Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

#1 11-08-11 22:40:34

 dziuka

Stary Wyjadacz

16071724
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 10-04-11
Posty: 242
WWW

MBLAQ w B-Pass Magazine (Japan)

MBLAQ – wywiady personalne

G.O (ジオ)

P: Kiedy zacząłeś interesować się muzyką?
O: Kiedy mój ojciec zapraszał gości lub mnie gdzieś zabierał, pozwalał mi śpiewać przed ludźmi. Myślę, że to było gdzieś w 1 czy 2 klasie szkoły podstawowej, kiedy dorośli powiedzieli “jest jeszcze taki młody, a już tak dobrze śpiewa” i bili mi brawo, myślę, że właśnie przez to polubiłem śpiewać.

P: Jakim dzieckiem byłeś w szkolnych latach?
O: Byłem naprawdę bardzo dowcipny. Uwielbiam się wygłupiać i żartować. Myślę, że niektóre dzieci nawet nienawidziły mnie za to, ponieważ posuwałem się za daleko (śmiech).

P: Miałeś duże poczucie humoru jako dziecko, więc pewnie byłeś popularny?
O: Byłem popularny wśród dziewczyn. Mam na myśli to, że dziewczyny lubią facetów z poczuciem humoru, czyż nie? Ale niektórzy faceci byli naprawdę źli za moje żarty. Ale nawet teraz kocham się wygłupiać (śmiech).

P: Nawet podczas tej rozmowy robisz głupie miny i wygłupiasz się z resztą zespołu prawda? (śmiech) Tak przy okazji, jakiego artystę lubi G.O-san?
O: Kiedyś lubiałem Justina Timberlake. Później, polubiłem Bruno Marsa, który znalazł sie w magazynie Times na liście “100 najbardziej wpływowych osób na świecie”. Jesli chodzi o artystów z Japonii, lubię Mika Nakashima-san. Park Hyo Shin-san zaśpiewał cover jej piosenki “Yuki no Hana”. Uwielbiam głos Nakashima-san, jej śpiew jest jeszcze mocniejszy od mojego. Naprawdę lubie jej delikatne piosenki z nutą kobiecości.

P: Teraz nagrałeś stworzoną przez siebie piosenkę “Modorenai” na specjalne wydanie waszego pierwszego koreańskiego albumu “BLAQ Style”, tak?
O: Tak, piosenka znajdzie się na tym specjalnym albumie. Skomponowałem tą piosenkę jako prezent dla fanów. O komponowaniu piosenek uczyłem się od kompozytorów, ale i na własną rękę. Mimo, że piosenka tworzona była na komputerze, jest to podobne zadanie do komponowania na prawdziwych  instrumentach. Nadal tworzę to z moja pełną odpowiedzialnością. Nie czułem żeby była to ciężka praca, to było raczej interesujące.

P: Grasz na jakimś instrumencie?
O: Kiedy byłem mały, grałem troche na pianinie. W tym czasie, byłem w stanie zagrać kilka akordów. Ale kiedy zacząłem być artystą, znów brałem lekcje gry na pianinie i postaram się byc jak najlepszy w imię mojej muzyki.

P: Co jest rzeczą, którą musisz mieć?
O: Będą to pierścionki. Zawsze mam je na trzech palcach. Ten jest mój ulubiony ( marka Chrom Hearts), moje kolczyki i ubrania sa również z tej samej firmy, więc w zasadzie je kolekcjonuje. Właściwie do tej pory, nigdy nie trzymałej się jednej, określonej marki, ale teraz to naprawdę zabawne. Kupiłem ten pierścionek podczas mojej poprzedniej wizyty w Japonii, tym razem kupiłem kolczyki i t-shirt (big smajl ).

P: Co dla Ciebie jest niezapomniane w Japonii?
O: 2-3 lata temu, kiedy byłem w Japonii ze swoim przyjacielem, chodziliśmy codziennie do Harajuku. Po tylu tamtejszych wizytach, pewnego dnia ja I mój przyjaciel zachorowaliśmy i nasza podróż się zakończyła. Dlatego to własnie Harajuku jest najbardziej pamiętnym miejscem dla mnie .

