Ogłoszenie

A+ POLAND are moving !!! To all our international friends - we're moving on http://mblaqapluspoland.wordpress.com All of you are welcome !!

A+ POLAND się przenosi !!! Od teraz odwiedzajcie nas na http://mblaqapluspoland.wordpress.com

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Nate news: "Zespół który posiada całą gamę barw ... " .

#1 28-03-12 09:29:31

 rightbesidejoon

Administrator

38029384
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 20-05-11
Posty: 4314
Wiek: Odpowiedni ^^
Bias: Lee Joon
Imię: Magdalena/Madee
Jestem ... : Zawsze gdzieś w świecie Joona
Kakao: @Magdalenajoon
WWW

Nate news: "Zespół który posiada całą gamę barw ... " .

"Zespół który posiada całą gamę barw, nie ma nikogo takiego jak my"


Spotkałem się z kolorowymi i charyzmatycznymi  MBLAQ. Ostatnio z kolejna piosenką  “Run” z 4 mini albumu “This is War,” ich popularność rośnie. okazali na tym albumie bez wątpienia wybuchowe taneczne umiejętności i charyzmę sceniczną.

       Po spotkaniu na planie, nie tracą swojej świeżej energii. Mimo, że wydają się bardzo zmęczeni zajęciami związanymi z promocją piosenki, mówią dużo. Od Mira który głośno śpiewa piosenki, Seungho noszącego aparat i zaabsorbowanego robieniem zdjęć, Lee Joona który pokazuje swój showmański image podczas wywiadu i osiąga 100 % synchronizacji, Cheondunga który ma dobrego i czystego ducha, do romantycznego faceta który popełni wszystko dla dziewczyny. Dzieląc się zabawnymi komentarzami z ekipą, wprowadzając atmosferę, która pozwala nam na prawdziwa rozmowę z grupą, która jest ostatnim trendem.

W 2009 MBLAQ pojawili sie na scenie jako grupa stworzona prze piosenkarza Raina. Przez 3 lata zróżnicowanej działalności, znaleźli swoja unikalna barwę.



“Biegnij pilnie z  “Run””

W dniu pierwszej audycji z ich następną piosenką z albumu  “Run,” lider Seungho, z powodu kontuzji pleców podczas prób, zostaw odwieziony do szpitala. “Choreografia była ukończona do pierwszego występu, ale z powodu mojego urazu, byłem bardzo zdenerwowany. Dwutygodniowa przerwa podczas której oglądałem trud pozostałych członków była dla mnie bardzo ciężka, moje serce czuło się nieswojo.” (Seungho)

Seungho hyung wydawał się smutny. Przygotowywał się bardzo ciężko do występu, a nie mógł tego pokazać. Z drugiej strony jestem zazdrosny o hyunga, który może spać (śmiech).” (Lee Joon)

Obecnie wszystko co powie Lee Joon uderza z efektem wybuchu "bang bang" w przemyśle rozrywkowym. Niedawno rozszerzył swój zasięg będąc modelem na pokazie mody. Jego zabawny występ z Jung Juri stał się głównym tematem.

“Koncepcja komediowa została szybko przygotowana, zanim dotarliśmy na scenę. To był pomysł noony Jung Juri. To było zabawne doświadczenie z Jung Juri. Następnym razem, jak będę modelem, muszę włożyć więcej wkładek (śmiech). Mój wzrost jest zbyt niski w porównaniu do innych modeli," dodał mimochodem, że jest prawdziwym variety-dol.

Członkowie MBLAQ, z wyjątkiem Lee Joona, mają na kocie tylko kilka indywidualnych występów. Ale ostatni występ G.O na KBS Immortal Song umocnił jego pozycje jako wokalisty. Dodatkowo miał szanse odkryć na nowo swe możliwości, nie ujawniane w  MBLAQ.


“Nie mamy dużo indywidualnych występów, możemy się odwoływać jedynie do uroku scenicznego. Są ograniczenia w partiach indywidualnych. “Immortal Song” było szansą pokazania uroku, który posiadam. Więc spróbowałem piosenek, których nie śpiewam z MBLAQ. Chciałem pokazać zupełnie inne oblicze .”
(G.O)

Przewidywania błyskotliwego G.O okazały się słuszne. Jego pierwszy występ, gdy wyszedł do publiczności, robiąc duże wrażenie swoim nowym wyglądem, zapewnił mu fanów w każdym wieku.

