Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » MBLAQ - wywiad w Asian Place magazine wydanie grudniowe.

#1 14-11-11 11:17:19

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

MBLAQ - wywiad w Asian Place magazine wydanie grudniowe.

Wywiad w Asian Place, po nagraniu singla, a przed come backiem. Przepraszam, za ewentualne błędy, starałam się nie tyle stricte literalnie ile oddać sens wypowiedzi. Mam nadzieję, że się udało. Wywiad w tonie "dość" poważnym bo na japoński rynek - ale skarbnica wiedzy o chłopakach. Miłej lektury .

http://img822.imageshack.us/img822/209/img160lf.th.jpg

26 październik  drugi singiel MBLAQ “Baby U!” 10.26 wydany !! Uzależniająca siła i seksowne dźwięki !!


MBLAQ zadebiutowało na rynku japońskim w maju z “Your Luv”, który osiągnął 1 miejsce w codziennej liście przebojów. Ich drugi singiel“Baby U!” jest także openingiem do anime “Beelzebub”. Nie można pominąć też mini albumu “Mona Lisa” w lipcu, oraz ich wielkiego sukcesu na pierwszym solowym koncercie w Seulu w sierpniu. Oprócz normalnej wersji singla (CD), dostępne 3 wersje DVD, każda o innej zawartości.


Po pierwsze opowiedzcie nam o swoich odczuciach po koncercie w Seulu


Joon: Fani przyjęli go lepiej niż się spodziewałem. Jeśli będziemy mieli szansę, zdecydowanie damy solowy koncert w Japonii.
Mir: To było jak sen. Szkoda, że mogliśmy to zrobić tylko w Korei. Bardzo chciałbym mieć jeden w Japonii.


Doczekaliśmy się! Wasz drugi singiel “Baby U!” został wydany. Od czasu debiutu z “Your Luv”, jak MBLAQ zmieniło się na lepsze jako zespół ? Jeśli wydarzyło się coś ciekawego, proszę podzielcie się tym z nami.

Seungho: Język japoński. Spędziliśmy tu miesiąc i mieliśmy mnóstwo okazji rozmawiać i śpiewać w języku japońskim. Myślę, że to bardzo pomogło.
Mir: Przy nagrywaniu piosenek na “Your Luv” byliśmy trochę nerwowi, i szło nam niezręcznie, ale przy drugim singlu potrafiliśmy się dopasować do japońskiego stylu.


Im bardziej się przyzwyczajacie, tym proces tworzenia idzie płynniej. Jak się czuliście, kiedy usłyszeliście  “Baby U!” po raz pierwszy? Ma ona wiele różnorodnych wątków, takich jak chwytliwy funkowy bit, a także w unikalny sposób łączony rap z wersami wokalnymi.

Mir: Pomyślałem:"To jest utwór tytułowy” XD.
Joon: Tak jak ja. Poczułem, że to szybki, chwytliwy kawałek.
G.O: Brzmi bardziej luźno niż  “Your Luv”. Zamiast tego, starałem się wyrazić piosenkę mocniejszym wokalem, będę zadowolony jeśli to zauważyliście.


Jak wspomniałem, jesteśmy ciekawi, jak pracowaliście i przygotowywaliście się do nagrań.


G.O: Kontrolowałem się i starałem się ująć piosenkę jako całość.
Joon: Ćwiczyłem śpiew, ponieważ łączę partie wokalne.
Mir: Cóż, ćwiczyłem rap po japońsku, zwracając baczną uwagę na wymowę.


Mieliście jakieś trudności lub pozytywne niespodzianki podczas nagrań ?


Seungho: Popełniałem wciąż te same błędy w wymowie, więc zajęło mi to długo.
G.O: Nie ma znaczenia jak świetny jest tekst, znaczenie i wewnętrzne uczucia nie będą wyrażone prawidłowo, jeśli słowa będą brzmieć nienaturalnie. Skupiałem się więc na właściwej wymowie każdego słowa.


Więc piosenka jest wynikiem waszego wspólnego wysiłku. Czy byliście wszyscy razem podczas nagrywania swoich partii ?

G.O: Tak, mieszkaliśmy razem.


Zatem byliście pod wrażeniem swojej postawy i wysiłku ?

