Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Special LOVE,Q&A that can be read only on S Cawaii!

#1 23-06-11 16:10:44

 Pinacolada

Stary Wyjadacz

Skąd: Sandomierz//Lublin
Zarejestrowany: 11-04-11
Posty: 296
Wiek: 19
WWW

Special LOVE,Q&A that can be read only on S Cawaii!

Wyjątkowa miłość, o tym możecie przeczytać tylko w S Cawaii...
....i na naszym forum hehe ^-^


-Gdy wyznajecie swoją miłość,co mówicie?
G.O: Chce stać się częścią twojego życia! Nie potrafie sobie wyobrazić kolejnych dnii bez ciebie.Kiedy nie będę mógł być przy tobie  wyśle ci tyle maili ile zdołam i napewno zadzwonie. Nawet jeżeli nie możemy być razem, nie zapominaj o moim istnieniu. Moje serce zawsze będzie należało do ciebie.
Mir: Dam z siebie wszystko i będę kochać tylko ciebie.
Joon: Bardzo mi się podobasz!

-Jak pocieszysz dziewczynę, która ma doła?
Joon: Napiszę do niej list, wkładając w to dużo wysiłku i serca. Będę wysyłał do niej wiadomości, zachęcając ją do pozytywnego myślenia " Zobaczysz, wszystko będzie dobrze", "Nie przejmuj się",''Będę zawsze cię wspierać".
Cheondung: Jeżeli popełniła błąd w pracy i źle się z tym czuje, to będę chciał się do niej potajmnie (albo intymnie*) zbliżyć bez słów. Dopóki sama nie będzie chciała mi się zwierzyć ze swoich problemów, nie będę o nic pytał.
G.O: " Kupie ci co tylko zechcesz"! Podaruje jej prezent, kilka niezwyłych akcesoriów napewno rozluźni napięcie.

-Jak się zachowujesz gdy jesteś zakochany?
Seungho: Oczywiście noszę za nią ciężkie rzeczy, staję się dla niej wyjątkowo łagodny itp.
G.O: Kiedy jestem zakochany, staję się bardzo namiętny. Nie mogę myśleć o niczym innym oprócz o niej. Chce spędzać cały mój czas, oprócz pracy, tylko z moją dziewczyną.Za wszelką cenę chcę dać jej rzeczy (preznety), które pragnie. W każdym razie dam z siebie wszystko!
Mir:Przed dziewczyną, która mi się podoba gram złego faceta. Odwaracam się od niej, staram się z nią nie kontaktować i nie myśleć o niej. Nie chce być posłuszny. Nawet ja sam tego nie rozumiem.
Cheondung: Kiedy mam dziewczyne, moje życie kręci się w okół niej.Jestem oddany miłości całkowicie. Z pewnością, zerwanie przy tego typu uczuciach byłoby straszne.
Joon: Gdy podoba mi się jakaś dziewczyna obsypuję ją moim aegyo. Robię rzeczy, które podkreślą mój słodki wygląd,zachowując się trochę jak zepsuty dzieciak, ciężko pracuje nad tym żeby stała się taka jak ja.

-Jakiego typu dziewczynę chciałbyś chronić?
Seungho: Dziewczynę która jest uczciwa i nigdy nie kłamie.
Cheondung: Dziewczynę która jest wrażliwa i mówi spokojnie.
Mir: Taką która dobrzę traktuje ludzi w okół. Myślę, że chciałbym ją wspierać.
Joon: Chciałbym chronić dziewczynę, która umie ciężko pracować i potrafi włożyć wysiłek w to co robi dla siebie i innych.
G.O: Dziewczynę która nie jest przyjemna jeżeli jej nie wspieram i ma silny charakter.

-Co myślicie o japońskich dziewczynach?
Seungho: Są dobrze wychowane i mają piękny uśmiech! Po naszym debiucie mieliśmy spotkanie z fanami, którzy niestety musieli na nas długo czekać. Nawet kiedy myślałem ,że są naprawdę zmęczeni, to spotykając nas byli radośni. Te wszystkie urocze uśmiechy na ich twarzy dodawałay nam energii!

-Kiedy dziewczyna się do ciebie przymila, to co robi na tobie wrażenie?
G.O: Z dziewczyną ,która mi się podoba pragnę dzielić się czułością. Kiedy jesteśmy razem i widzę ten grymas na twarzy, "Czemu on nie trzyma mnie za rękę?" moje serce wtedy bije mocniej.
Mir: Myślę ,że dziewczyna jest słodka kiedy dręczy mnie o różne rzecz mówiąc "chcę to".
Cheondung: Gdy wygląda na smutną  mówiąc  "Szkoda że nie możemy się spotkać wcześniej".Jestem wtedy pod wrażeniem.

-W jakich sytuacjach pokazujecie swoją męską stronę?
Joon: Nie zależnie co się dzieje staram się chronić moją dziewczynę i tylko ją, ponieważ ona jest dla mnie najważniejsza.
Mir: Kiedy moja dziewczyna przedstawia mnie swoim przyjaciółkom, staram się wyglądać męsko! Jestem wtedy bardzo łagodny i tolerancyjny.

-Proszę powiedzcie coś czytelniczkom S Cawaii!
Seungho: Wszyscy czytelnicy S Cawaii! Proszę od teraz pracujcie ciężko by stać się modnymi seksownymi dziewczynami. My również będziemy ciężko pracować żeby stać się najlepszymi artystami nie zapominając o naszych początkowych postanowieniach, tak więc  dziękuje wam za wasze wsparcie!

Profile:


Seungho
Zalety: Jestem uczciwy i nie kłamie.
Hobby: Muzyka
Umiejętności: akrobatyka, taniec, magiczne sztuczki, gra na pianinie.
Ulubione jedzenie: kotlet curry
Typ dziewczyny, która ci się podoba: Dziewczyna, która ma piękne oczy.
Japońskie słowo, które lubisz: Maszyny, ponieważ znam się na nich bardzo dobrze.
Modna dziewczyna, według ciebie to taka która nosi:Kurtkę + spodnie, to mi się podoba

Joon
Zaleta: Moja uśmiechnięta twarz. Mówiłem wam ,że jest słodka!
Hobby: ćwiczenia, siłownia
Umiejetności: taniec nowoczesny, ballet, aktorstwo
Ulubione jedzenie: Sukiyaki
Typ dziewczyny, która ci się podoba: Dziewczyna, która nie kłamie.
Japońskie słowo, które lubisz: Śpiący! Jestem teraz śpiący (śmiech).
Modna dziewczyna, według ciebie to taka która nosi: Lubię dziewczyny, które umieją wyrazić swoją własną osobowość.

G.O
Zaleta:Moje włosy.
Hobby: gotowanie
Umiejętności: śpiewanie, taniec
Ulubione jedzenie: japońska wołowina
Typ dziewczyny, która ci się podoba: Dziewczynę z długimi włosami, która jest bardo kobieca.
Japońskie słowo, które lubisz: W porządku.
Modna dziewczyna, według ciebie to taka która nosi: Lubię smukły kobiecy styl.

Cheondung

Zaleta: Moje muskuły.
Hobby: muzyka, tworzenie i komponowanie piosenek
Umiejętności: angielski, tagalog*
Ulubione jedzenie: skrzydełka  z kurczaka
Typ dziewczyny, która ci się podoba: Słodkie dziewczyny które są szczere i patrzą tylko na mnie.
Japońskie słowo, które lubisz: Skrzydełka z kurczaka (śmiech). Często wymawiam to źle mówiąc "tabasaki"( prawidłowo to tebasaki")
Modna dziewczyna, według ciebie to taka która nosi: Podoba mi się łagodny dziewczęcy styl

Mir
Zaleta: Mój uśmiech.
Hobby: gagi
Umiejętności: śpiewanie, taniec
Ulubione jedzenie: Takoyaki
Typ dziewczyny, która ci się podoba: Dziewczyny, które lubią koty, mają denerwującą osobowość i ostre rysy twarzy.
Japońskie słowo, które lubisz: Dziękuje! Kocham cię
Modna dziewczyna, według ciebie to taka która nosi: Podoba mi się energetyczny chłopięcy styl – krótkie spodnie i czapki.

*chodzi o słowo secretly, jedno z jego znaczeń to intymnie.
*tagalog- język tagalajski, jeden z najważniejszych na Filipinach. W końcu z tamtąd pochodzi Thunder ^-^.


Jeżeli przeczytałaś i spodobało ci się to skomentuj, będę wiedziała że nie tłumaczę tego sama dla siebie^^.

Ostatnio edytowany przez Pinacolada (05-08-11 20:09:21)


http://media.tumblr.com/tumblr_lo6gwrRzjs1qi2vst.gif

Offline

 

#2 23-06-11 17:19:28

 pannaKa

A+

Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 12-04-11
Posty: 100
Wiek: 15
WWW

Re: Special LOVE,Q&A that can be read only on S Cawaii!

bardzo mnie rozbawili, szczególnie Joon i Mir XDD
świetne tłumaczenie :3

Offline

 

#3 23-06-11 19:25:01

 klaudia10113

True Fan

Skąd: Łódź/Łęczyca
Zarejestrowany: 10-04-11
Posty: 608
Wiek: 17
WWW

Re: Special LOVE,Q&A that can be read only on S Cawaii!

Super tłumaczenie. Dzięki


http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs4/1571334_o.gif http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs/112496_o.gif

Offline

 

#4 24-06-11 14:02:41

 Agnieszka

Administrator

9018234
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 31-03-11
Posty: 695
Wiek: 22

Re: Special LOVE,Q&A that can be read only on S Cawaii!

Joon *.* rany jaka to słodycz *.*
uwielbiam go <3
Ale chyba najbardziej podobają mi się odpowiedzi GO, są takie dojrzałe, że robią dobre wrażenie, za to Joon wychodzi na walczącego rycerza *.* urocze.
Mir z tym, że podoba mu się dziewczyna który lubi koty lol ja je wprost uwielbiam <3 Ale z Mirem nie chciałabym być ^.^


http://img827.imageshack.us/img827/5315/1311234634schedule03.jpg

Offline

 

#5 24-06-11 14:32:00

 Pinacolada

Stary Wyjadacz

Skąd: Sandomierz//Lublin
Zarejestrowany: 11-04-11
Posty: 296
Wiek: 19
WWW

Re: Special LOVE,Q&A that can be read only on S Cawaii!

A mi właśnie jakoś najbardziej przypasował Thunder. Rozwalały mnie jego odpowiedzi ^-^
Wydaje mi się ,że G.O trochę przegina z tymi prezentami xP.

Ostatnio edytowany przez Pinacolada (24-06-11 14:33:28)


http://media.tumblr.com/tumblr_lo6gwrRzjs1qi2vst.gif

Offline

 

#6 26-06-11 10:06:09

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Re: Special LOVE,Q&A that can be read only on S Cawaii!

Joon jak zwykle słodziak, jeszcze bardziej go kocham. Jest do mnie podobny, też duże dziecko . Typ dziewczyny Mira jest przerażający.


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Special LOVE,Q&A that can be read only on S Cawaii!
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Chojna