Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad w Inkigayo Magazine - wydanie lutowe

#1 23-02-12 08:40:52

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Wywiad w Inkigayo Magazine - wydanie lutowe

100% ZWYCIĘSTWO,
Silni, Ich imię to:
MBLAQ



     Ptak jest najbardziej wolnym i najpiękniejszym kiedy lata. Na ich prawie 4-minutowej scenie, gdzie wspaniały występ przykuwa wzrok, MBLAQ rozwija swe najpiękniejsze skrzydła. Gniew mężczyzny, którego ukochana została odebrana przez najbliższego przyjaciela ! Ludzkie i realistyczne uczuciowe perturbacje zakorzenione w miłości i zdradzie. Pięciu mężczyzn z MBLAQ którzy powrócili z piosenką "This Is War" z 4 - tego mini albumu 100% Ver. są mroczni i mają mocny wygląd, ale kolor ich wnętrza, czyni ich bogatymi i godnymi podziwu.  Stali się silni do tego stopnia, że żadne wyjaśnienia nie są potrzebne, więc nie odwracajcie się od nich lekkomyślnie !  Od tej pory nazywać będziemy ich 100% MBLAQ, lecz nadal jest wiele rzeczy których będziemy od nich oczekiwać, decydowanie między zwycięstwem a porażką, to nasza praca od dziś.

"(Chociaż nie wiem, czy ten okres, był długi czy krótki) staliśmy się  MBLAQ które nigdy nie wyląduje".
To zdanie, które członek Lee Joon powiedział w wywiadzie Mnet's "MIC" ostatnio, idealnie teraz definiuje MBLAQ.

     To już 3 lata odkąd MBLAQ wzbili się w powietrze i polecieli. To nie lot przedstawiający doskonałą parabolę w jednym skoku, ale  rysują oni długą. Lecą bez jednego nawet odpoczynku i z cierpliwością. Minęło tyle czasu, a oni formalnie nie odpoczęli nawet raz. Możemy powiedzieć, że nie potrafią usiąść " to ptak, który nie ląduje" Ciągle machają skrzydłami są, który chce polecieć dalej i wyżej jak ptak.  MBLAQ którzy obchodzą już trzeci rok od swojego debiutu, czego nikt się nie spodziewał, urośli do rangi światowych idoli, którzy wyszli poza Koreę do japońskiego Oriconu, przez swoją działalność, pełny album i 4 mini od debiutu w październiku 2009. Czwarty mini album <100% Ver.> wydany 10 stycznia jest dumą MBLAQ i wyrazem tego, iż powrócili uzbrojeni w potężny i majestatyczny  wygląd we wszystkich aspektach, na wysokim poziomie zaawansowania, satysfakcji i pewności siebie. W tym samym czasie, gdy wydana została "This Is War", nie tylko zdobyli 1 miejsce w szukaniu kluczowym na różnych portalach internetowych, ale także na listach przebojów w sieci. Podczas, gdy otrzymywali pochlebne opinie, mówiono także, ze grupa znalazła swój unikalny muzyczny kolor, ich comeback urósł do rangi gorącej kwestii. To MBLAQ wrócili w pięciu, którzy są silni jak orły, gwałtownie rosną, wysoko latają i marzą o doskonałym locie. Główny wokal G.O z doskonałą umiejętnością śpiewania, Cheondung który komponuje z wielka dbałością i posiada nieskończone muzyczne możliwości Mir który stopniowo szlifuje swój rap i zwiększa raperskie umiejętności, Lee Joon który jest odpowiedzialny za cały występ i z uwaga ciężko pracuje i Seungho, który dowodzi na miejscu lidera, raz jeszcze zapisując ontologię MBLAQ, która jest w środku wzrostu i nadal rośnie we wszystkich aspektach do 100% Ver. Stają się pewni siebie i godni na scenie, robiąc muzykę która pasuje do nich, z kompletnym stylem MBLAQ, zbudowanym na terytorium, które należy tylko do nich i nie może być odebrane. Nie ma wątpliwości, że muzyka MBLAQ, które zdecydowanie wygrała słuchaczy jest wspaniała i mocna, a siła ich piosenek tworzy nowe poczucie oczekiwania za każdym razem.,

Podczas "This Is War" gdzie determinacja wyrażenia ich jedności, ich oddech jest 100 Ver. zanurzony w głębokiej tragedii i cała ich energia zostaje w to włożona . Naprawdę, kto jest zwycięzcą tej wojny ?


Poprzez ten album kolor członków  MBLAQ stał się bardziej wyraźny, i myślę że jak będziemy testować nowe występy, będziemy mogli sprawdzić, że nasze notowania się poprawiły . W 100 % tego albumu poziom zaawansowania i dumy myślę, że częścią tego jest nasza ciężka praca, to wielka pomoc.



SEUNG HO



    MBLAQ którzy weszli w swój trzeci rok, od debiutu, jeszcze wtedy nikt nie wiedział, że wydadzą 4 mini albumy i 1 pełen album od debiutu w październiku 2009  z “Oh yeah”  jako początkiem i że zdobędą pierwsze miejsce z “Y”! Ich pierwszy album trafił do sprzedaży w styczniu 2011, a “Mona Lisa” i inne piosenki stały się hitami jedna po drugiej utwierdzając ich jako prowadząca grupę K-pop hallyu. W zeszłym roku awansowali na rynku japońskim i zmietli 1 oraz 2 miejsce na liście Oriconu z pierwszym singlem "Your Luv" i drugim  "Baby U". W czasie promocji “Mona Lisa,” pokonali takich wybitnych artystów zagranicznych jak   “Justin Bieber,” “Chris Brown” a w popularnym muzycznym show  “POPCORE.TV” w Bułgarii pozostawali na 1 miejscu  75 dni. Zdobyli także 1 miejsce w Niemczech, i popularność na całym świecie poza Azją

Niosą światowa popularność na swych barkach a po wydaniu tego albumu ich determinacja różni się od innych. “To album braku snu i ciężkiej pracy, do tego stopnia, że wypowiedzieliśmy wojnę spaniu. Bedzie dobrze jeśli ludzie zobaczą, że włożyliśmy  100% naszej ciężkiej pracy i potencjalnej siły. Bardzo chce mi się spać. (śmiech). Proszę wyślijcie mnie do spania .Proszę wyślijcie mnie do spania!” Poświęcili nawet swój czas snu MBLAQ, którzy udają się do sali ćwiczeń, na czele z liderem  Seungho pokazując swój zjednoczony image, bardziej niż kiedykolwiek i naciskają pedał gazu prowadząc na orbitę sukcesu. Godny uwagi punkt na scenie to tym razem wyjątkowa transformacja Seungho, który przypomina wojownika z perfekcyjną  V-line.

Przybrałem trochę na wadze, więc przygotowując się do tego albumu byłem mocno zdeterminowany spróbować diety i wpierw ogoliłem głowę. Kiedy spojrzałem na siebie w lustro, poczułem paląca wolę by zacząć zrzucać wagę i dopasować fryzurę. Dlatego straciłem około 7kg i miałem własny comeback.” Seungho mając pusty żołądek całym sercem nagrywał zdanie po zdaniu, świeżo podejmując zadanie rapowania, nie zapominając o ciągłym poszerzaniu swoich możliwości muzycznych. To jest 100& Ver. wywiad z Seungho z 4th mini albumu "100% Ver." MBLAQ skończyło nagrania poświęcając swoje ciało i krew z poczuciem nadchodzącej bitwy.

Widzisz ona znowu płacze - “This Is War” to kompozycja z prostym i silnym tekstem, ale dużo myślę o słowach:  Widzisz ona znowu płacze! w mojej partii, myślę że tekst jest smutny. Rzadko rozpaczam, ale zdarzały się momenty, gdy doprowadziłem dziewczynę do płaczu, i takie kiedy to ja zostałem zraniony przez dziewczynę i płakałem. Jakkolwiek, nie ważny powód, nie mogę patrzeć jak dziewczyna płacze. Więc stałem się bardziej sympatyczny i to zdanie otępia cześć mojego serca. Więc jeśli znajdzie się facet, który spowoduje , że moje dziewczyna zapłacze, to naprawdę będzie wojna.

100% MBLAQ - Jakkolwiek nie było jednomyślności przy “Y, ” tym razem “This Is War” to piosenka co do której cała wytwórnia i członkowie byli jednogłośni. Pomimo wielu zajęć związanych z końcem roku i ceremoniami rozdania nagród, to album, nad którym wszyscy pracowali bez wytchnienia, nie mając świadomości zmęczenia i paląca pasją, do tego stopnia, że nie mogliśmy się doczekać momentu gdy będziemy pracować przy albumie. Przy produkcji dźwięków, które mogą być stworzone tylko maszyna przy pomocy człowieka, nasz muzyczny kolor stał się bardziej wyraźny, i myślę że staramy się tworzyć nowy rodzaj spektakli, których nie próbowaliśmy wcześniej,  więc nasze notowania stopniowo się podnosiły.

Od teraz jest wojna! - Podobnie jak w słowach piosenki “This Is War” były momenty, że doświadczyłem takiej miłości w czasach szkolnych. Nasze MV stwarza wrażenie, że dziewczyna była odebrana w sytuacji gdzie Cheondung i Lee Joon wiedzieli o tym co się dzieje miedzy nimi, a moja sytuacja była taka, że nic nie widziałem. Mój przyjaciel mi nie powiedział, więc nie wiedziałem, że on lubi tą dziewczynę. Pamiętam jak wyznał mi, jakiś czas później  “Lubiłem twoją obecna dziewczynę od bardzo dawna.” Więc stałem się złym facetem który odebrał dziewczynę przyjacielowi, ale ponieważ moje uczucia były silne, nie mogłem się zbyt łatwo poddać. Lubiliśmy się bardzo, więc co miałem zrobić ?

Słodki Seungho - Wydarzenie które najbardziej wryło mi się w pamięć, to jak zepsuł się komputer mojej dziewczyny, więc wykonałem na zamówienie taki jaki ona lubi, w jej stylu, zamontowałem i dałem jej w prezencie. Włożyłem pierścionek na płytę główną komputera ale ... Do dziś nie wiem czy znalazła go czy nie Jestem bardzo nieśmiały, więc aby nie popełnić gafy, wole wszystko robić krok po kroczku.

Dress Up - Obecnie jestem uzależniony od samochodowego “tunningu wyglądu (Dress Up)”. Mój samochód nazywa się  “Yang Sami.” Dałem Yang Sami w prezencie piękne buty i podniosłem moc silnika. Więc jak jadę ulicą, ktokolwiek mnie zobaczy, będzie do tego stopnia zachwycony, że powie " Ach, to naprawdę ładne ~” Nie ogarniam tego, nawet jak tylko o tym myślę

Moment którego nie mogę zapomnieć Pierwszy solowy koncert MBLAQ Men In MBLAQ zeszłego roku w sierpniu. Jest najbardziej pamiętny i jestem nadal wdzięczny. Właściwie istnieje wiele momentów, których nie mogę zapomnieć, podczas promocji MBLAQ, ale myślę, że o tym koncercie do końca życia nie zapomnę.

A+ list miłosny - Moment w którym zdobyliśmy 1 miejsce w muzycznym show za “This Is War” pozostaje wyraźnie w mojej pamięci. Odzyskanie 1 miejsca po tak długim czasie ma również głęboki sens dla nas. Zamiast mieć łzy w oczach, byłem raczej tak szczęśliwy, że mógłbym unieść się do nieba. Chce poinformować naszych fanów i wszystkich, którzy nas wspierają, że będziemy nadaj ciężko pracować. Dołożymy wszelkich starań, aby pokazać wam się jeszcze lepiej.





JOON



      Największą sztuką MBLAQ na scenie jest to, że zmieniają się w zależności od tego jaki procent „elegancji” i „intensywności” użyją.  W spektaklach, w których są zarówno szyk jak i intensywność mamy Lee Joona, który przedstawia wszystkie transformacje na najwyższym poziomie i pozostawia silne wrażenie nawet przez swoje drobne gesty w centralnym punkcie. Potrafi też stworzyć intensywne i stymulujące dzieło odpowiednio ekspresją jednego oka i gestem, przedstawiając złożoną i melancholijną scenę. Wszystkie te rzeczy to energia MBLAQ, która absolutnie nie może być zastąpiona przez innych wokalistów, bazująca na określonym muzycznym kolorze MBLAQ   “eleganckim” i “intensywnym.”
      Powściągliwa grupa taneczna korespondująca z fandomem MBLAQ, którego cieszy ich intensywna barwa na scenie, z „This is war” tym razem również przyciąga uwagę. W związku z jego pozycją w przedstawieniu w grupie, Joon, znany pod pseudonimami “Rip Joon”, który zawdzięcza często targając swoje ubrania podczas występów, “Dance Joon” dzięki swojemu doskonałemu kształtowi ciała i sile swego tańca  i  “Acting Joon” dzięki przedstawianiu gry aktorskiej ekspresją oczu i twarzy, nie na ekranie lecz na scenie, jest pewne, że sprawdzi każdy najdrobniejszy szczegół jego własnego przedstawienia, które pojawia się w drugiej połowie, zanim pójdzie na scenę.. “Czujemy że stajemy się „aktorami” na scenie, za każdym razem jak na niej stajemy. Nawet jeśli to tylko jeden występ skupiamy się na naszych emocjach i robimy wszystko by wyrazić je w 100%. Aby na naszych występach na żywo pokazać się bardziej cool, robię dużo ruchów rękoma, ostatnio dopracowuje aktorską ekspresję … I nawet bardzo ostrożnie nakładam na ręce krem (śmiech)” Modyfikator opisuje ich jako grupę mającą duże możliwości na żywo i dobrą  we wszystkich tego typu występach. 200% blasku jest wyświetlane dzięki doszlifowanym występom Lee Joona  i silnej ekspresji oczu na scenie od blisko 3 lat. Teraz Lee Joon, który pokazuje swa grę aktorską, wykraczając poza występ, jakby tworzył film na scenie. To 100% Ver. Wywiad z  Lee Joonem, który dodaje rozpacz i żal do silnych emocji  znanych na scenie jako MBLAQ.


Od teraz jest wojna! Od “Y” do “This Is War”! Pytacie mnie o sekret łatwego znoszenia głównej roli męskiej tragicznej miłości, tego który roni łzy, z powodu porzucenia przez dziewczynę w większości naszych teledysków, ale właściwie nie mam żadnego doświadczenia z odebraniem dziewczyny jak w MV. Myślę, że kochanie dziewczyny przyjaciela jak w MV jest naprawdę skandaliczną sytuacją ! Jeśli taka sytuacja naprawdę by powstała sądzę,  że powiedziałbym temu facetowi tylko jedno: “Od teraz jest wojna!”


