Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad w japońskim Haru Hana wyd. listopadowe

#1 05-12-11 11:40:11

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Wywiad w japońskim Haru Hana wyd. listopadowe

MBLAQ 2 rocznica

     MBLAQ zdecydowało się na powrót z drugim singlem "Baby U!" po 5 miesiącach od debiutu w Japonii. Zgodnie z oczekiwaniami fanów, zdobyło 2 miejsce na liście Oricon.


    C To jest naprawdę ładny utwór. Gdy to po raz pierwszy usłyszałem, pomyślałem, że to ma być tytułowy utwór
    G W tej piosence, "Omae" jest używane zamiast "ty", ma to potęgować uczucie bliskiej więzi.
    J Kocham również choreografie w stylu "plate service" (trudne do jednoznacznego przetłumaczenia, chodzi o element choreo w którym wyglądają jak kelnerzy niosący tacę, widzieliście na pewno – przyp. Joon)
   M To było zabawne rapować w języku japońskim, więc będę studiować japoński żeby móc zwiększyć swoją partie rapu.
   S Przedtem japoński Mira był naprawdę kiepski XD, a teraz potrafi zrozumieć proste sformowania.


    Czy czujecie  "wampirzy seksapil" w każdym z was włączając siebie?


   G Ja jestem męski i innych członkowie także mają seksowny urok.
    S Nie jestem fizycznie atrakcyjny XD, patrząc na ciała innych członków zespołu myślę, że są fajne. Ach, z wyjątkiem Mira XD.
    M XD. Jestem nazywany nazywany "cute" przez fanów, a ja wolę być "cool".
    J Jestem zaszczycony, słysząc komplement jako "sexy" i "cool", choć uważam się raczej "cute".


    Jakieś wspomnienia z działalności w Japonii?


    M Nie mogłem uczestniczyć  ostatnio w imprezie „high five” z powodu kontuzji, więc jestem zadowolony, mogłem zrobić tym razem.
    C Czuję, że liczba fanów wzrosła od ostatniego czasu!
    S Jesteśmy bardziej zrelaksowani tym razem, więc myślę, że możemy pokazać nasze nowe aspekty. Studiowałem również japoński  - naprawdę ciężko. Tak, że mogłem współpracować z fanami podczas gry bingo i mogłem powiedzieć, co chciałem powiedzieć w języku japońskim.



    W grudniu ukaże się MONA LISA STYL (DVD) !



    G Istnieje wiele różnych sposobów miłości, ale ta piosenka opisuje człowieka, który jest absolutnie zakochany w kobiecie.
    C Ta płyta DVD zawiera wiele rzeczy, takich jak MV, robienie klipu i występ promocyjny.
    M Ponieważ jest to nasze pierwsze oficjalne DVD, więc proszę czekajcie na nie. Mam zamiar kupić sobie kilka, aby zwiększyć sprzedaż XD.
    J Ja po prostu wezmę sobie jedno z biura XD, DVD zawiera wiele klipów, które nie były jeszcze pokazane, mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić oglądając.



   Minęły 2 lata od czasu debiutu w Korei. Jakie są teraz wasze plany ?



    S  Planujemy trasę Azji w przyszłym roku i chcielibyśmy, rozpocząć w Japonii. Mam nadzieję, że możemy mieć 5 występów w Japonii.
    J  Otrzymujemy tak dużo miłości od japońskich fanów, gdy promujemy tutaj. Tak więc mam nadzieję, że odpłacimy się im w formie niesamowitego koncertu.



    Poszczególne pytania


   Seungho

    Q. Co dodajesz do ulubionego curry kotlet jako dodatek?

     Seungho zawsze wybieram kiełbaski, to naprawdę smaczne razem. Uwielbiam kotlet curry tak, że jadałem go 3 razy dziennie podczas pobytu w Japonii, XD.

    Q. Czy jesteś pewien siebie, w grze na fortepianie?

   Seungho Nie, nie jestem, ale inni mnie chwalą XD. Nie wyglądam na kogoś, kto gra na pianinie. Ale w rzeczywistości to mój mocny punkt.

    Q. Co zrobiłbyś na Bożonarodzeniowej randce?

   Seungho Nie chciałbym robić nic specjalnego. Ważne jest bycie razem, więc ja po prostu lubię mieć normalny dzień jak każdy inny, normalna randka.

    Q. W jaki sposób świętowaliście swoje 2nd Anniversary?

   Seungho Mieliśmy występ w Busan, i wielu fanów przyszło świętować z nami. Jedliśmy ciastka i świętowaliśmy z członkami. A następnego dnia były moje urodziny!

    Q: Czy możesz polecić jakieś aplikacje mobilne?

   Seungho "Sound Hound". Mówi jaki jest tytuł granego utworu. To ratuje mnie przed irytacja, gdy nie znam tytulu granego utworu


    Urodzinowa wiadomość dla G.O!

   Seungho Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Myślę o tobie jako o przyjacielu, bardziej niż o innych członkach. I nigdy nie nienawidziłem Ciebie, nawet jak spędzaliśmy zbyt dużo czasu razem. Bądźmy blisko jak dotąd.

Proszę narysuj, co chcesz robić w ferie zimowe.

Q: Co to jest? Ośmiornica? 

   SeunghoTak, ośmiornica. To jedyne co potrafię narysować XD.



   G.O

     Q. Co  dodajesz do ulubionych curry kotlet jako dodatek?

   G.O Powiedziałbym, że jaja? Jaja czynią wszystko o wiele bardziej smaczne, nawet jeśli nie jest to kotlet z curry XD. To najlepszy dodatek.

    Q. Które święto jest twoje ulubione w roku?

   G.O Bożego Narodzenia. Ludzie są wtedy radośni i miasto lśni iluminacjami. To ostatnie święto w roku, więc nawet jeśli my jesteśmy bardzo zajęci, to jest dla mnie znaczące.

    Q. Zdradź nam tajemnicę bycia cool.

   G.O Nigdy nie myślałem sobie, że jestem cool! Ale myślę, że pewność siebie trzyma mnie na pewnym poziomie. Najważniejsze jest, aby powiedzieć sobie, że jestem cool.

    Q. Czy masz inny sposób myślenia, gdy śpiewasz  solo?

   G.O Tak, mam. W solo, mogę wyrazić sam swoje emocje, ale muszę zwracać uwagę na połączenie tego z występem grupy. Wolę śpiew solowy, jeśli chodzi o ballady, wtedy nikt rozprasza moich emocji.

    Q. Co podobało Ci się najbardziej w ciągu 2 lat od Twojego debiutu?

   G.O Cenię każdą chwilę. Przeżyliśmy wiele jako MBLAQ. Najszczęśliwsze ostatnio, to nasz koncert solo.

    Q. Czy masz jakieś urodzinowe postanowienia?

   G.O Ważne jest, aby działać nie tylko mówić, ale chcę zrobić album z moimi własnoręcznie skomponowanymi piosenkami, za rok. Mimo, iż mam takie marzenie, cudem jest dla mnie należeć do MBLAQ.

Proszę narysować obraz tego, co chcesz robić w ferie zimowe.

GO ładnie narysował siebie i powiedział: Chcę iść na wycieczkę z członkami zespołu.



Joon

    Q. Czy miałeś pamiętne przyjęcia?

Joon Nie miałem przyjęć, od kiedy byłem w przedszkolu XD. To były moje urodziny i zaprosiłem przyjaciół do domu.

    Q. Które wydarzenie jest twoim ulubionym w roku?

Joon Nowy Rok. Jest to oficjalne święto i czuję się jak nowonarodzony.

    Q. Co robiłbyś na bożonarodzeniowej randce?

Joon Chciałbym spędzić cały dzień w hotelu za granicą i bawić się  w basenie, który jest wbudowany w pokoju hotelowym. Myślę, że to zabawne bawić się w ciepłym basenie gdy na zewnątrz zimno i pada śnieg.

    Q. Co w kobiecie jest dla Ciebie seksowne ?

Joon Zróżnicowanie. Uwielbiam, gdy ona jest sexy, ale potrafi pokazać swoja druga naturę - cute.

    Q. W czym jesteś nie do pobicia przez innych?

Joon W aktorstwie. Nie jestem dobry lub pewny mojego aktorstwa, ale mam silną wolę i potrafię podejmować wyzwania. Więc jestem dumny z siebie w tej kwestii.

    Q. Jaką rolę chciałbyś zagrać w przyszłości?

Joon Kiedy stanę się wystarczająco dobry, chciałbym podjąć wyzwanie w czymś takim jak "Rain Man". Albo rolę o silnym wpływie jak psychopata.

Proszę narysować obraz tego, co chcesz robić w ferie zimowe.

Chcę spać XD, Ta dziewczyna? Narysowałem ją, żeby nie było pustej przestrzeni na kartce.


Cheondoong

    Q. Co dodajesz do ulubionych curry kotlet jako dodatek ?


Cheondoong Kiełbaski. Jedliśmy kotlet curry bez przerwy podczas naszego pobytu w Japonii, XD.

   Q Które święto jest twoje ulubione w roku?


Cheondoong Lubię Boże Narodzenie. Atmosfera staje się piękna i tak też ludzie i miasto. Miałem wigilię w szkole i jest nadal ja dobrze pamiętam.

    Q. Co robiłbyś w wigilię na randce ?


Cheondoong Jeśli miałbym dziewczynę, chciałbym zaprosić moich przyjaciół i bawić się razem. Opowiadać straszne historie XD. W przypadku gdyby było tylko nas dwoje, chciałbym pozostać wewnątrz i spędzić dzień na rozmowach przed kominkiem.

    Q. Jakieś nowe wiadomości o Dadoongu, którego uwielbiasz?


Cheondoong Posłuchaj! Wreszcie Dadoong czekał na mnie do domu przed wejściem!

   Q. Czy " BlaqCAT" to piosenka dla Dadoonga?


Cheondoong Nie, spotkałem Dadoong jeszcze w czasie, gdy pisałem tę piosenkę. Dadoong przyszedł do mojego domu po napisaniu tej piosenki.


    Q. Co to jest kluczem od mody tej zimy?


Cheondoong Obowiązkowy element to  szaliki!

Proszę narysować obraz tego, co chcesz robić w ferie zimowe.

Cheondung narysował diabelski młyn i powiedział: "Chcę się wybrać do parku rozrywki!"



    Mir


    Q. Czy miałeś pamiętne party?


    Mir
Mam przyjaciela, który jest DJ, więc poszedłem kiedyś na party w klubie po raz pierwszy.
    To był zupełnie nowy świat do mnie i trochę szokujący.

    Q. Które święto jest twoje ulubione w roku?


    Mir
Chuseok. Powrót w moim rodzinnym mieście, mamy festiwal z okazji Chuseok, a ponieważ skończyłem 20, próbowałem trochę alkoholu. Dobrze się bawiłem.


    Q. Co chciałbyś robić na randce Bożego Narodzenia?


    Mir
Iść na randkę jak robią to normalne pary. Jedząc razem, obejrzeć film razem, takie rzeczy jak widać w dramach. Z tęsknoty za normalnością.

    Q. Jakiego rodzaju „cuteness” chciałbyś pokazać swojej  dziewczynie ?


    Mir
Ludzie zawsze mówią, ze jestem czarujący, ale nie jestem szczerze mówiąc. Po prostu chaotyczny i beztroski. Więc dziewczęta mają tendencję mówienia: Dlaczego jesteś taki chłodny wobec mnie?XD Dziewczynie, aby pokazać jej „cuteness” raz dziennie.

    Q: Dlaczego nie piszesz słów oddzielnie na Twitterze?


    Mir
Jestem zbyt leniwy XD. Czy trudno jest tłumaczyć? Postaram się pisać właściwie.

    Q. Jakie są dobre i złe strony bycia najmłodszym ?


    Mir
Dobre to, że jest się uwielbianym. Zły punkt, to to, że jest się prześladowanym XD. Kiedy się jest zastraszanym raz dziennie przez hyunga, co oznacza 4 razy dla mnie. A GO hyung to jak 10 osób i Seungho hyung jak 7 XD.

Proszę narysować obraz tego, co chcesz robić w ferie zimowe.

Mir Chcę iść do parku rozrywki jako zwykły chłopak, trzymając się za ręce z dziewczyną.



    MBLAQ 2nd Anniversary & Happy Birthday G.O !



    1. Jak się poprawiłeś w ciągu 2 lat?

S Stałem się bardziej jaśniejszą osobowością XD
G Mogę sam tworzyć muzykę.
J Mogę pokonać trudności.
C Myślę, że to moje występy i możliwości.
M Dla mnie, mam jeszcze wiele nauczyć, tak będę bardziej ciężko pracował.


    2. Która piosenka jest najbardziej pamiętnych dla Ciebie?

S "Y". To jest piosenka, o którą błagaliśmy, aby była ona nasza.
G Myślę, że również jest "Y". Hyung Rain dał ją nam.
J "Oh Yeah", ponieważ jest to nasz debiutancki singiel.
C Lubię też "Y". Płakałam tak mocno, gdy wygraliśmy po raz pierwszy.
M Chcę wykonywać "CRY" częściej na scenie.


    3. Jakie ciasta lubicie?

S Sernik
G Tak naprawdę nie jem ciastek.  Moje ulubione potrawy? Wszelkiego rodzaju koreańskie jedzenie.
J Uwielbiam ciasta z dużą ilością świeżych kremów.
C Nie lubię ciasta ..
M Wolę ryż niż ciasta XD



    4. Jaki jest twój cel przed 3 rocznicą?


S Chcę mieć wielki koncert na 3 rocznicę!
G Wybrać się na wycieczkę z fanami byłoby miło, gdziekolwiek, ale za granicę byłaby  niezapomniana.
J Nie mam wyznaczonych celów. To bardziej skupić się na teraźniejszości i wykorzystać ten moment.
C Do tego czasu, będziemy bardziej zżytą grupą.
M Chcieliśmy już  za wiele chcą zbyt wiele, więc będziemy skromni i docenimy to, co mamy.



Joonie się z Mirem mózgami zamienili ?? Mir chce być cool, a Joonie woli być Cute ??. Mi to psuje, też wolę Joona cute <3. Relacje G.O i Seungho mnie zaskoczyły (!). Pozytywnie ma się rozumieć. Ogólnie mam pozytywne wrażenia po tym wywiadzie, cieszy mnie dobra forma Lee Joona ostatnio. odrobinę niepokoją mnie plany G.O odnośnie solowego albumu i Joona o karierze aktorskiej, mam nadzieję, że dadzą rade to połączyć i nie zrezygnują szybko z MBLAQ. Liczę na długie lata z chłopakami +_+. Joonie basen, Oh Yeah i dużo kremu w ciastkach <3<3 - skąd wiesz ??? XDDD **


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 

#2 05-12-11 14:28:58

 Panda

Stary Wyjadacz

3959170
Skąd: Dziura w całym.
Zarejestrowany: 16-04-11
Posty: 219
Wiek: 19
Bias: Seungho oppar
Kakao: fishypanda
WWW

Re: Wywiad w japońskim Haru Hana wyd. listopadowe

"S: Nie jestem fizycznie atrakcyjny XD, patrząc na ciała innych członków zespołu myślę, że są fajne. Ach, z wyjątkiem Mira XD."
Bahahahaha, no to mu pojechał. XD Poza tym za skromny jest. *u*

"S: Nie chciałbym robić nic specjalnego. Ważne jest bycie razem, więc ja po prostu lubię mieć normalny dzień jak każdy inny, normalna randka."
<ociera łzy> Perfect...

