Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Mblaq w japońskiej gazecie K-Rush vol.1 cześć 3

#1 03-08-11 15:59:11

 klaudia10113

True Fan

Skąd: Łódź/Łęczyca
Zarejestrowany: 10-04-11
Posty: 608
Wiek: 17
WWW

Mblaq w japońskiej gazecie K-Rush vol.1 cześć 3

http://img38.imageshack.us/img38/5249/353346614.jpg

Dyskusje w parach

Dyskusja w parze o prawdziwych uczuciach o których dowiadujemy się po raz pierwszy cz.1.

Joon x G.O
Dwóch głównych wokalistów odpowiedzialnych za wizerunek Mblaq. To na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za bycie kolegami i rywalami.

Jakie było wasze pierwsze wrażeni gdy się spotkaliście?
Joon:Kiedy pierwszy raz zobaczyłem G.O. miał on wąsy. Pomyślałem ze wygląda jak Św. Mikołaj czy coś. wtedy pomyślałem "Czy on jest hip-hopowcem?"
G.O. Nie zmienił się w porównaniu do dzisiaj ale to się nazywa trochę ekscentryczne zgorszenie. Sprawiał wrażenie 4D.

Masz wrażenie 4D tylko do wyglądu Joona?
G.O. Tak. po raz pierwszy spotkałem go w studiu i w tym momencie Joon prawe spadł, więc pomyślałem "Czyż nie jest 4D...?" (śmiech)

Mówiliście że w poprzednim wywiadzie Seungho przegrał zakład i stał się na jeden dzień młodszym bratem. Jak było?
Seungho: Jestem najstarszym synem w mojej rodzinie, stanie się młodszym bratem było fajnym i zabawnym doświadczeniem. Oczywiście nie zawsze korzystam z usług moich młodszych braci w grupie ale robię to raz na jakiś czas y przypomnieć o tej dobrej rzeczy.

Czy masz również teraz charakter 4D?
Joon: Ja? Ta, tak.

Czy G.O. nie ma swojej stronę 4D?
G.O. Może też. Rzeczy takie jak rozbawianie ludzi żartami. Myślę że gdym chciał powiedzieć komuś "Lubię cię" 500 razy, więc może to jest moje strona 4D

Jeśli by was porównać do członków rodziny to kot będzie kim?
Joon: G.O. prawdopodobnie jest jak mój ojciec.
G.O. Joon jest moim synem. Myślę że muszę stanowczo mówić bu posprzątał.

Jaki mężami chcecie być w przyszłości?
Joon: Będę patrzył tylko na dziewczynę. Chcę być jak słonecznik
G.O. Chcę być oddanym mężem.

Spójrzcie nas siebie wygląda na to że nie będziecie takimi mężami?
G.O. & Joon: Oczywiście!

Dzieliliście kiedyś sypialnie?
G.O. W naszym akademiku obydwoje mamy własne pokoje ale kiedy przyjechaliśmy do Japonii po raz pierwszy, dzieliliśmy pokój.
Joon: To prawda ale reszta zespołu nie lubi dzielić ze mną pokoju. Mówią że nie chcą bo jestem brudny. (śmiech)
G.O. Mój pokój jest bardzo czysty!
Joon: Myślę że to nie oznacza że jestem brudasem ale że całe reszta za bardzo sprzątają!

Jak żyjecie razem, czy jest coś co chcecie aby inni przestać robić?
Joon: G.O. spędza wiele czasu pod prysznicem!
G.O. W przeciwieństwie do Joon, którego prysznic jest krótki

Czy jest jeszcze coś co chcecie zrobić by być wzajemnie szczęśliwszymi?
Joon: Tak. Myślę że pragnę go rozśmieszyć moimi zatrzeżonymi gagami tajemnicami, których nie pokazuje w telewizji.
G.O. Nawet teraz słyszę że chce w samotności mnie odrobinę uszczęśliwić. (śmiech)

http://img641.imageshack.us/img641/2962/353347556.jpg


Dyskusja w parze o prawdziwych uczuciach o których dowiadujemy się po raz pierwszy cz.2.

Seungho x Cheondung
Przywódca, który wspiera Mblaq i ładny młodszy brat z linii maknae. Cenna różnica wieku miedzy tą dwójką, którzy są jak bliscy bracia.!

Gdzie się poznaliście po raz pierwszy? I jakie było wasze pierwsze odczucie?

Seungho: Spotkałem go po raz pierwszy na sali treningowej. Wtedy ćwiczyliśmy, a Cheondung przyszedł po swoim przesłuchaniu ale wtedy widziałem go przez chwilę i pomyślałem "On jest taki młody."
Cheondung: widziałem Seungho hyunga i pomyślałem że wygląda na starszego i jest starszy ode mnie, więc się go bałem.

Czy nie boisz się go już teraz?
Cheondung: To wrażenie w tam tym okresie było takie silne. Nie mogę o nim zapomnieć ale on jest bardzo miły!

Mówiliście w jednym z wywiadów że Seungho przegrał zakład i musiał na jeden dzień stać się młodszym bratem. Jak było?
Seungho: Nawet w moje rodzinie jest najstarszym synem, więc bycie młodszym bratem było zabawnym doświadczeniem. Oczywiście nie zawsze wykorzystuje moich młodszych braci z zespołu ale czasami przypominam im o tej miłej rzeczy.

Jak podzielone są pokoje w akademiku?

Seungho: Mir i ja dzielimy sypialnie.
Cheondung: Tylko mir i Seungho hyung dzielą sypialnie, wszyscy inni członkowie mają własne.
Seungho: Jeżeli nie ma 5 sypialni decydujemy o tym grają c w papier, kamień, nożyce. Jednak zawsze dzielimy największe sypialnie, więc nie jest niewygodnie.

Gdyście mieli być członkami rodziny to kim byście byli?
Cheondung:
Myślę że było by miło gdyby Seungho hyung był by moim młodszym bratem.
Seungho:Chcę żeby Cheondung  był moją starszą siostrą

Jak myślisz dlaczego tak?
Cheondung:
Bo myślę że gdybym było jego młodszym bratem to by mnie prześladował. (śmiech) Ale jeżeli był by młodszym bratem to chciał bym go chronić!
Seungho: Za wszelka cenę chcę żebyś mnie chronił

Dlaczego Seungho wybrałeś starszą siostrę?
Seugho: Mam tylko w swoje rodzinie młodszych braci i nie wiem co to starsza siostra. Nawet osobiście nie znam dziewczyn starszych ode mnie, więc zawsze chciałem mieć starszą siostrę

Jeżeli ożenili byście się w przyszłości to jaki byście chcieli być mężami?
Seungho: Chce być młodym ojcem!
Cheondung: Seungho hyung nawet zadebiutował późno, więc myślę że nie może być młodym ojcem. ja chce być zajętym ojcem!
Seungho: Nie można być zajętym ojcem?

Ostatnie. Jeśli chciał byś kogoś uszczęśliwić to co byś zrobił?
Seungho: Szczerze mówiąc chce go zmusić! Myślę że na pewno będzie szczęśliwy. (śmiech)
Cheondung: Wtedy się zemszczę!
Seungho: Więc powstrzyma ciebie i twoje starania!

http://img43.imageshack.us/img43/1360/353348656.jpg

Cześć Photshopt

Seungho
Wyglądał na trochę zmęczonego.  On i Cheondung siedzieli na kanapie w studiu i przynieśli pojemniki z lunchem. Nie rozmawiali długo  ale zachowywali się naturalnie. To także wywołało braterską atmosferę.

G.O.
Był bardzo spokojny a gdy kłaniali się pracownikom wyglądał jak człowiek biznesu. Spodobały mu się okulary, które założył podczas sesji. Miał też piękny strój, był tak szczęśliwy że fotograf zrobił mu zdjęcie własnym telefonem.

Joon
Joon przybył chwile później niż reszta członków. kiedy wszedł do studia wspaniała jasna aura unosiła się w powietrzu. Kiedy się przebierał na chwilę otworzyły się drzwi i odsłoniły kawałek jego górnej części ciała. (można było ją zobaczyć) Miał bardzo wyćwiczone typowe dla Joona mięśnie, który kocha sport.

Cheondung
Zachowywał się naprawdę naturalnie. Cheondung okazał się osoba, która nie może się fałszywie uśmiechać. Kiedy Cheondung śmiał się widać było że pochodzi to z głębi serca. Oczarował nawet nim ludzi wokół. Połączenie jego i Seungho jest najlepsze!

Ostatnio edytowany przez klaudia10113 (04-08-11 14:13:45)


http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs4/1571334_o.gif http://www.gifsoup.com/webroot/animatedgifs/112496_o.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Mblaq w japońskiej gazecie K-Rush vol.1 cześć 3
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mblaq.pun.pl