Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » 130322 [INT] Wywiad w japońskim Haru Hana - twitter Q & A

#1 20-04-13 16:50:07

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

130322 [INT] Wywiad w japońskim Haru Hana - twitter Q & A

Twitter Q&A

Zadaliśmy im pytania które pozbieraliśmy na twitterze od Was wszystkich na oficjalnym koncie Haru Hana  - @haruhana_tvg

Q. Gdy mieszkacie w dormie, czy macie powierzone jakieś konkretne zadania ? Opowiedzcie nam o dobrych i złych stronach życia w dormie.

Seungho: Nie wszyscy mieszkamy w dormie, w zasadzie tak szczegółowo nic nie jest określone, wydaje się, że sami sobie przydzielamy zadania i dzielimy obowiązkami.


Q. Jak w tekście “MONA LISA,” co zrobiłbyś gdyby Twoja dziewczyna się od ciebie oddaliła ?

G.O. : Nie wiem co bym konkretnie zrobił, ale by nie żałować tej chwili, wyraziłbym swoje uczucia szczerze.

Lee Joon : Jeśli byłoby to zanim mnie opuściła, wydaje mi się, że pierwsze trzeba byłoby z nia porozmawiać. Niezależnie od wszystkiego chciałbym z nią porozmawiać.


Q. Na jaka randkę Joon chciałby iść ?

Wygląda na to że nie jestem w stanie mieć dziewczyny, naprawdę .. (śmiech). Myślę, że chciałbym robić to co normalnie robią zwykłe pary ?  Wydaje mi się, że randki byłyby utrudnione, zważywszy na to, że ludzie mnie rozpoznają, więc zależałoby to chyba od osoby z która się spotykam (śmiech).

Q. Jakie japońskie gadżety spodobały się wam ostatnio ?

G.O. Chyba wąsy ? Często widzę wąsy, jako motyw kobiecego ubrania, , torebek czy dodatków i ciekawi mnie to. To unikalne.

Q. Wzięliście udział w festiwalu śniegu na Hokkaido, wydaje się, że była to ciężka podróż. Opowiedzcie nam o tym.

Cheondung: Polecieliśmy na lotnisko Chitose Airport samolotem, ale była bardzo zła pogoda, więc nie mogliśmy wylądować i wróciliśmy czasowo na lotnisko Haneda. Potem udaliśmy się taksówką do stacji Shinkansen, pojechaliśmy Shinkansen, potem znów taksówką na lotnisko, potem znów samolot ... Użyliśmy wszystkich środków transportu, które były osiągalne na Sapporo. To było naprawdę straszne … (śmiech).

Q. Gdy czujecie się zniechęceni, co daje wam najwięcej siły ?

Mir: Doping fanów. Nie ważne jak jest ciężko, gdy słyszę głos fanów, moja siła wypływa.

Q. G.O, nie zapuszczasz juz więcej wąsów ? Wąsiasty G.O jest bardzo popularny w Japonii !!

Zaskakująco dużo ludzi lubi "Mustache G.O." Kiedy ludzie nie słuchający K-Popu w ogóle poznają MBLAQ gdy widzą moje zdjęcie z wąsami i zaczynają słuchać K-Popu - mój przyjaciel w Japonii mi o tym powiedział - cieszy mnie to. zastanawiam się nad ponownym zapuszczeniem.
.
Q. Jest jakieś miejsce w Seulu, które polecacie ?

Lee Joon:  Hangang Park. Łódź wypoczynkowa jest również sławna, i jakkolwiek nie ma adresu, jak zamówisz jedzenie, dowiozą ci kurczaki we właściwe miejsce. Jedząc jedzenie na wynos, siedząc na skórzanym fotelu i patrząc na Han River jest zabawniejsze niż mając. Jak przyjedziecie do Korei, musicie koniecznie spróbować !


