Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

#1 25-11-11 11:15:16

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Wywiad w grudniowym Pati Pati

MBLAQ team wokalny x rap team rapperów - krzyżowa dyskusja !

Pochwalmy występ każdego z nich !!


Drugi singiel “Baby U!” osiągnął 2 miejsce na codziennej liście przebojów ! MBLAQ odniosło sukces także podczas występów w Nagoi, Osace i Tokio. Tym razem MBLAQ  podzieliło się na dwie grupy: wokalistów i raperów, będą w ten sposób omawiać swoje występy.

Drugi singiel MBLAQ "Baby U" uzyskał drugą pozycję na dziennej liście przebojów. Ostatnie kpopwe potwory zwracają uwagę na scenie muzycznej. To co sprawia, że MBLAQ jest tak znaczący to kombinacja teamu starszych wokalistów i teamu raperów  złożonego z młodych chłopaków. w tym wydaniu poprosiliśmy ich, żeby podzielili się na dwie drużyny i dyskutowali o sobie nawzajem.


Z punktu widzenia drużyny wokalnej, jak określilibyście drużynę raperów?

Seungho: raperzy reprezentują męski i mocny image grupy, myślę że ta dwójka młodych świetnie sobie radzi w tej roli. Jestem pod wrażeniem, ale mają skłonności do bycia "dorky", wiec muszę ich odrobinę kontrolować.


Ahaha, oni naprawdę lubią psocić XD.

G.O: Jako raperzy oboje są dobrzy w wyraźnym i precyzyjnym wypowiadaniu słów piosenki. Więc raczej wszystko jest kwestią producenta. Ale chciałbym im rzucić wyzwanie perfekcyjnego rapowania po japońsku.
   
Joon: Jak już G.O powiedział rapują wyraźnie i ich rap jest naprawdę dobry i miły dla ucha. Ale czasami mówią za szybko i może  być trudno starszym ludziom nadążyć. Czasem jest to ich dobry punkt, czasem zły, to zależy.


Rozumiem. To ostra opinia. Zatem drużyno maknae co myślicie o wokalistach?

Mir: Myślę, że oni naprawdę potrafią pokazać swoje emocje poprzez śpiew. Gdy śpiewają łagodne piosenki brzmią naprawdę miło i delikatnie. I przeciwnie, gdy reprezentują emocje złego faceta, sami się w niego zmieniają. To powoduje że uważam, iż są niesamowici. Gdy promowaliśmy “I don’t know”, ich spojrzenie było straszne.. Naprawdę mnie przerażali .. (w tym miejscu Mirek naśladuje ich).

Cheondoong: Sa naprawdę utalentowani, wiec podziwiam ich mimikę podczas występów, oraz taneczne i wokalne umiejętności. Nawet jeśli są doskonali, chciałbym im rzucić nowe wyzwania.


Co sądzisz o sugestii rapowania po japońsku ?

Mir: “Baby U!” miała pewne japońskie frazy w partii rapu, więc następnym razem chciałbym spróbować więcej.

Cheondoong: Spodziewałem się, ze japoński producent napisze coś po japońsku, ale poprosił mnie, żebym napisał rap sam, tak więc zrobiłem. myślę, że przedyskutujemy to z producentem następnym razem i podejmiemy wyzwanie rapowania po japońsku.


Macie ulubionego japońskiego rapera ?

Mir: Lubię m-flo.


Zatem, zapytajmy ponownie drużynę wokalną, co myślicie o sugestii raperów, aby spróbować czegoś nowego?

Seungho: Podejmowanie wyzwań jest zawsze dobre. Jeśli przestaniesz podejmować wyzwania, to znaczy, ze nie możesz już nic udoskonalić. Myślę, ze próbowanie nowych rzeczy i podejmowanie wyzwań to sposób na kontynuowanie kariery, więc kocham to robić.
   
Joon: Wyznanie oznacza w jakiś sposób rewolucje, więc musimy być szczerzy i wierni naszym słuchaczom, podczas próbowania nowych rzeczy. Odnosi się to do całej grupy, nie tylko do mnie.

G.O: Cóż, próbowanie wielu nowych rzeczy jest znaczące, ale jest to tez ryzykowne, ponieważ nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Ale podejście do wyzwania jest ważne, mamy to na uwadze.


Jeśli drużyna wokalistów powiedziałaby, że chcą spróbować czegoś w stylu Lady Gaga, zgodzilibyście się ?

Cheondoong: Nigdy w życiu  XD.


Tak ostro byście się sprzeciwili ? XD

G.O: Jesteśmy boysbandem, stroje w stylu Lady Gaga odpadają


XD! Nawiasem mówiąc, czy raperzy zostali wybrani do swej roli bo są młodsi ??

G.O: W Korei rap nie ma długiej historii. Początki sięgają lat 80 - tych. Popularność uzyskał w latach 90-tych, wielu ludzi wychowało się na rapie. Tak więc rap nie jest nowy, jest blisko osobom koło 30-stki. nie myślimy zatem, że " rap jest tym co robią młodzi ludzie". jest ponadczasowy, dla wszystkich. Są czasy gdy starsi mężczyźni szaleją za piosenkami SNSD, więc nie ma jakijeś granicy pokoleń dla których jest taka czy inna muzyka.