G.O: Tak, ale raczej cieszyliśmy się ze wspólnej pracy i bycia razem, niż zwracaliśmy uwagę jeden na drugiego.
Cheondung: Staraliśmy się być oryginalni we własnych częściach, a pracować jako jeden we wspólnych. To był bardzo znaczący okres.


Wspaniale. W “Baby U!” jest zwrot "Będę tylko dla Ciebie". Zgadzacie się z tym silnym postanowieniem ?


G.O: Nie można się nie zgodzić.
Joon: To jest piosenka o człowieku, który prowadzi kobietę, więc czuję to samo.
Seungho: To prawda. Myślę, że mężczyzna powinien przejąć inicjatywę.


Jak męscy jesteście. Co z choreografią? Proszę, zdradźcie nam coś.

Seungho: To unikalna choreografia, która pasuje do piosenki. Proszę poczekajcie na występ na żywo.


Oprócz “Baby U!”, objawiliście swój dojrzały urok w “Again”. Proszę podzielcie się swoimi pierwszymi wrażeniami na temat tego utworu.

G.O: To smutna i sentymentalna  J-popowa ballada. Łatwo wyraziłem swoje uczucia.
Joon: Zbliżyłem się bardziej do smaku J-pop.


Ponieważ jest to utwór pełen emocji, wymagana jest duża wrażliwość. Na czym się skupialiście nagrywając ten utwór ?

Seungho: Zawsze zwracam uwagę na swoje partie. Wymawiam je bardziej ostrożnie, aby zawrzeć w nich emocje.
Joon: Zawsze uważałem, że powinienem robić przerwy w nagraniach na zastanawianie się, dyskutowanie  podczas nagrań, więc trwało to dość długo, zanim skończyliśmy.


Zatem dobrze widziałeś wysiłki innych członków podczas nagrywania.

Joon: Tak, patrzyłem i słuchałem. Słysząc innych śpiewających myślałem  “wow, oni są naprawdę dobrzy”.
Cheongung: Czułem się tak samo. Słuchając doskonałego śpiewu hyungów, czułem "Muszę pracować ciężej"


Wydaje się, że macie na siebie dobry wpływ. Jakie fragmenty “Baby U!” i “Again” są waszymi ulubionymi?


Seungho: Mi się podoba  “Im bardziej udajemy, że jesteśmy silni, tym bardziej ranimy się nawzajem”.
G.O: Moje są także z “Baby U!”. “Stanę się tylko dla ciebie, nigdy nie pozwolę ci być znowu sama"
Joon: Moje ulubione jest “Nic nie robić w wakacje” z “Again”.
Cheondung: Lubię moja partię rapu w “Baby U!”. “Bedę myślał o tobie dłużej niż na zawsze”.
Mir: Też “Baby U!”. “Nie oddam cię nikomu, nie chcę”


Można ocenić was po waszych wyborach. “Your Luv-wasabii remix-” wersja inna od oryginału. Co myśleliście kiedy ją pierwszy raz usłyszeliście ? Jakie części wam się podobają?


Seungho: Podoba mi się, ze jest to miejski styl z elementami groove.
Mir: Jest zupełnie inna od oryginalnej wersji. Atrakcyjna i unikalna.


Co osiągnęliście podczas nagrywania “Baby U!” co pokazuje nowe oblicze MBLAQ?

Mir: Po skończeniu wszystkiego, moje oczekiwania w stosunku do singla wzrosły.
Joon: Moje także. Zdobyliśmy pewność siebie pi przy promocji oraz występach byliśmy szczęśliwsi niż kiedykolwiek.


Co chcecie osiągnąć na japońskim rynku?

Mir:Pierwsze miejsce na liście  Oricon .
Seungho: Pomyślmy. Mam nadzieję na wsparcie i miłość japońskich fanów..
G.O: Wasze wsparcie jest nasza siłą.


MBLAQ naprawdę myślą o fanach. Zostawcie zatem wiadomość dla fanów w Japonii.

Seungho: Odwiedzimy Japonię w październiku więc wspierajcie nas !
Cheondung: Zobaczycie nas jako bardziej dojrzałych.
Joon: Dziękuję, że o nas pamiętacie i na nas czekacie. Odwdzięczymy się wam wspaniałym występem, nie będziecie żałować. Naprawdę doceniamy wasze wsparcie.
Mir: Dziękuję, że oczekiwanie na nas tak długo! Przygotowujemy come back więc spodziewajcie się!!
G.O: Kocham was wszystkich !!


Osobisty wywiad - słowa kluczowe:


[każdy]
Poza śpiewem i tańcem w czym cię nikt nie pokona?


G.O: Wyrażaniem uczuć gdy śpiewam. Ludzie to potwierdzają, więc mnie to cieszy.
Seungho: Graniem na pianinie i sztuczkach karcianych
Joon: Aktorstwo. Ale tylko ja tak myślę XD.
Cheondung: Zmysł komponowania piosenek. Także, tylko według mnie XD.
Mir: Rozbawianie ludzi. Wszyscy mówią, że jestem zabawny i ja tez tak sądzę XD.


[bez względu na wszystko]
Będąc artystą o czym pamiętasz bez względu na wszystko ?


G.O: Sprostać oczekiwaniom fanów.
Seungho: Ponieważ jestem Liderem MBLAQ, zawsze staram się być odpowiedzialny.
Joon: O koreańskim przysłowiu " Nie ma przyjemności, bez bólu"
Cheondung: Nie ustawać w wysiłkach stania się wokalistą o czym zawsze marzyłem.
Mir: Nigdy nie zawieść fanów..


[kawiarnia]
Gdybyś był właścicielem kawiarni, jaka by była ?


G.O: Klatki wykonane z samochodów. Chciałbym zmienić samochody w stoliki XD.
Seungho: Kelnerzy roboty zamiast ludzi.
Joon: Przyjemna i spokojna. Kawiarnia w której mogłyby się zatrzymywać zakochane pary.
Cheondung: Kawiarnia w której można bawić się ze zwierzętami.
Mir: Kawiarnia z stewardami.


[dziecko]
Jaki byłeś jako dziecko?


G.O: Niegrzeczny. Moi rodzice mówili, ze znęcałem się nad moim żółwiem XD.
Seungho: Dobry uczeń, dużo się uczyłem.
Joon: Byłem luzakiem, który chodził gdzie chciał i robił co chciał. Tak mówią moi rodzice.
Cheondung: Cichy i spokojny.
Mir: Zawsze niegrzeczny i nadaktywny .. nadal jestem ? XD.


[ubranie]
Jeśli miałbyś wybór, w co byś się ubrał ?


G.O: Lubię styl codzienny, szczególnie czerń z drobnym akcentem. nawet w czerni jest wiele możliwości XD.
Seungho: Lubie formalny styl. Staranny strój i krótkie włosy.I
Joon: Sportowo, nie krępujące ruchów ciuchy.
Cheondung: Komponowałbym wszystko w unikalny i oryginalny styl.
Mir: Ubierałbym się w drogie marki. Nie potrafię się dobrze ubierać, więc lepiej wydać na drogiego projektanta ! XD.


[nic nie robić w wakacje]
Co ty byś robił ?


G.O: Zmienił swoje wnętrze.
Seungho:Spał cały dzień
Joon:Pojechałbym na wycieczkę.
Cheondung: Bawił bym się cały dzień z Dadoongiem.
Mir: Poszedłbym na zakupy.



[scena]
Jest coś co zawsze robisz przed występem?


G.O:Kontrola umysłu i uspokojenie się.
Seungho: Piję hektolitry wody XD.
Joon: Wiąże buty.
Cheondung: Sprawdzam głos i choreografię.
Mir: Kontrola umysłu.


[zegarek]
Ulubiona godzina ?


G.O: 10am otwieraja sklepy, wszystko się rozpoczyna o tej godzinie.
Seungho: Od 1am do 3am. Lubię spokojną atmosferę.
Joon: 2am Wszystko kończymy co było do zrobienia i mam wolny czas.
Cheondung: Północ. Lubie spędzać swój wolny czas pod koniec dnia.
Mir: 8am Ostatnio jestem rannym ptaszkiem XD


[marzenie]
Jakie jest twoje marzenie jako artysty ?


G.O: Być wokalista którego docenia cały świat.
[b]Seungho: Kontynuować swoją karierę tak długo jak się da.
Joon: Być artystą który jest z siebie dumny
Cheondung: Być cenionym przez wszystkich.
Mir: Żeby wszyscy kochali MBLAQ bardzo długo!



Jestem pełna podziwu dla G.O *___* On jest naprawdę WIELKIM wokalistą, jego wypowiedzi o tym dobitnie świadczą - perfekcjonista. Joonie jak zawsze - każde jego słowo to perła - kocham <3.


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 

#2 14-11-11 15:23:26

 moooniczka95

True Fan

8140830
Call me!
Skąd: S-ka
Zarejestrowany: 27-06-11
Posty: 706
Wiek: 17
WWW

Re: MBLAQ - wywiad w Asian Place magazine wydanie grudniowe.

Są cudowni
Tacy szczerzy i kochani ;p
podoba mi się najbardziej " jakie są wasze ulubione fragmenty z piosenek".  ^^  odpowiedzi są takie ... no nie wiem... szczere i własnie


http://26.media.tumblr.com/tumblr_lzu75uMYcc1qjn0k5o1_r1_250.gif   http://28.media.tumblr.com/tumblr_m1bs4x8JQR1r42ppio1_500.gif

Offline

 

#3 15-11-11 13:47:39

 Agnieszka

Administrator

9018234
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 31-03-11
Posty: 695
Wiek: 22

Re: MBLAQ - wywiad w Asian Place magazine wydanie grudniowe.

Kurczę, pójść do kawairni gdzie obsługuje Joon *.* to by było coś cudnego, wyobrażacie sobie jego ubranego na kelnera *.*
Dla takiego kelnera to majątek bym wydała na kawę *.* albo na ciastka *.*

Fajnie, że chłopaki przykładają uwagę do wymowy, ale nadal dla mnie Seungho po japońsku brzmi jak nie Seungho... chociaż i tu i tu  ładnie śpiewa i ładny ma głos, ale jednak odbieram jakieś dziwne wrażenie, że podkolorowują mu głos lekko.

Ja nie wiem jak można funkcjonować tak jak idole. Wracasz do domu po północy, wtedy masz czas dla siebie, a i tak rano trzeba wstać i znów jeździć w nowe miejsca, wracasz znów późno... ogólnie to dziwę się, że nie 3/4 nie jest w szpitalu. ja bym tego nie wytrzymała.


http://img827.imageshack.us/img827/5315/1311234634schedule03.jpg

Offline

 

#4 15-11-11 21:24:18

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Re: MBLAQ - wywiad w Asian Place magazine wydanie grudniowe.

Dokładnie Aga, ja już się nie dziwię, że wciąż słyszymy, iż ten czy ów trafił do szpitala, czy ktoś zemdlał na scenie ... . Od 2 w nocy czas wolny ???. Makabra. Z samolotu do samolotu. Czekam z niecierpliwością na nowe programy i występy, ale jednak wolałabym żeby zrobiono im dłuższe wakacje. I mimo takich obciążeń tyle w nich entuzjazmu - podziwiam i czuję się taka malutka przy nich. I ta ich naturalność - sadzę, że te odpowiedzi są szczere i spontaniczne - chłopcy są bardzo "normalni" i zachowują się jak zwykli ludzie, a nie celebryci. Mam nadzieję, że fani będą ich tak kochać jak oni fanów - bardzo na to zasługują.

A nawiasem mówiąc przypomniało mi się w tym kontekście, jak czasem fani nie doceniają ich wysiłku. Choćby ile szumu było wokół kwestii, że Joonie nie myję się wieczorem - ja przepraszam, ale po takim dniu w środku nocy, czy wszystkim chciałoby się włazić pod prysznic ??. On po prostu czasem nie ma siły, mi też się zdarzało, że dopiero rano doprowadzałam się do porządku ... . Oni na prawdę ciężko pracują, bycie idolem to nie zabawa i imprezy, ale też stres, brak snu i presja - dobrze, że przynajmniej trafili na dobrą wytwórnie.

Ostatnio edytowany przez Joon (06-12-11 13:17:14)


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » MBLAQ - wywiad w Asian Place magazine wydanie grudniowe.
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mblaq.pun.pl