P: No to G.O-san “The love master ”! Co byś zrobił gdyby twoja dziewczyna była japonką?
O: Byłbym naprawdę szczęśliwy. Jestem typem faceta, który stara się zaspokoić swoją dziewczynę, jeśli ją ma. Będę dawał jej prezenty, zabierał do kina i chodził z nia na zakupy. Będę dla niej wiele robił.

P: Teraz wszystkie fanki niecierpliwie czekaja, aż bedziesz to z nimi robić Na koniec, co myślisz, o zdaniu “Jestem szczęśliwy będąc częścią MBLAQ”?
O: Mamy świetną pracę zespołową, dlatego też bardzo dobrze rozumiemy się nawzajem. Smutek czy szczęście – przejdziemy przez to wszystko razem. Własnie z tego MBLAQ jest dumne.


Cheondung (チョンドゥン)

P: Od kiedy interesujesz się muzyką?
O: Kiedy miałem 6 czy 7 lat, bardzo lubiłem zespół Fin.K.L. Była to żeńska, czteroosobowa grupa, aktywna w latach 90. Oglądałem wideo z ich występów na żywo wiele razy. W tym czasie słuchałem jeszcze dużo nagrań z kaset magnetofonowych.

P: Jako dziecko mieszkałeś na Filipinach. Więc śledziłeś w telewizji muzykę sławną w twoim kraju, prawda?
O: Nie, jako dziecko przez cały czas grałem w gry i rzadko oglądałem telewizję Myślałem nawet o tym, że kiedy dorosnę zostanę producentem gier. Ale w 2004 roku zobaczyłem na żywo występ Raina i podjąłęm decyzje o zostaniu artystą.

P: Więc Rain-san jest osobą, która zmieniła twoje życie. Tak wogle, którego artysty słuchasz najczęściej?
O: Justin Timberlake, Justin Bieber, Usher. Właściwie to lubię zachodnią muzykę.

P: A co z japońskimi wykonawcami?
O: Namie Amuro-san! Mimo, że ma typowy wizerunek idola, nigdy nie przypuszczałem, że tak dobrze tańczy. Kiedy zobaczyłem ja w reklamie coli, która była emitowana w Korei, pomyślałem, że jest naprawdę urocza i bardzo dobrze tańczy, kim jest? Myśląc w ten sposób, byłem bardzo zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że to właśnie Namie Amuro-san.

P: Na płycie specjalnej edycji waszego pierwszego, koreańskiego albumu “BLAQ STYLE” jest piosenka “You”, którą sam skomponowałeś. Słyszałam, że naprawdę próbowałeś być jak najlepszy w tworzeniu?
O: Tak, to prawda. Odwiedziłem dom pewnego kompozytora, uczyłem się jak komponować oraz patrzyłem jak sie robi inne rzeczy z tym związane. Na początku, zrobiłem bazę pod melodię, a później z tej bazy zacząłem tworzyć nową melodię. Stopniowo, od nagrywania do tworzenia melodii, zaczynając od podstaw ciągle ćwiczyłem.

P: Jesteś bardzo entuzjastyczny jeśli chodzi o naukę, czyż nie?
O: Kiedy myslisz o tym, że chcesz naprawdę chcesz robić dobrą muzykę, to jest bardzo trudne, ale to pokazuję także jak trudna jest praca przy komponowaniu. Na początku, wszystko co mogłem zrobić to śledzenie wskazówek kompozytora, ale teraz kiedy moja piosenka jest na albumie, jestem bardzo szczęśliwy.

P: W następnym albumie bedziesz aktywnie brał udział w tworzeniu muzyki?
O: Prawdopodobnie nie w następnym. Robie teraz dużo muzyki, ale chcę ja całą wydać w tym samym czasie Może w następnym, następnym albumie znajdzie się dużo moich kompozycji.

P: Będziemy na to czekać! A propo, jaka jest rzecz, którą musisz mieć?
O: iPod, pierścionki i PSP. Gram na nim w gry i oglądam filmy. Mam na nim również anime “One Piece”.

P: Swoja drogą, znasz już angielski, filipiński, czy nauka japońskiego nie jest teraz prostsza?
O: Teraz, jedyna rzecza, której nie poreafie to czytać katakany oraz robie wiele błędów czytając hiraganę. Chociaż jestem słaby w pisaniu, to moje mówienie I słuchanie jest naprawde dobre. Mówienie jest dla mnie proste, więc moje możliwości w czytaniu I pisaniu są dużo mniejsze. Chociaż to naprawdę trudne, to nauka sprawia mi przyjemność.

P: To oznacza, że w przyszłości zobaczymy Cheondung-san w Japonii na scenie jako MC?
O: Dokładnie! Ale będę również uczył się pisać poprawie, ponieważ chciałbym napisać japońską piosenkę.

P: Proszę, pracuj nad tym! Na koniec, co myślisz, o zdaniu “Jestem szczęśliwy będąc częścią MBLAQ”?
O: Dogadujemy się bardzo dobrze, a do tego naszym senpai jest Rain-san więc jestem bardzo szczęśliwy. Również muzyka MBLAQ jest stylem muzyki, który zawsze słuchałem więc jestem szczęśliwy, że mogę śpiewać w tej grupie.


Joon (ジュン)

P: Kiedy zacząłeś interesować się muzyką?
O: Moja mama komponowała muzyke w domu, więc mój dom zawsze był przepełniony muzyką. Kiedy słuchałem grę na pianinie mojej mamy, to naturalne, że zacząłem lubieć muzykę.

P: Twoja mama jest na uniwersytecie profesorem komponowania. Więc czy ty jako dziecko lubiłeś muzykę klasyczną?
O: Niezupełnie, kochałem idoli jak każde inne dzieci. Lubiłem m.in. : H.O.T, Fin.K.L, Shinhwa.

P: Jaki byłeś zwykle jako dziecko?
O: Byłem typem, który zamiast sie uczyć, wychodził na zewnatrz i się bawił. Miałem przez to wielu przyjaciół.

P: Kiedy zainteresowałeś się muzyka na poważnie?
O: Stało sie to kiedy miałem 21 lat. Na początku moim celem było zostać aktorem, więc chodziłem na rózne przesłuchania, ale kiedy poszedłem na audycje do mojej obecnej wytwórni, Rain-san kazał mi zostać artystę. Na początek powiedziałem “spróbuję to zrobić i jeśli Ci się spodoba możesz to kontynuować”, ale ucieszyłem się po tym jak spróbowałem więc udało się

P: To naprawdę brzmi trochę niepodobnie do Ciebie Kto jest twoim ulubionym artystą?
O: To Mariah Carey. Usłyszałem ją przez Galaxy. Ah, ten telefon! (chyba chodzi o dzwonek…chociaż, kto ogarnie Joona… xD)

P: Czy trochę wcześniej nie przestałeś używac telefonu?
O: Własciwie to przed przyjazdem do Japonii kupiłem go znowu. Nawet jeśli stwierdziłem, że mogę żyć bez telefonu, to jest to jednak bardzo niewygodne

P: A więc to tak, Joon-san A co z japońskimi artystami?
O: Lubię M-flo. Mimo, że słucham ich występów na żywo na mp3, to zawsze widzę ich zabawny wygląd na scenie! Ale mimo tego, że dużo ich słucham, to naprawdę nie wiem jak wygladaja ich twarze.

P: Odkąd zadebiutowałeś w Japonii, bedziesz mógł ich spotkać naprawdę. Joon-san, pojawiasz się w dramach i różnych programach telewizyjnych w Korei, ale co sądzisz o dramach i programach w Japonii?
O: To brzmi dla mnie interesująco. Dla mnie nie ma znaczenia w jakim programie biorę udział, nie jestem nigdy zdenerwowany. Jednak w japonii pewna bariera dla mnie jest język, więc myślę, że dla mnie jest jeszcze za wcześnie.

P: Oglądałeś jakieś japońskie programy?
O: Nie mam telewizora w moim pokoju. Ale mam internet, więc mogę oglądać praktycznie wszystko.

P: Twoją specjalną umiejętnością jest taniec, prawda?
O: Tak. Mimo tego, że tańczę jako artysta, od 9 klasy aż do 20 roku życia brałem lekcje tańca. Jestem również zainteresowany tancerzami w Japonii, szczególnie baletnicami, które są bardzo dobre. To nie tylko to, bo jest też wiele różnych styli tańca, więc codziennie myślę, że powinieniem pokazywać taniec, którego sie uczyłem.

P: 7 maja w Akasaka BLITZ z okazji waszej rocznicy debiutu, naprawdę zatańczyłeś całym sobą do ostatniego utworu “Your Luv”, pozostawiłeś silne wrażenie.
O: To była nasza debiutancka piosenka,  ciężko pracowaliśmy, więc czułem, że muszę dać z siebie wszystko. Ponieważ była to ostatnia piosenka, czułem, że powinieniem włozyć w ten taniec całą swoją energię.

P: Naprawdę poczułam twój wigor! Jaka jest rzecz, którą musisz zawsz mieć ze sobą?
O: Zawsze noszę ze soba zdjęcia robione polaroidem, które zrobiłem sobie z moim przyjacielem.

P: Czy jest to przyjaciel z twojego rodzinnego miasta?
O: Nie, to też artysta. Jest to zdjęcie z Onew (SHINee). Onew jest moim jedynym przyjacielem

P: Wasz poziom bliskości jest jak para Ostatnie pytanie, co myślisz, o zdaniu “Jestem szczęśliwy będąc częścią MBLAQ”?
O: W sumie, wszyscy bardzo dobrze się ze sobą dogadujemy, więc przez to codziennie świetnie się bawimy. Jestem szczęśliwy.


Seungho (スンホ) 

P: Kiedy zacząłeś interesować się muzyką?
O: Brałem lekcje gry na pianinie od 6-7 roku życia, słuchałem wszystkich rodzajów muzyki, bez żadnego wyjatku. Lubiłem równiez śpiewać jako dziecko.

P: Co jest powodem, dla którego zacząłeś grać na pianinie?
O: W przedszkolu, każdego dnia, moja nauczycielka grała piosenki na pianinie . Zapamietywałem ta melodię i zacząłem ja grać w domu. Ponieważ moi rodzice twierdzili, że mam do tego talent, wysłali mnie do szkoły muzycznej. Kontynuowałem to przez 10 lat.

P: Grasz dalej?
O: Po tym jak zostałem artystą, nie grałem, jednak ostatnio znów zacząłem pobierać lekcje fortepianu jazzowego.

P: Jakiego gatunku muzycznego słuchasz?
O: Podczas szkoły, byłem zauroczony zachodnią muzyką, kochałem Michaela Jacksona. Jeśli mówisz j-pop, ja myśle X-Japan. Jestem przeciwieństwem  osoby, który szuka nowości, jestem typem, który słucha starych piosenek I jest do nich przywiązany.

P: Jak to się przedstawia teraz?
O: Uwielbiam Maroon 5.

P: Na specjalnej edycji płyty “BLAQ STYLE” mozna usłyszeć twoją kompozycję “Sad Memories”, którą także sam zagrałeś.
O: To prawda, ale nagrywanie okazało się trudniejsze niż mi sie wydawało. Podczas nagrywania, było słyszać nawet stukanie pedału pianina, więc musiałem być bardzo ostrozny. Kiedy nagrywalismy jeszcze raz, było bardzo ciężko żeby zgrać to z piosenką, więc od połowy piosenki, musielismy pracować jeszcze ciężej. Po pomyślnym nagraniu, poczułem wielką satysfakcję z tego co osiągnęlismy.