Czyli po prostu tak wyszło, że są to młodsi członkowie MBLAQ ?

Cheondoong:Sądzę, że nie ma precyzyjnej definicji, kto jest wokalistą  a kto raperem. Powiedziałbym, że są to ludzie operujący ludzkim głosem jak instrumentem


Jak gitara czy pianino ?
 
Cheondoong: tak. Jak piosenka składająca się z takich instrumentów. Nie ma dużej różnicy miedzy wokalista a raperem. Tylko różnica w jaki sposób grają na instrumencie zwanym ludzkim głosem. Faktycznie niewielka różnica.


To dobry punkt widzenia. Więc prosimy opiszcie urok drużyny wokalnej jako "instrumentu"

Cheondoong: Głos Seungho jest gruby, czysty i piękny. Jest łatwy do słuchania. Brak mi słów żeby opisać głos G.O. nie ma takich słów które mogłyby to określić, po prostu niesamowity. Jest najlepszy w wyrażaniu subtelnych emocji. To najwspanialszy wokalista. Joon jest bardzo utalentowany. Ponieważ jest świetnym aktorem, ma niesamowitą ekspresje, jego mimika podczas śpiewania jest świetna. Jeśli chodzi o Mira, jest dobry raperem, i coraz lepszym tancerzem. Jest coraz lepszy w pisaniu tekstów, bardzo mi imponuje.


Co myślicie o drużynie raperów ?

Seungho:Cheondung  ma wiele talentów. mówi płynnie po angielsku i koreańsku, więc w obu językach świetnie rapuje. ma dobry słuch muzyczny, i ostatnio bierze lekcje śpiewu, więc oczekuję, że będzie doskonałym wokalistą. Mir jest osobą która osiąga doskonałe wyniki, bo bardzo ciężko pracuje. mam nadzieje, że będzie pracował jak do tej pory, i zawsze dawał tak dobre występy.

   
na koniec, chciałbym by G.O wyciągnął wnioski podsumowując charakter drużyn .

G.O: Starsza trójka kocha ballady, młodsi lubią hip-hop. Porównując do żywności: wszyscy lubimy  cutlet-curry i gyudon.


XD! Rozumiem. Cutlet-curry i gyudon.

G.O: ponadto starsi są mili i łagodni, młodsi to źli faceci XD


Ahaha! Jesteście złymi facetami? Proszę zostańcie zawsze tacy zabawni jak jesteście.


 

   Ulubione danie:

Seungho:Instant ramen . Gdy mam poranne zajęcia, nie mogę jeść  ramen w nocy, bo wówczas mam spuchnięta twarz. Więc cierpliwie czekam, żeby zjeść je rano.

G.O: Spam(szynka na ostro). Jest smaczne i łatwe do przyrządzenia, pasuje  do ryżu.
 
Joon: Jajka na bekonie i mleko. Raz zamówiłem w hotelu i było przepyszne. Zwłaszcza mleko było ostre. Ale nie umiem tego zrobić w domu. (chyba bekon był ostry O-O - Joonie !!! - przyp. Joon)

Mir: Jjigae. Koreańska wersja zupy miso. Dodaje mi energii, bardziej niż cokolwiek.

Cheondoong: jajecznica z keczupem, bekonem i kromka chleba. Zawsze zamawiam wo hotelu. Brytyjskie jedzenie. Za dużo nie zmieszczę.



G.O - muzyka łączy pokolenia - podoba mi się, Joonie się troszczy o starszych słuchaczy, do tego być wierny wszystkim słuchaczom i nie zawieść ich +_+.  ... Wypowiedzi Doongiego ciepłe i przemyślane, pięknie mówi o swoich kolegach, dyplomatycznie określił umiejętności Joona - wiem co o tym myślą i ujął mnie tym, ze powiedział coś dobrego. Chyba bardzo się kochają <3. lider jak zawsze pragmatyczny do bólu.

Ostatnio edytowany przez Joon (25-11-11 11:23:40)


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 

#2 25-11-11 15:01:28

 Panda

Stary Wyjadacz

3959170
Skąd: Dziura w całym.
Zarejestrowany: 16-04-11
Posty: 219
Wiek: 19
Bias: Seungho oppar
Kakao: fishypanda
WWW

Re: Wywiad w grudniowym Pati Pati

"lider jak zawsze pragmatyczny do bólu."

Nic w tym złego, on tak zawsze

Twarz mu puchnie? Siwonie... O_O


http://28.media.tumblr.com/tumblr_m051otAi3M1qdzfsvo1_500.gif

Offline

 

#3 25-11-11 22:18:58

 Agnieszka

Administrator

9018234
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 31-03-11
Posty: 695
Wiek: 22

Re: Wywiad w grudniowym Pati Pati

Dzięki za przetłumaczenie <3

No właśnie nie wiem co z tą twarzą O.O jak może mu twarz puchnąć po jedzeniu czegokolwiek, ma rekacje alergiczą czy co....
Joon z tym ostrym mlekiem XDD jajka na bekonie - zupełnie nie jak Koreańczyk - like it <3


http://img827.imageshack.us/img827/5315/1311234634schedule03.jpg

Offline

 
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl