Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

#1 22-02-12 21:32:43

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Walentynkowy wywiad w K-Rush

Seungho
Q. Jaki był najlepszy prezent który otrzymałeś od fanów?
A. Wszystko! Zawsze otrzymujemy wiele darów wypełnionych miłością, więc nie mogę wybrać jednego..
Q. Jaki był najlepszy prezent, który otrzymałeś od rodziny ?
A. Rozmowa telefoniczna. Mimo, że mam tak mało czasu na rozmowę.
Q. Co chciałbyś wysłać członkom zespołu ?
A. Mirowi… może laptop?
Q. Co jeśli mogłoby się spełnić tylko jedno twoje marzenie ?
A. Być najsilniejszy we wszechświecie lol!
Q. Jaka ręcznie robioną rzecz chciałbyś wysłać na White day?
A. Cukierki - pianki zrobione maszynowo lol.

G.O
Q. Jaki był najlepszy prezent który otrzymałeś od fanów?
A. Fanchant. Nic nie czyni mnie szczęśliwszym niż głośny doping.
Q. Jaki był najlepszy prezent, który otrzymałeś od rodziny ?
A. Życzenia urodzinowe… nawet jeśli mieszkamy osobno, to czyni mnie szczęśliwym.
Q. Co chciałbyś wysłać członkom zespołu ?
A. Chciałbym dać Mirowi ubrania!
Q. Co jeśli mogłoby się spełnić tylko jedno twoje marzenie ?
A. Chciałbym, żeby wszyscy ludzi byli zdrowi i żyli długo.
Q. Jaka ręcznie robioną rzecz chciałbyś wysłać na White day??
A. Smaczny posiłek

Joon
Q. Jaki był najlepszy prezent który otrzymałeś od fanów?
A. Dotacja charytatywna, którą zrobili, zamiast wysłać mi prezenty. Fani dokonali wpłaty   dla osób cierpiących z powodu ubóstwa na moje urodziny. To mnie bardziej uszczęśliwiło, niż dary dla mnie.
Q. Jaki był najlepszy prezent, który otrzymałeś od rodziny ?
A. Kieszonkowe ? LOL tylko żartuję !
Q. Co chciałbyś wysłać członkom zespołu ?
A. Dla Seungho gadżety do treningu.
Q. Co jeśli mogłoby się spełnić tylko jedno twoje marzenie ?
A. Pragnąłbym szczęścia dla wszystkich.
Q. Jaka ręcznie robioną rzecz chciałbyś wysłać na White day?
A. Cukierki!

Cheondung
Q. Jaki był najlepszy prezent który otrzymałeś od fanów?
A. Listy od fanów. Czytanie starannie napisanych listów od fanów czyni mnie szczęśliwym.
Q. Jaki był najlepszy prezent, który otrzymałeś od rodziny ?
A. Śniadanie zrobione przez moją mamę.
Q. Co chciałbyś wysłać członkom zespołu ?
A. Każdemu z nich hotpacki. Korea jest bardzo zimna.
Q. Co jeśli mogłoby się spełnić tylko jedno twoje marzenie ?
A. Chcę uroczą i kochaną dziewczynę lol.
Q Jaka ręcznie robioną rzecz chciałbyś wysłać na White day?
A. List wypełniony moim sercem.

Mir
Q.  Jaki był najlepszy prezent który otrzymałeś od fanów?
A. Ubrania. Jeśli wysyłasz komuś ubrania, myślisz dużo o tej osobie, prawda ?
“Czy dobrze wygląda w tym kolorze ?” lub “Jaki styl on lubi ?”. Więc fani o mnie myślą wybierając dla mnie ubrania !
Q. Jaki był najlepszy prezent, który otrzymałeś od rodziny ?
A. Kieszonkowe! LOL
Q. Co chciałbyś wysłać członkom zespołu ?
A. Dla Seungho-hyunga który jest na diecie … brokuły ? LOL
Q. Co jeśli mogłoby się spełnić tylko jedno twoje marzenie ?
A. Chce być najbogatszym człowiekiem na świecie !! LOL
Q. Jaka ręcznie robioną rzecz chciałbyś wysłać na White day?
A. Lunch box udekorowany jak twarz.

