(korea glownie) ale nie tylko o sam kpop tu chodzi a raczej o kulture azjatycka i wszystko z tym zwiazane, jakże odmienna od naszej. estem dramomaniakiem nieraz zdarzalo mi zarwac noc zeby tylko doczekac sie zakonczenia. Tytuły które w tej chwili pamietam i bardzo polubiłam to m.in: Rooftop Prince(ogladnelam ze wzgl na YC ale polubilam za to aktorke HJM co zdarza sie jesli zagraly w parze z moim ulubiencem). Scent of woman- wzruszajace ale nie preetensonalne,,City Hall,, Partner,, Prossecutor princes,, politycznoprawnicza fabula z romansem ktorej opis na poczatku mnie zniechecal ale po obejrzeniu sie zakochala. Warto tez wspomniec o Boys over flover, you're beautifull, playfull kiss= > infantylne, glupiutkie, ale to od nich sie wszystko zaczelo i momo ze ktos moze je nazwac najgorsza drama w historii to i ja tak bede zawze miala do tych dram sentyment. Czesto ogladam dramy zeby chociaz w przyblizeniu miec obrac jak maja sie obyczaje w korei, wiedzac ze czesto dramowa rzeczywistosc jest przerysowana ale w polaczeniu z filmami juz jako daje obraz. Bo kinematografia azjatycka est na wysokim poziomie.

Offline

 
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
terapia podczerwienią bydgoszcz elektroterapia bydgoszcz