Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad zMBLAQ w grudniowym Hallyu Pia

#1 30-11-11 13:00:38

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Wywiad zMBLAQ w grudniowym Hallyu Pia


Nasz szykowny image tak jak nasz lśniący image - jeden i drugi wygląd jest prawdziwy.


Jeśli zostałeś ugryziony raz, nie możesz tego przegapić … To MBLAQ które wylądowało już tej wiosny w Japonii jako najsilniejsze wampiry. Z ich debiutanckim singlem “Your Luv” w maju osiągnęli dobry rezultat na 2 miejscu listy przebojów Oricon. Z ich szykownym stylem w  Korei i odświeżającym J-POP w Japonii, czynią starania w kierunku zmiany stylu tak w  Japonii jak i w Korei. Nie maja przerwy w obu krajach, nadchodzi ich wielostronny urok.

Nie zmieniamy naszego stylu, to część tego czym jesteśmy.


1. To świetny rezultat, osiągnięcie drugiego miejsca na liście Oricon, jako debiutujący.


G.O  - Tak. Rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Udało się nam także osiągnąć ten wynik z “Baby U!”. Jakkolwiek, myślę że następnym razem będziemy pracować ciężej, naszym celem jest zdobycie pierwszego miejsca.


2. Gdy zadebiutowaliście w maju, zostaliście miesiąc w Japonii, w celach promocji. Jaka jest różnica pomiędzy promocją w Japonii, a w Korei ?


Seungho – Promocja w Korei skupia się na wywiadach i występach muzycznych, więc nie mamy zbyt wielu okazji spotkać naszych fanów. Odmiennie w Japonii, tu właśnie opiera się na kontakcie z fanami, na meetingach, mini – livach, etc. są spotkania na żywo z występami. Myślę, że ta część to największa różnica.


3. Co wam się podobało ?

Joon – High touch (z uśmiechem) Podobała mi się sytuacja, gdy mogliśmy się dotknąć. Co więcej, byli ludzie którzy głośno płakali, podczas spotkania ze mną. Byłem w szoku, ale szczęśliwy.


4. Wasz nowy utwór “Baby U!” właśnie został wydany. Po“Your Luv,” wydaliście 3 mini album“Mona Lisa” w Korei, mieliście pierwszy solowy koncert w Seulu w sierpniu i sprawialiście wrażenie bardzo zajętych, jak to się stało, ze wydaliście to bez zapowiedzi.

Mir -  Ahaha, byliśmy naprawdę zajęci (śmiech). Debiutowaliśmy w Japonii w maju i przygotowywaliśmy do naszej działalności w Japonii. Kiedy skończyliśmy naszą działalność w Korei, zaczęliśmy ćwiczyć do Baby U!”


5. Jaka piosenką jest “Baby U!”
?

G.O - Myslę, że to piosenka z ludźmi, którzy mogą czuć się dobrze blisko nas. Używamy słowa takie jak omae (Państwo w mniej formalnej formie) i dystans się zmniejsza, jesteśmy bliżsi niż w “Your Luv.” Jestem ciekawy, czy będą czuli się jakbyśmy byli ich chłopakami.


6. Cheondung, brałeś udział w pisaniu tekstu ?

Cheondung – na początku dyskutowaliśmy o podziale partii rapu z Mirem . Mir podjął wyzwanie rapowania po japońsku, a ja zaproponowałem producentowi, czy mógłbym spróbować napisać sam swoja partię. Byłem szczęśliwy, że dano mi szansę.


Mir
– wpierw nagrałem odrobin mojej partii w Japonii. Trochę później skończyłem nagrania w Korei, ale gdy poszedłem do studia odsłuchać nagrania, moja partia została zastąpiona partią Cheondunga. Mimo, ze Cheondung świetnie rapuje, czułem się żałośnie .. (śmiech) . Mimo to, ponieważ (śmiech) Cheondung bardzo ciężko pracował, stworzyliśmy niesamowitą piosenkę.


7. Konkretnie rzecz biorąc, jaki jest twój udział ?



Cheondung
– konsultowaliśmy się ze współpracownikami w rożny sposób. Uczucia i inspiracje w owym czasie były bardzo ważne przy pisaniu słów.


8. ”Baby U!” jest openingiem  anime “Beelzebub.” Mir który lubi anime, proszę opowiedz nam co myślisz.

Mir - przeczytałem mangę “Beelzebub” w Korei. Słyszałem, że zrobią z tego anime, ale nie sadziłem, że MBLAQ zaśpiewa temat przewodni. Przeczytałem dużo mang, ale to naprawdę pierwsza, która tak uwielbiam (śmiech)

G.O – Myślę, że to nie uwielbienie (smiech). Czy ostatnio nie było to Gundam ?”
Mir – To Evangelion ! (chodzi o mangi)

Piosenka do pary to“Again”świetna ballada. Często pojawiają się w niej wiadomości tekstowe, ale w przybliżeniu, ile wiadomości wysyłacie dziennie ?

G.O – Bardzo dużo, około 200 . Bardzo dużo związanych z pracą. Jakkolwiek np. „Jak wyszło?”, „Właśnie takie” „Rozumiem” – to już 3 wiadomości, prawda ?. Tak więc jest to dużo krótkich wiadomości.


9. Joon ty nie masz komórki, prawda ?

Joon - Ah~ przez dłuższy czas nie miałem, teraz mam. Wysyłam niezliczoną ilość SMS-ów. Nawet jak śpię (śmiech)


10. Mieliscie także występy w Nagoi, Osace i Tokio.

Joon – bardzo mi się podobało, odczułem całą miłość naszych fanów

Mir - zszedłem ze sceny po dotknięciu wielu ludzi, trudno było. Niestety zaśpiewaliśmy tylko 3 piosenki, to źle,


11. Mam wrażenie że doping na tym meetingu był zdecydowanie głośniejszy niż w przypadku innych zespołów …........

Seungho  - to dlatego, że wybieramy na przesłuchaniach najgłośniej krzyczących. Jeśli nie możesz osiągnąć odpowiedniego poziomu, nie możesz dołączyć do naszego fanclubu. (śmiech) (oczywiście to żart)


12. Działacie na rynku muzycznym w Japonii jako J-POP muzycy.

Seungho – myślę, że nie ma jakiejś istotnej różnicy pomiędzy K-POPem a J-POPem. MBLAQ robi charyzmatyczne i szykowne widowiska w  Korei. W Japonii są to świetliste i odświeżające występy. Myślę, ze nasi fani w Japonii oglądają nasze koreańskie występy i chcemy im pokazać nasze inne oblicze.

13. Nie czujecie się niekomfortowo z tym, że musicie zmieniać swój styl zamiennie w Korei i Japonii ?

Seungho – powiedziałbym, że to nie zmiana, lecz część naszego prawdziwego stylu. Jak to wyrazić ?. To po prostu inny sposób na ujęcie piosenki, tak jak i szykowny sposób wyrażania uczuc tak i  lekki i jasny – oba to nasze prawdziwe oblicze.
G.O – nie jesteśmy tego do końca świadomi. Po prostu podążamy za stylem piosenki. Po prosty pojmujemy piosenkę i chwytamy jej prawdziwa naturę, sposób w jaki chcemy ją śpiewać, to ważne. Na tym budujemy nasz wizerunek


Nasz pierwszy solowy koncert to doświadczenie Planujemy tournee po Japonii


MBLAQ wita w  2 rocznice debiutu w Korei. Co najbardziej wryło wam się w pamięć w przeciągu 2 lat działalności?



Wszyscy -  nasz pierwszy solowy koncert!


1. MEN IN MBLAQ odbył się w Seulu w sierpniu. Były także partie solowe prawda?

Seungho – pokazałem umiejętności taneczne i występ taneczny. Otrzymałem dużo wsparcia i byłem bardzo szczęśliwy. Choć to był nasz pierwszy koncert, jak moglibyśmy się dobrze nie bawić się bawić Z drugiej strony, wyszło dużo braków. Musimy zatem odrobić zadanie domowe w tej kwestii.

Joon – pokazałem taniec na rurze. Rozpaczliwie chciałem pokazać swoją seksowność. Oglądałem i analizowałem wiele materiałów, żeby nauczyć się co jest seksowne. To ..(podniecony, czuje na sobie podejrzliwy wzrok) Ah ah ah, to nie były takie materiały, tylko występy innych artystów,! zagranicznych artystów !

Mir – stałem się DJem. Od dawna mi się to podobało i chciałem spróbować, Skorzystałem z okazji na koncercie i podjąłem wyzwanie po raz pierwszy. To było bardzo trudne.

G.O – zaśpiewałem moją solowa piosenkę“Even In My Dreams’ - własnego autorstwa. Został wydany tylko singiel, więc po raz pierwszy śpiewałem ja na scenie, więc byłem bardzo szczęśliwy. Fani bardzo mi dopingowali. Ponieważ sam ja skomponowałem, zależało mi żeby włączyć ją do występu. Obecnie komponuję piosenki, a także pracuje nad czymś z Mirem.


2. RAIN przyszedł na wasza próbę i wyglądało, że dawał wam jakieś rady.

Seungho – powiedział nam :  Bądźcie najlepsi ! Bądźcie cool, bawcie się dobrze, będzie dobrze jak będziecie o tym pamiętać.


3. Zaczynacie 3 rok, co MBLAQ musi osiągnąć ?

Seungho- chcemy spróbować światowej trasy koncertowej.


4. Chodzą pogłoski o zagranicznych występach “MEN IN MBLAQ.”

G.O – pogłoski są prawdziwe (śmiech). Zaczynamy w tym roku, planujemy zacząć od tournee po Azji. Byłoby milo, gdybyśmy mogli odwiedzić tez Japonię.


5. Będziemy oczekiwać. Co z waszą działalnością w Korei ?

Seungho  - planujemy zacząć od teraz. Właśnie się przygotowujemy.


6. MBLAQ jest drożyna pięcioosobowa. Ale opowiedzcie o momencie w którym nie było was pięciu.

Seungho – kiedy Mira nie było, ja rapowałem i śpiewałem na pół z Joonem. Tańczyłem także partie Cheondoonga i śpiewałem główna partię na połowę z G.O. W tamtym okresie naprawdę czułem jak każdy z nas jest niezbędny w MBLAQ. Zazwyczaj nie zdaje sobie sprawy, ale kiedy kogoś brakuje .. . jeśli nie jest nas pięciu, nie mogę żyć.


7. Wasz cel w 2012.

Seungho - chcę się nauczyć gry na nowym instrumencie. Może to to. Flet jest przyjemny.
G.O – chce sam tworzyć. Chciałbym od początku do końca stworzyć coś moimi własnymi rekami. Jakikolwiek miałby to być album. Gromadzenie doświadczeń jest ważne.
Mir – stać się dobrym raperem. Praktyka i jeszcze raz praktyka.
Joon – nie wyznaczam jakiegoś szczególnego celu ! Dlatego, ze jak wiele razy czegoś naprawdę bardzo chciałem to się nie ziściło. Dobra rzeczą jest dać się ponieść prądowi rzeki, być naturalnym jak płynąca woda. Mam otwarta postawę.
Cheondung “Podejmę wyzwanie zagrania w dramie!”


Otwarcie 3 roku MBLAQ

W tym roku mogę się pochwalić

Seungho – pianino i taniec
Naprawde ciężko pracowałem. Wszyscy widzieli rezultat w moim solo na “MEN IN MBLAQ.”

G.O – lekcje śpiewu
Ćwiczyłem śpiew do występów w Immortal song 2. Myślałem, że jedynie ciężko pracując nie jestem żadna konkurencja, ale pod koniec stałem się bardzo konkurencyjny. Byłem bardzo zdenerwowany.

Joon – dyskusje z Cheondungiem o jego problemach
Nasz łagodny Cheondung który martwi się o swoja niepewna przyszłość, radą jaka mogę mu dać to „bądź naturalny jak płynąca woda”. Nie jest tez dobrze mieć za duże marzenia, prawda ?

Cheondung – trening mięśni
Myślę, że muskulatura jest niezbędna, nie tylko po to, żeby dobrze wyglądać ale i dla tańca. Pracowałem nad wyrzeźbieniem mięśni. Są większe odrobinę, nie jestem teraz bardziej cool ?

Mir – nauka jak być dobrym raperem
Dla mnie najważniejsze, by byś dobrym raperem, to dużo się uczuć. Czytałem książki i pracowałem nad samo udoskonalaniem.


W tym roku chce pochwalić tego członka zespołu

Seungho – umiejętność Joona do wyrażania siebie
On uczy się aktorstwa, więc jego umiejętność ekspresji na scenie jest najlepsza wśród nas.

G.O – ciężka praca Cheondoonga
Pracował bardzo dużo nad śpiewem. Co więcej, podjął wyzwanie komponowania i tworzenia piosenek

Joon – przywództwo Seungho
Jako lider, jest doskonały w swoim przywództwie. Oh, to dlatego, ze nas dobrze traktuje (śmiech)

Cheondung – czytanie Mira
Czytał mnóstwo książek, nie tylko mangi, aby wzbogacić swoje słownictwo, i udoskonalić swe partie rapu.

Mir – siła rozwoju G.O
Jest kompozytorem i osobą która rozwija się każdego dnia. Naprawdę ciężko pracuje nad samorozwojem.



G.O i Mir - pracowici goście. Lider bardzo mnie pozytywnie zaskakuje, coraz częściej. Czy to tylko moje odczucia, czy Lee Joon jest czymś bardzo rozczarowany i zawiedziony ??. "nie miej za dużych marzeń", "idź z prądem", "jak za bardzo pragnąłem to się nie ziściło" - i te złote myśli .... jakby czuł gorycz porażki .. takie mam przemyślenia ... ?


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad zMBLAQ w grudniowym Hallyu Pia
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
złaczki skręcane kan push osłony do maszyn z plexi i poliwęglanu