WYWIAD GRUPOWY

G.O
Nadchodzą Walentynki . Macie jakieś pamiętne prezenty ?
Seungho Nigdy nie otrzymałem żadnego …
Mir Żartujesz, prawda ?
Seungho Szczerze mówiąc nie lubię czekoladek.
G.O Nie dostawałeś czekoladek w szkole ?
Seungho Ach, dostawałem tylko "gratisowe" czekoladki (które otrzymywali przyjaciele). ale nie były one bezpośrednio dla mnie. A wspomnienia związane z Walentynkami ?
G.O Mam raczej gorzkie wspomnienia, niż szczęśliwe. Dziewczyna dała mi czekoladki, ale później zorientowałem się, że nie były przeznaczone dla mnie. Byłem zszokowany,
Cheondung Dowiedziałem się, że istnieją Walentynki dopiero jak dorosłem
Mir Och, nie wiedziałeś ?
Cheondung Wymieniamy się czekoladkami na Filipinach, ale zostajemy sami w domach. Samotny ...  nie jestem  cool?
Mir …Co ? LOL


Nagle, podekscytowani, czytając ostatnie wydanie !


Wskazując zdjęcie Mira ze srebrnymi włosami z MIM, mówią “Mira babcie jest tutaj !”, co myślicie o takim temacie:
Babcia Mira debiutuje jako MBLAQ?” więc wywiad został przerwany lol.

Mir Hej…proszę posłuchajcie mojej historii ! Dawno temu, dziewczyna dała mi ręcznie robione czekoladki. Byłem szczęśliwy, bo były ogromne. Coś ręcznie robionego jest fajne.
Joon Uwielbiam 17 letnią whiskey Ballantine ! 21 i 30-letnia, też są dobre. Wolę whiskey od czekoladek ! Nie, przecież żartuję. Mam słabe zęby, więc dentysta powiedział mi, żebym lepiej nie jadł czekolady. Od tej pory dziewczyny dają mi zamiast tego cukierki.
Seungho Zatem, czy nie byłoby miło, gdybyśmy dali prezent fanom ?
Joon Może ręcznie pisany list ?
G.O Chcialbym napisać piosenkę i zaśpiewać ją fanom.
Cheondung Chciałbym zjeść z nimi.
Mir Mogłoby nie wystarczyć krzeseł .
Seungho Byłoby zabawnie spędzić cały dzień z fanem wyłonionym w loterii ?
Mir Wycieczka byłaby fajna ! I niespodziankowy event.
Seungho Nie doświadczyłem zbyt wielu niespodziankowych eventów.
Cheondung Uwielbiam niespodziankowe eventy. Ale żeby utrzymać tajemniczy image, nie powinienem tego robić !
Wszyscy …..
Cheondung Widzicie, jestem tego typu facetem !
G.O (ignorując) Biorę udział w niespodziankowych eventach, bo lubię, ale nie specjalnie. Jestem bardziej praktyczny. Obserwuje i próbuje dowiedzieć się co dziewczyna lubi i dać jej coś praktycznego
Wszyscy  Wow!!
G.O Hahaha!
Mir Kocham niespodzianki Ale lubię je planować, nie odwrotnie. Ważne by ukochana osoba poczuła się wzruszona.

Wszyscy zaczynają się wygłupiać robiąc śmieszne miny lol

Zapytałem, kto robi najśmieszniejszą twarz …

MirNo wiesz, to pomaga rozluźnić mięśnie !
Joon Nigdy tego nie robię.
Cheondung Kłamca!
Joon Jeśli coś mi dasz, zrobię to. W każdym razie, posłuchaj mojego planu niespodziankowego ! Chciałbym zrobić coś, na co nikt jeszcze nie wpadł !
G.O Nawiasem mówiąc, obchodzisz jeszcze jakieś inne święta ? Mamy jeszcze Black day w Korei.
Joon To marketingowa strategia sklepów z  jajangmyeon ! Nigdy nie biorę udziału (pewny). Obchodzę tylko Walentynki i White Day
Seungho To dość smutne, nie dostawać czekoladek, więc obchodząc ten dzień, czyni go bardziej żałosnym.
Joon W Korei, mamy zbyt dużo świąt i rocznic. Więc jeśli będziemy obchodzić jeszcze inne oprócz Walentynek i White Day, będzie to trwało wiecznie.


My nie obchodzimy nawet  100tnego dnia randki …


Seungho Wow, nie ? A to niespodzianka. Ale myślę, że japońska prostota jest lepsza. W przeciwnym razie jesteśmy skołowani zbyt wieloma pamiętnymi dniami w Korei.
Cheondung Nawet jeśli to nonsens, obchodzić wszystko, chce być romantyczny i jak moja dziewczyna będzie chciała to to zrobię !
Seungho Powinniśmy pomyśleć o spędzeniu takich dni z fanami ?
Cheondung Wychowajmy razem krowę ! To obecnie popularny gag w Korei. Zwrot z Gag Concert  Park Young Jina lol.
Mir Chciałbym obchodzić uroczystości razem z naszym fanclubem.
CheondungWeźmy kogoś na scenę i świętujmy razem.
Wszyscy Tak ! Było by fajnie !


Na koniec opowiedzcie o tegorocznych celach.


Seungho Wydaliśmy 4th mini album w Korei. Harmonogram nie jest jeszcze ustalony, ale mamy nadzieję niedługo pojawić się w Japonii. 2012 to Rok Smoka. A skoro mamy w zespole urodzonego w Roku Smoka, będziemy ciężko pracować dopóki ludzie nie powiedzą “2012 to rok MBLAQ”!
















Source & Credits: K-Rush Magazine & ABM
trans eng: yuka1226 @ AbsoluteMBLAQ, trans pl :Joon







Mir trolluje, a Joon myśli, że cukierki są zdrowsze dla zębów od czekolady XDD. Nie ma co wesoła gromadka


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 

#2 22-02-12 22:33:54

 Agnieszka

Administrator

9018234
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 31-03-11
Posty: 695
Wiek: 22

Re: Walentynkowy wywiad w K-Rush

Ja nie mogę, Seungho i GO wymieniają Mir w pytaniu co by chcieli dać komu, a biedny Joon mówi o Seungho XDDD Oj coś widzę jakieś pokręcenie, czyży trójkącik jakiś tam był XDDD Mir jak zwykle o Seungho^^ Thunder przesłodko chce dać prezent wszystkim <3 Tak, to w stylu Thundera

A co do tego pomysłu o loterii, moim zdaniem to niesamowity pomysł *.* i żeby tak co roku *.* ktoś by mógł z nimi pójsć, a najlepiej niech 5 osób, na tyle ile jest członków zespołu^^


http://img827.imageshack.us/img827/5315/1311234634schedule03.jpg

Offline

 

#3 23-02-12 08:19:57

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Re: Walentynkowy wywiad w K-Rush

Tak - tylko żeby opcja "dostępne dla A+ z zagranicy" była. Agnieszka to jeszcze nam trzech osób brakuje XD. Dlaczego Seungho nie dostawał czekoladek - przypuszczam, że jako prymus i klasowy prezydent, był takim typem, który nie ma powodzenia u dziewczyn, ale kochają go wszystkie nauczycielki . Biedaczek ^^.