P: A jak to było z procesem komponowania?
O: Czasami, kiedy gram na pianinie, będę grać utwór, który już znam jednak próbuje grać inną melodię. Myślałem, że komponowanie utworów w ten sposób jest interesujące. Właściwie, kiedy robiłem utwór, wiedziałem już, że główną piosenką będzie “Cry”, więc miałem obraz melodii z “Cry” gdy tworzyłem “Sad Memories”. Obie te piosenki mają ten sam akord. Ponieważ “Cry” jest piosenką, która wyraża smutek, “Sad Memories’ może również być wyciskaczem łez u słuchaczy. O tej histori naprawdę nie miałem komu opowiedzieć, tylko członkowie zespołu ją znali.

P: Cóż za cenna historia! Bazujac na niej, które piosenki są najbardziej interesujące do słuchania pod rząd?
O: Aktualnie, kiedy słucham w moim samochodzie, lecą “Sad Memories”  “Cry””Stay”… Poukładałem je w ten sposób.

P: Jaką rzecz musisz mieć zawsze przy sobie?
O: Decyduję, który gadżet muszę zabrać ze sobą w dany dzień. Dzisiaj jest to PSP. Kiedy nie mam przy sobie telefonu komórkowego i iPoda czuje się nieswojo. Jeśli wyjeżdżamy na dłuższy okres czasu, muszę mieć ze sobą swojego notebooka.

P: Wygląda na to, że masz mecha-manię
O: Tak, widziałem również sporo rzeczy w Japonii! Jak wielki aparat Ikebukuro, Shibutani I Akihabara’s YAMADA Denki… aktualnie to PSP kupiłem w Shibutani’s YAMADA Denki

P: Na koniec, co myślisz, o zdaniu “Jestem szczęśliwy będąc częścią MBLAQ”?
O: Pierwszymi dwoma osobami, które stały się częścią MBLAQ to ja i Joon. W odniesieniu do kryteriów innych członków, Rain-san powiedział, że ich umiejętności są bardzo ważne, ale jeśli nie są dobrymi ludźmi, to wtedy nastąpi NG (…nie wiem jak to przetłumaczyć xD). Pozostała trójka dołączyła do nas później, jak Rain-san stwierdził, że naprawdę są dobrzy. Mamy ze soba relacje, które nawet przewyzszają uczucie rodzinnej atmosfery. Jesteśmy zaprzyjaźnieni, możemy ze soba otwarcie rozmawiać, jak przyjaciele z dzieciństwa. I to jest dobry punkt MBLAQ.


Mir (ミル)

P: Od kiedy zacząłeś interesować się muzyką?
O: Kiedy byłem mały często ogladałem występy takich artystów jak Rain-san czy G.O.D-san i zastanawiałem sie jak to jest występować na scenie. W szkole średniej pomyslałem, że chciałbym być tym, który stoi na scenie, a nie tym który to oglada, więc rozpocząłem realizacje moich marzeń o byciu piosenkarzem.

P: Jakim dzieckiem byłeś?
O: Myślę, że byłem zawsze szczęśliwy i uśmiechnięty, bardzo naiwny i zawsze się wyróżniałem.

P: Skąd pochodzi twój perfekcyjny urok, Mir-san? Czy to wrodzone?
O:   To nie tak, ponieważ jak byłem dzieckiem nie byłem aż tak uroczy. Po tym jak zostałem Maknae zdecydowałem się ciężko pracować, więc myślę, że to doprowadziło do tego, że stałem się uroczy

P: Jakich artystów lubisz?
O: Lubię Rain-san oraz Dok2-san.