"J: Uwielbiam, gdy ona jest sexy, ale potrafi pokazać swoja druga naturę - cute." Ale to właśnie Joon taki jest XD

iiiii sernik <3
co chcesz robić podczas ferii zimowych? - ośmiornica.
Okay... w sumie ja też potrafię rysować tylko Pandę. O_o


http://28.media.tumblr.com/tumblr_m051otAi3M1qdzfsvo1_500.gif

Offline

 

#3 05-12-11 15:28:07

 Agnieszka

Administrator

9018234
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 31-03-11
Posty: 695
Wiek: 22

Re: Wywiad w japońskim Haru Hana wyd. listopadowe

Ahhh *.* oni zawsze tak fajnie odpowiadają w wywiadach, a ten tekst Joona o wymarzonej dziewczynie lol tak jakby siebie opisywał, chce swoją kpoę czy co?

"Joon Chciałbym spędzić cały dzień w hotelu za granicą i bawić się  w basenie, który jest wbudowany w pokoju hotelowym. Myślę, że to zabawne bawić się w ciepłym basenie gdy na zewnątrz zimno i pada śnieg." - lubię to <3


http://img827.imageshack.us/img827/5315/1311234634schedule03.jpg

Offline

 

#4 05-12-11 15:47:57

 moooniczka95

True Fan

8140830
Call me!
Skąd: S-ka
Zarejestrowany: 27-06-11
Posty: 706
Wiek: 17
WWW

Re: Wywiad w japońskim Haru Hana wyd. listopadowe

Proszę narysuj, co chcesz robić w ferie zimowe.
Q: Co to jest? Ośmiornica? 
SeunghoTak, ośmiornica. To jedyne co potrafię narysować XD.

ahahahahah XD

Q. Jakie są dobre i złe strony bycia najmłodszym ?

Mir: Dobre to, że jest się uwielbianym. Zły punkt, to to, że jest się prześladowanym XD. Kiedy się jest zastraszanym raz dziennie przez hyunga, co oznacza 4 razy dla mnie. A GO hyung to jak 10 osób i Seungho hyung jak 7 XD.

ahah ! Biedaczek ^^


http://26.media.tumblr.com/tumblr_lzu75uMYcc1qjn0k5o1_r1_250.gif   http://28.media.tumblr.com/tumblr_m1bs4x8JQR1r42ppio1_500.gif

Offline

 

#5 09-12-11 22:52:52

 Andzia1231

A+

822800
Zarejestrowany: 18-08-11
Posty: 170
Wiek: 19
Bias: Mir
WWW

Re: Wywiad w japońskim Haru Hana wyd. listopadowe

"M Ponieważ jest to nasze pierwsze oficjalne DVD, więc proszę czekajcie na nie. Mam zamiar kupić sobie kilka, aby zwiększyć sprzedaż XD."
Genialne ;p


http://26.media.tumblr.com/tumblr_lraunoemDp1qerbfao4_250.gifhttp://28.media.tumblr.com/tumblr_lxn5jpsgk51qdd597o1_500.gif
http://24.media.tumblr.com/095b08cbd3097c008164abafde298e03/tumblr_mo8xtl0fjt1s85cuqo1_500.gif

Offline

 

#6 14-12-11 18:37:11

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Re: Wywiad w japońskim Haru Hana wyd. listopadowe

Taa, a Joon nie będzie kasy wydawał, on sobie po prostu weźmie jedno z biura O_O <3


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad w japońskim Haru Hana wyd. listopadowe
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.huzaro.pl/