Facet, który codziennie umiera Przedstawienie z pistoletem jakie pokazuje na scenie to pomysł choreografa, ale nie jest to trudne. Mimo, że jest to tylko krótka scena w której zostaje postrzelony i upadam, chce pokazać moją rozpacz i smutek z maksymalną intensywnością. Ostatnim razem zostałem 3 razy postrzelony w szyję i stwierdziłem, że to nawet boli. Ale w sumie, mam podkładkę na piersi i kawałek sklejki, to nie boli i jest tego warte. Ponieważ wszyscy moi fani bardzo mnie kochają, czuję się również dobrze umierając (?).


Moment w którym MBLAQ są najbardziej promienni Kazdy występ jako MBLAQ pozostaje w mej pamięci . Wokaliści są najfajniejsi kiedy są na scenie, jakby nie było. Jestem ciekaw czy MBLAQ jest najbardziej promienne także gdy jest na scenie. Fani najbardziej lubią naszą siłę i męskość na scenie (śmiech). Od pierwszego scenicznego występu na scenie z “Oh Yeah” do “This Is War” doszliśmy do teraz ! Myślę, że  MBLAQ najbardziej promienieje właśnie na scenie.


Transformacja Lee Joona Nie ma tu przemiany zewnętrznej. Chcę zmienić moją fryzurę, ale wydaje się że żadna mi nie pasuje, więc trochę się boję (śmiech) W przeszłości często słyszałem, że świetnie wyglądam nawet łysy .. Um … Teraz to trochę inaczej. Jakkolwiek moje uczucia są dokładnie takie same, moja twarz zaczyna się starzeć, bardzo się zmieniłem, więc teraz przyjąłem metodę „utrzymania” mojej fryzury.


Jestem w stanie wojny Muszę grać, ale to jest trudne, że nie mogę grać. [G.O: Co musisz tak nagle grać ? (śmiech)] To jest taki mentalny spokój i pokój jak rzucam się i kręcę, leżąc w łóżku, by trochę pomyśleć. Dlatego, że z natury lubię leżeć i wiercić się zanim wyjdę do swoich zajęć, więc jak tylko się położę, muszę wyjść. Właściwie jak się położę, to jestem tak zajęty spaniem, że nie mam zbyt wiele czasu na rzucanie się czy kręcenie (śmiech).


Słodki Lee Joon Kiedyś zdarzyło mi się, podczas wywiadu napisać szczery list do osoby która naprawdę kochałem. W przyszłości, jeśli spotkam osobę, którą naprawdę pokocham, wkładając w to całą moją szczerość będę pisał ręcznie jej jeden list dziennie. A kiedy stworze już tysiąc listów przez tysiąc dni dam jej to w prezencie, czy nie będzie to bardziej wyjątkowe niż jakieś imprezy czy drogie prezenty ?


Czas jest pręgieżem Ostatnio najważniejszą rzeczą jest „czas”. Myślę, że czas jest pręgieżem. Więc chcę jak najlepiej wypełnić swój grafik, zaplanować wszystko co do minuty, podzielić mój czas snu i czas treningu według planu, i prowadzić życie ściśle według mojej rozpiski. Staram się jak najlepiej, podczas marzeń o takim życiu (Joonie użył słowa "cangue" - z tego co się zorientowałam to takie narzędzie tortur, chińskie, coś jak nasze polskie dyby, jest to słowo pochodzenia francuskiego, więc przetłumaczyłam je dosłownie - po francusku znaczy pręgież, czyli wychodzi na to samo, zapewne można by tez powiedzieć, że czas jest dla niego kajdanami - przyp. Joon)


A+ list miłosny Chcę powiedzieć tylko jedną rzecz. Dziękuję. Jestem wdzięczny do szaleństwa.





G.O


     Jak tylko pierwsza samodzielnie skomponowana piosenka “Can’t Come Back” z wersji 3D Edition pierwszego pełnego albumu MBLAQ „BLAQ Style” wydanego 22 lutego 2011 została pokazana po raz pierwszy ostatnio podczas Mnet’s “Mcountdown”, stała się podstawą oceny nie tylko MBLAQ ale i ponownie muzycznych zdolności G.O. Główny wokal MBLAQ G.O uczestniczył i współpracował z wieloma muzykami – takimi jak J.ae, Jung Yeop, Nassun, etc., gdzie rozpoznano jego muzyczny talent, a także wydał najwięcej solowych utworów w zespole na czele z “Even In My Dream” do której sam napisał tekst i ostatnio“Believe”.
      Dzięki temu, iż podniósł o jeden poziom wyżej niż poprzednio swe umiejętności wokalne w This is war, ogromnie pomógł wkładając wiele emocji w piosenkę i udoskonalając ją przez stworzenie dramatycznej struktury . “Rzeczą na której najbardziej zależy mi tym razem przy “This Is War” to ‘live.’ Musze użyć takiej metody aby zaśpiewać jak płonę z nienawiści i ściskać swe gardło aby w wysokim stopniu przekazać uczucie uciekania się do "gniewu”, ale ponieważ nie jest to metoda śpiewu która stosuję zazwyczaj, musiałem skupić się na treningach wokalnych aby podnieść swe umiejętności poziom wyżej .” Niekończąca się ciężka praca G.O jest metoda na to, iż promienieje, dokądkolwiek się uda. Wokalista Senior Kim Soo Hee słyszał piosenkę G.O na KBS 2TV “Immortal Song 2″  nie szczędził mu komplementów, “G.O ma melancholijny głos i umiejętność odwoływania się, myślę ze winien być wdzięczny za taki naturalny dar.” Nadszedł moment w którym piętrzące się jedna po drugiej od dłuższego czasu umiejętności wokalne G.O stały się najbardziej świetliste, i teraz nie ma wyboru, należy umieścić imię G.O wysoko w rankingu pomiędzy idolami o doskonałej umiejętności śpiewu. To jest 100% Ver.wywiad z G.O który powrócił z aparycją bardziej niż 100 % uzbrojony w bardziej zaskakujące umiejętności wokalne i muzyczne.


Drżę na samą myśl o Tobie Rzeczywiście naprawdę niemal drżałem. Nie wiem co powinienem robić, gdy myślę o osobie , której nienawidzę, ale wiesz, trzęsiesz się gdy jesteś wściekły. Podczas tego zwrotu można uchwycić uczucia całej piosenki, i myślę, że to słowa które przyczyniają się , że współczujemy.


Transformacja mężczyzny Próbowałem postawić swoja grzywkę dla mocniejszego efektu na scenie w “This Is War”. Często słyszę, że  ludzie wyglądają bardziej żywotni, gdy odsłaniają swoje czoło (śmiech) I wypowiedziałem „wojnę przeciwko tłuszczowi”, Właściwie nie mam predyspozycji do przybierania na wadze, ale ostatnio sporo przytyłem i był moment gdy osiągnąłem  72kg. Ćwicząc i równocześnie będąc na diecie pracuje ciężko nad utrata wagi, wiec oczekujcie mojego smukłego wyglądu.


Run Chciałbym bardzo przedstawić publiczności piosenkę „Run”, wśród piosenek na naszym albumie . Sądzę, że wszyscy członkowie się z tym zgodzą, i odkąd występy MBLAQ wyglądają tak jak sobie życzymy, myślę że to dobra piosenka. Użyliśmy auto tune aby wykreować kalejdoskopowy dźwięk, więc urok każdego członka jest ukazany jak sobie życzymy, jest dużo interesujących elementów, myślę że jak będziemy mieć szanse wyrazić to na scenie pokarzemy wam nasze rożne aspekty.


Ending “This Is War” MV   W MV do “This Is War” MV Joonie powraca i stwierdza ze jest zakochany w dziewczynie, która kocha jego przyjaciela, prawda ? A potem scena w której on ja zabiera na parking, ale według mnie, tą sytuacje chciałbym zmienić w love story ze szczęśliwym zakończeniem, gdzie wszyscy troje nagle zaczynają naprawiać samochód na parkingu. Wymyślają super samochód, który przebija Ferrari, staja się królami wynalazków, otrzymują nagrodę Nobla i żyją majętnie (śmiech).


Słodki G.O Żyję dzięki osobie która kocham, I mogę zrobić wszystko dla tej jednej jedynej. Jestem praktyczny,  wiec jestem bardziej po stronie oszczędzania pieniędzy i kupowania dziewczynie tego co naprawdę potrzebuje, zamiast kwiatów, imprez i straty pieniędzy, z zasady daje prezenty po zorientowaniu się co moja dziewczyna lubi lub gdy słyszałem że powiedziała "to jest ładne" zauważając coś i biorę pod uwagę osobisty gust mojej dziewczyny. Może o mnie myśleć za każdym razem kiedy ubiera takie rzeczy jak, ciuchy, torebki, naszyjniki itp. daje jej rzeczy które mogą się jej przydać przez dłuższy czas. Jej gust, to dokładnie to co ona lubi ! zadaniem chłopaka jest zrozumienie dziewczyny w pełni.


Zdrowi MBLAQ Jeśli mamy czas oglądamy filmy. (Cheondung: czemu nie oglądasz ze mną ?) Kiedy gramy w gry, naprawdę gramy „zdrowo”. Jeszcze jedna osoba mogłaby dołączyć do MBLAQ i w sześciu możemy zagrać w piłkę nożną , robimy  “wielką uprzejmość” zwycięzcy. Z tej przyczyny płoniemy rządzą zwycięstwa i pokonania się wzajemnie, ale to naprawdę interesujące i zapominamy o upływającym czasie.


A+ list miłosny Mieliśmy ostatnio największa ilość spotkań z fanami od czasu debiutu. Wędrujemy pieczołowicie od Seulu do wiosek i jesteśmy szczęśliwi spotykając naszych fanów, gromadzimy od nich dużo energii dzięki tym spotkaniom, więc myślę ze nasze występy wypadną dobrze. Czuje się naprawdę pełen szczęścia ostatnio, dziękuję ~ A+!


Podoba mi się  “teraz” bardziej, niż “przedtem.” Nasi fani stali się bardziej zjednoczeni dzięki  “This Is War”. Podczas promocji spotkałem ponownie fanów, których nie widziałem od dłuższego czasu i czułem, że gromadzę energię..




MIR

Uszkodziłem talię w zeszłym roku i podczas przerwy zacząłem czytać, zacząłem tez na poważnie uczyć się rapować.  W takich chwilach widzi się szanse, nakłaniałem więc siebie, co z czasem zmieniłem w nawyk, tak ładować swoje baterie, żeby się nie rozładowały.

       “Myśle, że nigdy jeszcze nie byliśmy tak zajęci jak teraz, nawet wcześniej gdy promowaliśmy album Mona Lisa . Dlatego ostatnio ciągle prowadzimy „wojnę z grafikiem”, ale odczuwamy również atmosferę bycia jednością bardziej niż kiedykolwiek podczas promocji i przepełnieni jesteśmy duchem walki.”
Od kiedy MBLAQ z pewnością znaleźli swoją barwę, po wydaniu pełnego albumu i 4 minialbumów, przyszedł czas aby koniecznie skupić się na „poziomie zaawansowania”. MBLAQ są muzykami stojącymi ponad oczekiwaniami gatunku, publiczność nie jest stronnicza w muzyce i występach oczekiwanych od MBLAQ. Jakkolwiek presja muzyków koresponduje z oczekiwaniami publiczności i fanów, co jest koniecznością, są czasy gdy są oni ostro zmęczeni. Maknae MBLAQ Mir który jest jak aktywator, który absolutnie nie bywa zmęczony, powraca z lepszym wyglądem, jak w 100 % naładowana bateria bez możliwości rozładowania. “Uszkodziłem sobie plecy w zeszłym roku, w czasie gdy MBLAQ promowało w 4osobowym składzie, ja miałem dwumiesięczna przerwę. Jakkolwiek, gdy leżałem bezczynnie przez półtora miesiąca wiele pomysłów przychodziło mi do głowy. W takich chwilach widzi się szanse, nakłaniałem więc siebie, co z czasem zmieniłem w nawyk, tak ładować swoje baterie, żeby się nie rozładowały". Podnosząc kwestię “zemsty i zdrady” w “This Is War” tym razem silny rap Mira pozostawia mocny powidok i podnosi poziom zaawansowania w piosence. W przeciągu jednego zaledwie roku stał się głównym raperem, który niezmiennie trenując ma ogromny wpływ przez swoja muzykalność, na fanów którzy wierzą, że "Rap Mira może zmienić całą muzykę MBLAQ". To jest MBLAQ którzy stopniowo staja się coraz bardziej doskonali, gdy pokazuja na scenie efekt synergii w tańcu, zdolności wokalne i raperskie ! To jest  100% Ver. Wywiad z Mirem, który zmierza ku prawdziwości i 100%


100% w pełni naładowany Zdarzają mi się wolne chwile raz w miesiącu   oglądam wówczas filmy lub (Cheondung: dlaczego nie oglądasz filmów ze mną?) Bezwarunkowo wpierw odsypiam porządnie, później gram. Myślę, że to pełne naładowanie~ dzień odpoczynku staje się skocznią, z której wybijasz się coraz dalej i wyżej. Od czasu do czasu zanim się do czegoś nakłonię, daje sobie marchewkę. Pamiętam, że mówi się, iż nawet bogaci ludzie którzy robią duże pieniądze, wyrzucają prace z umysłu i z rąk i odpoczywają  dzień wolny aby zyskać inspiracje i zgromadzić energię. Więc, gdy przychodzi dzień wolny naprawdę nic nie robię i ładuję się do pełna~ dobrze wypoczęty.


Pozostała mi jedna ręka  Choc nie wiem czy ludzie się ze mnie nie śmieją, zawsze trzymam mikrofon w jednej ręce, gdy śpiewam na scenie. Ale zacząłem nosić mikrofon nauszny od czasu występu “This Is War”, i lewa ręka, którą trzymałem mikrofon została bez zajęcia. Czuję się dziwnie i mam problem, ponieważ gestykulowałem zazwyczaj jedną ręką, a teraz muszę to robić dwoma. Więc zwracam uwagę, aby moje gesty były naturalne.


Będziesz cierpiał tak bardzo jak ja, zobaczysz ! Ponieważ mnie zraniłeś, cierpiałem tak bardzo !!. Myślę, że te słowa dobrze wstrzykują się w umysł człowieka pałającego żądzą odwetu i skłaniają do sprawiedliwej zemsty. To sformułowanie naprawdę dociera do mojego serca, i jest to część podczas występu, gdzie moje spojrzenie jest najsilniejsze (śmiech).


Zakończenie MV “This Is War” Myślę, że  gdybym to ja był głównym bohaterem MV, mógłbym zastrzelić faceta i dziewczynę którzy mnie zdradzili, i zostałbym w MV 17 minut dłużej. Po tym jak przetrwał bym sam, i cieszył się codziennością. [Lee Joon: Mir jest zbyt chciwy na głównego bohatera (śmiech)]. To prawda . Jestem zbyt chciwy na głównego bohatera, więc 17 minut nie miałoby nic wspólnego z tematyką “This Is War” i chciałbym pokazać video wypełnione historią o moim szczęśliwym życiu. (śmiech)


Hello Baby Biorę udział w “Hello Baby” nadawanym na KBS i mam naprawdę mnóstwo pomysłów podczas odgrywania roli rodzica. Kluczowym punktem między nimi jest "Nie mogę mieć trójki (dzieci)". Jesteśmy piątką ludzi ! Nawet jak jesteśmy piątką energicznych młodych mężczyzn, to naprawdę za dużo i jest to męczące. (Lee Joon: myślę, że naprawdę powinienem być posłusznym synem dla moich rodziców) Rzeczywiście jestem naprawdę wdzięczny moim rodzicom. Wiesz, nie staje się rodzicem bez przygotowania. Dzieki takiej okazji nauczyłem się wiele i czuję, że mogę się stać dobrym ojcem w przyszłości.


Słodki Mir Myślę, że związek jaki miałem dawno temu nie był prawdziwą miłością. Więc jak będę przezywał prawdziwa miłość jestem w stanie poświecić ciało i umysł tej jednej dziewczynie. W czasach szkolnych poszedłem do szkoły mojej dziewczyny i za zgodą jej nauczyciela zorganizowałem jej niespodziankę aby uczcić nasz 500tny dzień. Ale pamiętam jak z poważna miną powiedziała "Było mi wstyd~ Dlaczego zrobiłeś coś takiego!" Po tym wszystkim jestem ostrożniejszy i nie urządzam żadnych przyjęć i niespodzianek (śmiech)


Transformacja Mira Na początku miałem zamiar ogolić głowę na łyso, ale ludzie masowo się temu sprzeciwili. Usłyszałem, że mogę spróbować ogolić połowę mojej głowy, jedna do trzech warstw. Ale niespodziewanie reakcje były dobre, i zamierzam mieć od teraz takie włosy do końca życia.

A+ List miłosny Podczas promocji albumu  A+ i MBLAQ stali się bardziej zjednoczeni. Czułem, że wielu fanów rozproszyło się od czasu Mona Lisy, ale wydaje się, że tym razem zebrali się znowu, więc czuję się dobrze i jestem bardzo poruszony. (nagle)Tak jak robiłem to do tej pory, będę się starał jak najlepiej i mam nadzieję, że będę pracował ciężej w przyszłości. Fighting!





CHEON DUNG

       “Potrafimy streścić  każdy gatunek w jedynym niepowtarzalnym rapie i wokalu MBLAQ! Chcemy pokazać , że nie ma ograniczeń co do tego co chcemy wyrazić w piosenkach.” Koniecznie należy zwrócić uwagę na transformację Cheondunga w tytułowej piosence “This Is War”. Na tym albumie nie ma granicy pomiędzy wokalem i rapem a Cheondung przedstawia się jako zarówno raper jak i wokalista w pełni po raz pierwszy. Cheondung, który dostał pozytywna ocenę za swój wokal, bogaty w emocje pokazane w każdej piosence, nie zaniedbuje swojej muzycznej pracy za każdym razem gdy jest wolny. Ukazanie się jego pierwszej samodzielnie skomponowanej piosenki “YOU” wyróżniającej się elektronicznym dźwiękiem na 3D Edition pierwszego albumu BLAQ Style było punktem wyjścia, później przekształcił się w piosenkarza- autora tekstów podczas występu solowego  “BLAQ CAT” zaprezentowanego na solowym koncercie MBLAQ. Dzień doskonałego występu pozostaje nadal w pamięci fanów. Cheondung, który skoncentrował swoje wysiłki na komponowaniu, kiedy tylko znalazł czas, ma także palącą potrzebę umieszczenia swoich własnych kompozycji na następnym albumie. “Mam wszystkie (muzyczne) sprzęty w domu, więc poświęcam swój wolny czas w napiętym grafiku ćwicząc swoja muzykę. Wychowuje kota o imieniu Dadoongie i Dadoongie często drepta po moich klawiszach. czasem dźwięk jest dobry, i wychodzą piękne linijki, więc mam dużą inspiracje do pracy (śmiech)” W chwili, gdy nawet błahe codzienne momenty krzyżują się z muzyczną inspiracją Cheondunga, to niesamowity cud. To jest 100% Ver. wywiad z Cheondungiem, który zanurzył się głębiej w muzykę, przez ostatnie 3 lata wkraczał na schodach wzrostu coraz wyżej, krok po  kroku.


Przeklnę Cię! Myślę, że sympatyzuję z frazą „Przeklnę Cię” w mojej części piosenki. Czuję nawet, że „jeśli będę zraniony w miłości, będę naprawdę w stanie kogoś przekląć!” Wiesz, to naprawdę przerażające, gdy myślę, że ktoś mógłby mnie przekląć, więc zawsze się martwię o to jak wyrazić takie emocje a scenie i to pozostaje nadal moim zadaniem domowym.


100% prezentacji Piosenka “This Is War” sama w sobie jest intensywna i ma mocny wpływ, ale moja część jest bardzo cicha. Dlatego nie zaprzestaję ćwiczyć ukazywania gniewu i męskości poprzez wyraz twarzy i gesty w ciszy. Członkowie zawsze ćwiczą, nie leniąc się i robią co w ich mocy aby osiągnąć 100% prezentacji ich wewnętrznej siły muzycznej, występu i emocji zbudowanej przez ostatnie 3 lata do teraz.


Od teraz jest wojna! Dostała mi się rola kochającego dziewczynę przyjaciela w MV, i właściwie mam podobne doświadczenie. Dziewczyna mojego przyjaciela, zaczęła mnie bardzo lubić. Nie ukradłem tej dziewczyny, ale myślę, że mój przyjaciel w sercu czuł się podobnie jak w “This Is War.” Dowiedziałem jaka jest prawda jakiś czas później i zareagowałem „ Ach~ To tak ?” bez specjalnych reakcji.


Myślę, że zakończenie MV“This Is War” jest  Właściwie gdybym był w takiej sytuacji  nie zastrzeliłbym się, ale faceta który odebrał mi moja miłość. [Lee Joon: Zakończ to śmiercią tego faceta i przymusowym pocałunkiem z dziewczyną !] Ach! Pomysł Jooniego jest dobry. Ale gdyby tak było, dziewczyna która kocham, była by bardzo smutna? To by nie wyszło.


Słodki Cheondung Ponieważ nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy nie organizowałem żadnych wydarzeń. Jednak jak będę miał w przyszłości dziewczynę, zawszę będę przy jej boku. Dbanie o przyjaciół, kochanka, rodzinę pomiędzy tymi wszystkimi błahostkami i kolekcjonowanie wspomnień podczas wspólnego czasu jest ważne.


A+ list miłosny Nie chcemy zatrzymać się na poziomie idoli, i z całą pewnością zamierzamy pokazać wam jak MBLAQ dorasta i staje się muzykami. Od zawsze ciężko pracujemy, obserwujcie moment gdy wzrastamy. Kocham was i jestem naprawdę wdzięczny.




Dla tych, co nie widzieli wywiadu MIC (jest na forum) - pierwsza część powyższego wywiadu opiera się o wypowiedź Joona w której porównał MBLAQ do albatrosa - dla ciekawych - od 12:34 - 15:06 http://www.youtube.com/watch?feature=pl … Td3Rujw_Tw

Ostatnio edytowany przez Joon (27-03-12 08:43:11)


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 

#2 24-02-12 13:19:58

 Agnieszka

Administrator

9018234
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 31-03-11
Posty: 695
Wiek: 22

Re: Wywiad w Inkigayo Magazine - wydanie lutowe

Woow *.* Seungho ;_; nie mam słów ;_; jest taki kochany ;_;


http://img827.imageshack.us/img827/5315/1311234634schedule03.jpg

Offline

 

#3 25-02-12 02:34:43

 Panda

Stary Wyjadacz

3959170
Skąd: Dziura w całym.
Zarejestrowany: 16-04-11
Posty: 219
Wiek: 19
Bias: Seungho oppar
Kakao: fishypanda
WWW

Re: Wywiad w Inkigayo Magazine - wydanie lutowe

"Więc jeśli znajdzie się facet, który spowoduje , że moje dziewczyna zaplącze, to naprawdę będzie wojna."
....................................
dziękuję bardzo. adbjsbakjdakdbaksdbakdbakdbakjs. MY MAN!


http://28.media.tumblr.com/tumblr_m051otAi3M1qdzfsvo1_500.gif

Offline

 

#4 05-03-12 11:01:05

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Re: Wywiad w Inkigayo Magazine - wydanie lutowe

Uaktualniłam Joona w pierwszym poście, żeby bałaganu nie robić, jutro lub w środę G.O, mam nadzieje, że zdążę. Zaglądajcie


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 

#5 05-03-12 19:24:31

 Potworek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 20-02-12
Posty: 9

Re: Wywiad w Inkigayo Magazine - wydanie lutowe

Tysiąc listów, ręcznie pisanych, codziennie..  Joon jest taki romantyczny <3

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad w Inkigayo Magazine - wydanie lutowe
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mblaq.pun.pl