Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

#1 23-01-12 14:13:25

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Wywiad w japońskim Hanako

MBLAQ które wyróżnia się  unikalnym konceptem “sexy vampires” wreszcie w Hanako z ich drugim singlem “Baby U!”.

Przedstawimy ich unikalne cechy:

-  Mieliście wiele zajęć w Japonii w 2011. Czy moglibyście nam powiedzieć nad czym pracowaliście najciężej ?

G.O: Mamy przedstawić wysiłki osoby siedzącej naprzeciwko ?.

- Tak, proszę !

G.O: Cheondung podjął się napisania  części tekstu do “Baby U!”. Badał jakie piosenki są doceniane w Japonii, a także kupował magazyny aby studiować japońską modę.

Cheondung: Byłem ciekawy jaki rodzaj piosenek oraz stroje podobają się japońskim fanom. Zatem ja powiem o Mirze. Mir zawsze sprawdza prognozę pogody przed wyjazdem do Japonii. Radzi nam : „ wygląda na to, że jest mróz. Lepiej weźcie płaszcze”. To bardzo pomaga. Także sprawdza japońskie programy telewizyjne i dzieli się z nami informacjami.

G.O: Podczas nagrywania “Baby U!”, Mir sprawdzał też naszą japońską wymowę. Szczególnie “Again” jest powolną ballada, więc musieliśmy zwracać uwagę na wymowę. Mir był najbardziej poważnym jeśli chodzi o jego solową partie. Dzieki niemu, mamy świetny kawałek.

- Mir, opowiedz nam o Joonie !

Mir: MBLAQ wciąż jest nowicjuszem na tynku japońskim, zatem chcieliśmy się przyzwyczaić do japońskiej aktywności. Więc Joon badał Japońskie grupy debiutujące w tym samym czasie co my. Opowiedział nam o nich na drugi dzień w pociągu..

- Na przykład?


Joon: To…sekret lol.

- Jaka szkoda ! Wydaje się, że wszyscy pełnicie jakieś role.


Joon: Owszem. Będziesz zaskoczony, jak usłyszysz nad czy pracował Seungho. Seungho studiował sprzęt i narzędzia jakich używają japońscy artyści. Zna się na tym naprawdę dobrze.

- Naprawdę?


Seungho: Większość z nich używa Pro Tools. Zacząłem się uczyć obsługi. Także Sonar jest popularny. Mam obsesje na punkcie sprzętu, więc rozglądałem się i sprawdzałem jakich marek sprzęt maja w studio podczas nagrań.


- Niesamowite. Przedstawcie przypadek G.O.


Seungho: G.O bardzo dbał o strój. Gdy robiliśmy zakupy, mówił „ czy możemy włożyć to na scenę?” i rozglądał się za akcesoriami oraz ciuchami, dostępnymi jedynie w Japonii. Nawet dzwonił do firmy odzieżowej z pytaniem o ofertę. Możemy pytać G.O o modę.

G.O: Stroje do  “Baby U!” to też w całości mój pomysł.

- Na koniec, proszę podsumujcie 2011 rok.

Seungho: W 2011 włożyliśmy wiele wysiłku i dorośliśmy jako grupa. Dobrą rzeczą jest, że możemy kontynuować pracę równocześnie w Korei jak i Japonii. Będziemy pracować ciężej i pokażemy inny urok w 2012.. szczęśliwie mamy tournée po Azji.


Wywiady indywidualne:


[Cheondung]

Cheondung ostatnio komponuje piosenki.

“Lubie tworzyć utwory tak w półtorej godziny. Nie staram się na silę jak nie wychodzi. To klucz do dobrej piosenki.”

W “Baby U!”, napisał także partię rapu po koreańsku.


“Napisałem to odnosząc się do moich doświadczeń. Zawsze miałem poczucie, że jak wyznam komuś swoje uczucia, to on odejdzie. Pewnego razu moje uczucia do dziewczyny zostały ujawnione przez przyjaciela i ona nabrała do mnie dystansu. Więc jestem ekspertem w byciu jednostronnym wielbicielem, który nie ma odwagi ujawnić uczuć. Mogę napisać setki piosenek o tym lol.”

Aby poszerzyć zakres słów do piosenki, słucha także doświadczeń przyjaciół.


“Nawet jeśli słucham wielu takich historii od przyjaciół, nie jestem tego w stanie w pełni zrozumieć, dopóki sam nie doświadczę. Ciekaw jestem czy będę pisał lepsze piosenki, po byciu w związku. Kiedyś chce napisać piosenkę o miłości, bazując na własnych doświadczeniach.”


[Joon]

Joon powiedział “Nasze relacje z japońskimi fanami poprawiły się ostatnio”
.

“Wkrótce po debiucie, nasza komunikacja była niewygodna, ale dużo się nauczyliśmy, jak chodzi o język japoński, przez ostatnie 6 miesięcy i czujemy się bliżej ich”.

Na scenie, Joon błyszczy swoim ABSem i kusi fanów swoim seksapilem, ale w rzeczywistości jest bardzo naturalny i łagodny, sprawia, że ludzie czują się przy nim wyluzowani.

“Kocham przestrzeń” powiedział z lśniącymi oczami, tłumacząc  co w tym jest takiego dobrego.
“Jestem ciekaw tego co niepewne, jak Siedem Cudów Świata czy głębokość morza. Skłania mnie to do zainteresowania się kosmosem. Nie wiemy co jest poza systemem słonecznym . Jeśli pomyślisz z szerszego punktu widzenia, ziemia jest tylko małym punkcikiem. Kiedy myślę o przestrzeni kosmicznej, wszystkie moje zmartwienia zdają się być maleńkie, co sprawia, że jest mi lżej. Równocześnie, zdaję sobie sprawę, że teraźniejszość jest najważniejsza. Skupiam się więc na tym co zrobić, by osiągnąć moje cele”


[G.O]

G.O zaczął pisać piosenki rok temu. Podczas gdy starał się stworzyć właściwe środowisko ku temu, inna rzecz wpadła mu w oko....

“ Zmieniałem wystrój pokoju, żeby ułatwić komponowanie, i stopniowo zacząłem się interesować wystrojem wnętrz. Zmiana zasłon, czy małe przemeblowanie, to to co mnie cieszy w czasie wolnym.”.

Dzięki komponowaniu w komfortowym pokoju, G.O może być tym, który poprowadzi MBLAQ w kierunku ich własnej muzyki .


“Jak długo pracuje jako muzyk, zawsze chciałem sam komponować. Więc pracowałem ostro cały zeszły rok. Dobyłem pewną wiedzę i zacząłem głębiej myśleć o oryginalności MBLAQ.”.


Czy traktujesz Cheondunga jak rywala w komponowaniu?


“Nie patrze na niego w ten sposób. Cheondung jest dobry w komponowaniu muzyki tanecznej a ja melodyjnego popu. Mamy inny styl, więc im nasze umiejętności bardziej się poprawią, tym MBLAQ osiągnie więcej uroku.”


[Mir]

Mir ujawnił swoje uczucia jakie miał podczas odpoczynku, ze względu na uraz pleców.

“Cierpiałem psychicznie bardziej niż fizycznie. Gdy miałem przerwę MBLAQ promowało się w Korei i Japonii, a ja nie mogłem uczestniczyć. Widziałem Seungho rapującego moją partię w programie muzycznym i było mi bardzo przykro w stosunku do członków. “

Wygląda radośnie i zachowuje się głupkowato, ale właściwie ma bardzo delikatne wnętrze. Podczas przerw w zdjęciach przeczytał książkę, która wywarła na nim duże wrażenie.

“Przeczytałam  książkę w ciągu tygodnia. To co teraz czytam to “SCHNEEWITTCHEN MUSS STERBEN”  napisana przez niemieckiego autor Nele Neuhau. Zawsze pokazuje w show moją głupkowatą stronę, więc obsługa jest wciąż zaskoczona widząc mnie czytającego.”

Zatem , czy chciałby się umówić z dziewczyną, która także lubi czytać ?

“Dziewczyną która umie rysować. Myślę, że piękne jest patrzyć na kogoś kto rysuje. Chciałbym, żeby rysowała mój portret codziennie.”


[Seungho]

Naprawa gadżetów jest bardzo znacząca, pośród wielu hobby, które ma Seungho. Oczywiście, potrafi tez łączyć kable, czego nienawidzi robić większość dziewczyn.

“Otrzymuję wiele pytań na twitterze, jakbym był centrum informacji. Lubię naprawiać sprzęty od dzieciństwa. Psułem wszystko i ponownie naprawiałem. Raz samochód mojego fana się zepsuł naprzeciw mnie, i udało mi się go naprawić.”


Wygląda łagodnie. Ale jest charyzmatycznym liderem MBLAQ, z „przerażająca „ osobowością w czasach debiut
u.

“Mówiło się, że atmosfera nie była przyjemna do rozmowy, nikt się nawet do mnie nie uśmiechał. Nawet fan zapytał mnie „jesteś zły” ? Lol. Ale obecnie zmieniłem się w jasną osobowość. Zdobyliśmy mnóstwo fanów dzięki debiutowi w Japonii, co nam bardzo pomogło. Nie jestem przerażający. Jestem miłą osobą (powiedział po japońsku).”









trans: Joon


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/ berlin-hotel.pl