P: W specjalnym wydaniu płyty „BLAQ STYLE” brałeś udział w tworzeniu dwóch tekstów, jak to robiłeś?
O: Kiedy coś wymyślę szybko zapisuję to sobie na moim telefonie. Kiedy pomyślałem „Zrobię to!” i zacząłem pisać tekst siedząc przy biurku i zapisywać je na poważnie.

P: czy miałeś kiedys jakiekolwiek doświadczenie  jakimś instrumentem muzycznym? A może chciałbyś umieć na jakimś grać?
O: Potrafię grać na wszystkich Samul Nori ( jest to koreańska perkusja, składająca się z 4 typów instrumentów). Instrument, którym chciałbym umieć się posługiwać to gramofon DJ.

P: Do piosenki z japońskiego debiutu „Your Luv”, swój rap nagrałeś w języku koreańskim. Czy jest możliwe żebyś następnym razem nagrał swój rap w języku japońskim?
O:   To prawda, chociaż mój rap był tym razem w języku koreańskim, japoński singiel to coś co chcesz przekazać japońskim fanom, więc zapewne następnym razem będę rapował po japońsku.

P: Tym razem, wierzę, że oni bardzo martwią się o twoją fizyczną kondycję podczas promocji w Japonii, w jaki sposób inni członkowie Ci pomagają?
O: Kiedy miałem kontuzję, wszyscy członkowie zespołu zawsze mieli ze mna kontakt. Tym razem również ciągle do mnie dzwonią i naprawdę się o mnie martwią, więc jestem im za to wdzięczny.

P: Seungho-san powiedział, że „Nękam Mira dla zabicia czasu”, masz cos do powiedzenia na ten temat?
O: To bardziej jak dokuczanie sobie nawzajem. Dokuczamy sobie słowami i żartujemy z siebie, coś w tym stylu.

P: Dlaczego ściąłeś swoje włosy? Następnym razem, jeśli będziesz zmieniał swoja fryzurę, z jaką fryzurę będziesz chciał poeksperymentować?
O: Ściąłem włosy bo miałem taki kaprys Chcę teraz obciąć włosy na jeża.

P: Podczas pobytu w Japonii, coś cię zaskoczyło czy niczego nowego nie odkryłeś?
O: Jedzenie, któro tutaj jest naprawdę przypadło mi do gustu, jest przepyszne.

P: Co musisz mieć zawsze ze sobą?
O: Powieść, odtwarzacz MP3 i mój telefon komórkowy.

P: Czy jesteś zadowolony z tego, że jesteś częścią MBLAQ?
O: Jestem bardzo, bardzo wdzięczny, że mogłem poznać pozostałych członków MBLAQ.

P: W chwili obecnej, jaka aktywność prowadzisz? Proszę, opisz nam swój stan.
O: Ostatnio, przygotowujemy nasz album oraz występujemy w Korei, więc każdego dnia jesteśmy bardzo zajęci. Jednak wkrótce wrócimy do Japonii, więc proszę, czekajcie na nas!




Przepraszam za wszystkie błędy i literówki, których już nie chcę poprawiać bo mi literki skaczą


http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=dziuka1909&color=grey

Offline

 

#2 11-08-11 23:49:15

 Pinacolada

Stary Wyjadacz

Skąd: Sandomierz//Lublin
Zarejestrowany: 11-04-11
Posty: 296
Wiek: 19
WWW

Re: MBLAQ w B-Pass Magazine (Japan)

Na jeża??!!! Błagam tylko nie to!!! xD
Cheondung lubi Biebera? T-T ~~no way
Joon  lubi baletnice łohohoho:D


http://media.tumblr.com/tumblr_lo6gwrRzjs1qi2vst.gif

Offline

 

#3 13-08-11 08:44:29

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Re: MBLAQ w B-Pass Magazine (Japan)

Thunder lubi Justina Bibera - nie !. Joonie jak zwykle mądrze i sensownie się wypowiada . Mir pracował nad tym, żeby zostać słodziakiem. Może sama spróbuję ... .


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/ https://regen-kostrzyn.pl/