“W Immortal Song pokazałem wiele występów, ale pierwszy jest dla mnie najbardziej pamiętny. Śpiewałem Yang Su Kyung sunbae ‘Love is a Cold Temptation’ zaaranżowane jako uczuciowa ballada. Ten występ był chyba także ulubiony przez fanów.”



"Serce, które chce nagrać wszystko"

      W pełni zdrowy po dwóch tygodniach intensywnego leczenia, Seungho trzyma cały czas w ręce aparat. Zapytany "Czy nauczyłeś się ostatnio robić zdjęcia,” odpowiada "Nie robię dobrych zdjęć. Powstają w sercu, które chce nagrać wszystko", i naciska spust migawki to tu to tam.

Obok niego Mir, który miał okazję kilka miesięcy wcześniej przeczytać niemiecką powieść  “Ślepy Instynkt” czyta ja ponownie. Zwykle lubi czytać książki i czyta dużo, co przeczy jego zwykłemu figlarnemu image i ten nowy obraz czyni go jeszcze bardziej uroczym.

Maniak piłki nożnej Cheondung mówi, że niedawno dołączył do drużyny piłkarskiej gwiazd. “Ponieważ dołączyłem wczoraj, jestem nadal tylko zarejestrowany w kolejce do stroju (śmiech) I jeszcze się spotkamy. Niedługo zagram w piłkę nożną.” odpowiada, pokazując dumę z bycia w drużynie piłkarskiej.


“Nadal nie mamy ostatecznego koloru. Mamy więc tę zaletę, że jesteśmy w stanie zrobić dużo więcej.”


Od 2009 do teraz, MBLAQ pokazał ogromne zróżnicowanie w gatunkach muzycznych i występach na scenie. To zespół o opinii tworzenia wyrafinowanej muzyki, z ciężkim bitem. Jaki rodzaj muzyki chcieliby wydać ?

“Cheondung i ja nadal komponujemy. Okazjonalnie włączamy te kompozycje do albumów. W przyszłości chcemy się promować z własnymi kompozycjami. Myślę, że wtedy będziemy mieli głęboki i bogaty kolor, należący tylko do MBLAQ.” (G.O)

“To co MBLAQ jest w stanie pokazać nie ma końca. Wydamy większą różnorodność gatunków muzycznych. Czekajcie na to. Osobiście chciałbym zagrać muzykę orkiestrową.Pewnego dnia będę miał możliwość to pokazać, prawda ?”
(Seungho)

“Mam zamiar studiować rap bardziej intensywnie. Chociaż wielu idoli chce podjąć wyzwania w aktorstwie i programach rozrywkowych, ja  chcę zrobić dobry album bardziej studiując muzykę.  Aż do dnia kiedy zostanę uznany za najlepszego rapera w Korei.”
(Mir)

“MBLAQ nadal nie ma określonego koloru. Więc jesteśmy grupą przygotowaną do transformacji w każdy, dowolny kolor. Z każdym albumem, chcemy produkować przełomową muzykę za każdym razem, i umieszczać na niej lśniące kolory.”
(Cheondung)




Mini wywiad jest tłem dla sesji - która jest zamieszczona w galerii - przyp. Joon









Source: NATE
trans: Joon

Ostatnio edytowany przez Joon (28-03-12 11:11:53)


Jeśli Lee Joonie na miejscu pierwszym, to wszystko inne na miejscu właściwym - Right Beside Joon - całym sercem Twoja ... .

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgjgu9rRVb1qa8sugo1_r1_250.gif  http://24.media.tumblr.com/tumblr_ll8nd4nv7F1qb4luio1_500.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Nate news: "Zespół który posiada całą gamę barw ... " .
Partnerzy i Przyjaciele Forum

 The First International Forum For MBLAQ MBLAQMexico MBLAQPoland Say BIG to the BANG! Segin Polski blog o TVXQ & JYJ Polish InspiritsTriple S Poland! Pierwszy polski Fan Klub SS501! KPop Polska Strona poświęcona muzyce koreańskiejHELLOSANDARAT-ara Poland LED Apple PolandJang Geun Suk PolandAffxtion PolskaBLOCK B POLANDPolskie Forum o Super JuniorSSanti Subs Moja Azja EXO Poland SSHINeePL 2ne1 SkośnookiBlog

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
airmax opinie internet Vila Danida