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 

#4 24-02-12 13:21:43

 Agnieszka

Administrator

9018234
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 31-03-11
Posty: 695
Wiek: 22

Re: Walentynkowy wywiad w K-Rush

Właśnie tego nie pojmuję?
Chociaż może - bo nie pamiętam teraz jak on wyglądał przed debiutem - to nie był zbytnio przystojny LOL
Chociaż w tym wywiadzie do Inkigayo powiedział, że miał dziewczyny, więc... czyżby one mu nic nie dawały? A może nigdy jego związek nie dotrwał do 14 lutego? XDD


http://img827.imageshack.us/img827/5315/1311234634schedule03.jpg

Offline

 

#5 25-02-12 03:30:36

 Panda

Stary Wyjadacz

3959170
Skąd: Dziura w całym.
Zarejestrowany: 16-04-11
Posty: 219
Wiek: 19
Bias: Seungho oppar
Kakao: fishypanda
WWW

Re: Walentynkowy wywiad w K-Rush

Agnieszka napisał:

Ja nie mogę, Seungho i GO wymieniają Mir w pytaniu co by chcieli dać komu, a biedny Joon mówi o Seungho XDDD Oj coś widzę jakieś pokręcenie, czyży trójkącik jakiś tam był XDDD Mir jak zwykle o Seungho^^

Nie to żebym coś kiedyś o tym wspominała...

g.oomirho is real! hahahaha XD

Joon napisał:

Dlaczego Seungho nie dostawał czekoladek - przypuszczam, że jako prymus i klasowy prezydent, był takim typem, który nie ma powodzenia u dziewczyn, ale kochają go wszystkie nauczycielki . Biedaczek ^^.

No nie znałam go jeszcze wtedy.

Agnieszka napisał:

Chociaż może - bo nie pamiętam teraz jak on wyglądał przed debiutem - to nie był zbytnio przystojny LOL

JAK TO NIE BYŁ PRZYSTOJNY

Agnieszka napisał:

Chociaż w tym wywiadzie do Inkigayo powiedział, że miał dziewczyny, więc... czyżby one mu nic nie dawały? A może nigdy jego związek nie dotrwał do 14 lutego? XDD

CO MU NIE DAWAŁY hahahaha matko, jestem straszna... ==' albo to tak brzmi, albo coś ze mną nie tak.
Może dlatego, że mu nie... <kaszle>...dawały, to związki nie dotrwały do Walentynek. Hmm, coś w tym jest. XD


http://28.media.tumblr.com/tumblr_m051otAi3M1qdzfsvo1_500.gif

Offline

 

#6 04-03-12 15:34:26

 maneul

Nowy użytkownik

7089815
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 21-02-12
Posty: 8
WWW

Re: Walentynkowy wywiad w K-Rush

Rozmowa telefoniczna.

szkoda , że rzadko spotykają się z rodziną ; ___ ; dobrze , że raz na jakiś czas znajdą czas na rozmowę telefoniczną .

Fanchant.

o tak . nie ma nic lepszego dla artysty jak doping i wsparcie . niestety dla fanów oglądających fancamy z kocertów , okrzyki fanów są okropnym utrapieniem .

Kieszonkowe ? LOL tylko żartuję !

hah , no mam nadzieję xD

Śniadanie zrobione przez moją mamę.

mniam , mamine śniadanka są najlepsze *-*

Kieszonkowe! LOL

no niee , następny ? haha xD

który jest na diecie

nie rozumiem , czemu oni się ciągle odchudzają ><

Dowiedziałem się, że istnieją Walentynki dopiero jak dorosłem

w polsce niestety nie da się nie zauważyć tych serduszek i 'miłości' dwa tygodnie przed i po walentynkach -.-

Wolę whiskey od czekoladek !

żartuje , jasne xDD

Cheondung Chciałbym zjeść z nimi.
Mir Mogłoby nie wystarczyć krzeseł .

trafna uwaga , haha xDD


http://i1202.photobucket.com/albums/bb367/maneul/tumblr_m6ze77A7ck1qbi1f7o5_250.gif

Offline

 
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
click here