Q. Kiedy czujecie, że dobrze mieć członków MBLAQ ?

Mir. Teraz (śmiech). Jestem szczęśliwy, ponieważ jesteśmy zawsze razem ~

Q. Seungho oppa! mnie również gnębią cienie pod oczami, czy jest jakiś dobry kosmetyk, który byś na to polecił ?

Próbowałem wielu rzeczy, ale najlepiej po prostu się wysypiać. Nie pozbędziesz się ich całkowicie, więc porzuć tą nadzieję (śmiech). Czasami ludzie martwia się o swoją kondycję psychiczną, gdy cienie są duże, ale ja naprawdę nie odczuwam żadnego stresu ani nic ~

Q. Seungho, zawsze liżesz lizaki podczas spotkań z fanami, Jaki smak lubisz najbardziej ?

Lubię te ze świeżym smakiem owoców, takich jak brzoskwinia czy pomarańcza. Generalnie lubię okrągłe cukierki.

Q. Cheondung, jak długo ćwiczyłeś nail art do dramy ? Zrobiłeś również sobie paznokcie ?

Uczyłem się w tempie 3 dnie tygodniowo przez 2~3 tygodnie. Mój poziom doszedł do tego stopnia, że potrafię układać kwiatowe wory na akrylu, ale mi nie pasują (śmiech). Nie robię sobie sam paznokci, ale gdybym miał dziewczynę, chciałbym jej robić. Podobają mi się złote. Złoto jest drogie, lubię złoto (śmiech).

Q. Jest jakiś ważny punkt  w treningu swojego ciała ?

Seungho. Nie jest dobrze się przetrenowywać. Trzeba postępować według metody ćwiczeń odpowiedniej do własnej formy fizycznej w danej chwili i diety równocześnie. Ważne by skoordynować które mięśnie powinny się rozwinąć a które nie. Nie jest dobrze przesadzać w niczym, więc bądźcie ostrożni ~


Q. Z fryzur jakie miałeś do tej pory, która lubisz najbardziej ?

G.O. Obecną. Osobiście jestem zadowolony z wszystkich moich fryzur do tej pory, ale dbam o to co myślą fani. I jak ~?

Q. Ostatnio polubiłam MBLAQ ! Jak chcecie by fani was nazywali ?

Cheondung. Mówcie mi “oppa.”

Q. Lubisz dziewczyny starsze czy młodsze od ciebie ? I mówiąc już o fryzurach - w długich czy krótkich włosach ?

Seungho. Nie mają znaczenia włosy, ani to czy jest młodsza czy starsza. Każda, po warunkiem że mnie lubi !


Q. Wiadomość dla fanów oczekujących na wasz comeback !

Seungho. Naprawdę jestem wdzięczny że czekacie na nas i wspieracie nas. Damy wam jeszcze lepsze piosenki i występy, skoro musieliście czekać.

G.O.  Byłoby miło gdybyśmy mogli zostac dłużej z japońskimi fanami w 2013. Będziemy nad tym pracować jak tylko możemy. Wspierajcie nas również teraz.

Lee Joon: Staram się pokazać także na innych polach, oprócz muzyki

Cheondung. Kochajcie bardzo “MONA LISA -Japanese Version-”

Mir. Oczekujcie również piosenki do pary “Cry”~!

Q. Mir, słyszałem , że jesteś w stanie zjeść wszystko czy jest coś co “To nie, absolutnie, nie ma mowy !”?

Kotlety wieprzowe. Nie lubię tłustego jedzenia i nie jem go …Z tym jedynym wyjątkiem. Straciłem na wadze po wyjeździe nad Amazonkę w “The Law of the Jungle” i teraz mimo, że jem i jem, nie mogę przytyć ~






SOURCE/CREDITS: Haru Hana via kyamaniki_87 @ twitter
TRANSLATED ENG: mocha @AbsoluteMBLAQ.net
TRANSLATED PL/REUPLOADED: rightbesidejoon


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » 130322 [INT] Wywiad w japońskim Haru Hana - twitter Q & A
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl